Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CANSEVER

Kayıtlı Kullanıcı
Es Selamu Aleykum Ve Rahmatullahi Ve Bereketuhu....

Ben Ismail Cansever Osmaniyeliyim Ve Moskova'da Calisiyorum....

26,5 Yasindayim :)

ferhat_42_1

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam kardeşim ben ferhat konyadan erkek kuaförüyüm hayırlı günler

Sevgi Gülü

Kayıtlı Kullanıcı
ben de 33 yaşındayım evli 3 çocuk annesiyim tek amacım müslüman kardeşler edinmek sizin gibi mümin kardeşlerimle tanışınca çok mutlu oluyorum sivaslıyım ankarada oturuyorum lise mezunuyum ünüverste okumadığıma pişmanım inşallah çocuklarımın okumasını istiyorum. müminlerin halk içerisinde başarılı olmasını istiyorum.

yasinşimşek

Kayıtlı Kullanıcı
Seval ablacığım düşüncelerinize katılıyorum .Kendimizi ifade etmemiz için biryerlere gelmemiz lazım. İnşallah çoçuklarınızı o şekilde yetiştirirsiniz .Mümin insanların neler yapabileceklerini göstersinler.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bende yeni üye oldum.29 yaşındayım resim öğretmeniyim.resimle ilgili çeşitli şüphelerim var zamanla inşaallah paylaşırız.böyle seviyeli bir siteye üye olmak güzel.ALLAH'a emanet olun.
aleyküm selam üyeliginiz hayırlı olsun hayırlı sabahlar

aynuraynur

Kayıtlı Kullanıcı
ben de yeni üye oldum arkadaşlar,inş. hayırlı olur...
Hz.Akil hakkın da nasıl bilgiye ulaşabilirim bilginiz var mı acaba ???

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşlerim.
Bende yeni üye olanlardanım.Aslen Karslı olup 12 yıldır fethiyede oturmaktayım.39 yaşındayım.Evli 3 kız çocugu babasıyım. dekorasyon işleriyle geçimimi temin etmekteyim.Siz imanlı kardeşlerimden ricam,bu bölgeye eger işleri düşerler ise buyursunlar misafirim olsunlar.her zaman için benim ve ailemin misafir perverligi ile karşılaşacaklarından emin olabilirler. ALLAH yar ve yardımcımız olsun.Amin

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşlerim.
Bende yeni üye olanlardanım.Aslen Karslı olup 12 yıldır fethiyede oturmaktayım.39 yaşındayım.Evli 3 kız çocugu babasıyım. dekorasyon işleriyle geçimimi temin etmekteyim.Siz imanlı kardeşlerimden ricam,bu bölgeye eger işleri düşerler ise buyursunlar misafirim olsunlar.her zaman için benim ve ailemin misafir perverligi ile karşılaşacaklarından emin olabilirler. ALLAH yar ve yardımcımız olsun.Amin
aleyküm selam üyeliğiniz hayırlı olsun misafir peverliğiniz için Allah razı olsun selametle kalınız

moslem_omer

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyna Ve Aleykum Selam abi. Hoşgeldin. Üyeliğin Hayırlı Olsun.

_emrah_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm yeni üyeyim ismim emrah
burdurda okuyorum aslen yozgatlıyım 21 yaşındayım...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı

faruk yavuz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm verahmetüllahi vebereketihi
yeni üyeyim ismim faruk Konyada oturmaktayım şuan geçimimi gıda sektörü üzerinde sağlamaktayım siz imanlı kardeşlerim Mevlana diyarına yolunuz düşerler ise buyursunlar misafirim olsunlar her zaman için benim ve ailemin misafir perverliği ile karşılaşacaklarından emin olsunlar.. ALLAH'a emanet olunuz vesselam

hülya-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm allah dostları.ben hülya 32 yaşındayım.2 çocuk annesiyim.muhasebeciyim ama şu anda ev hanımıyım.oğlum 2 yaşında onunla ilgileniyorum.ve bilgilerimize bilgi katmak için sizlerleyim.ayrıca güzel dostluklarda

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm allah dostları.ben hülya 32 yaşındayım.2 çocuk annesiyim.muhasebeciyim ama şu anda ev hanımıyım.oğlum 2 yaşında onunla ilgileniyorum.ve bilgilerimize bilgi katmak için sizlerleyim.ayrıca güzel dostluklarda
ve aleyküm selam aramıza hoşgeldiniz tanıştığımıza memnun oldum ablacım

susuzyaz

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ben de istanbul da yaşıyorum 22 yaşındayım grafikerim
Allaha emanet ol kardeşim

s.a genelde bayanlar birbirlerine yazıyorlardı burda ancak grafiker olduğunuzu okuyunca tanışmak istedim.

Ben Ankara da yaşıyorum 22 yaşındayım bende GRAFİKER'im.

merdümgiriz

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. ben henüz birkaç günlük üyeyim, 23 yaşındayım, özel dersler alıyorum ayrıca ney üflüyorum..sizlerle aynı sitede bulunmaktan hoşnut oldum umarım sizlerde hoşnut kalırsınız..dua ile..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt