Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

uzeyr

Kayıtlı Kullanıcı
Selamin akeyküm ben seçkin şu an yeni üye oldum allahin hidayeti hepimizin üzerine olsun unutmadan manisaliyim anadolu üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum...

vealeyküm selam kardeşim hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşaAllah..
selametle kalın..
selam ve dua ile..

10082

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm aliye

10082

Kayıtlı Kullanıcı
eyvallah üzeyir kardeş....

10082

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm aliye

selamın aleyküm aliye

selamün aleyküm kardeşim..ben Aliye.. izmirde ikamet ediyorum.. bilgisayar mühendisliği mezunuyum.. bu yıl mezun oldum.20 yaşındayım..şu an eski bölümüm tıbba devam etmek gayesindeyim.. nasip bakalım inşallah..bunun dışında haftaiçi her gün kuran, tecvit ve okul dersleri veriyorum. sohbetlere ve konferanslara katılıyorum zaman oldukça.siteye de nette işim oldukça girmeye çalışıyorum..

selam ve dua ile.Allah'a emanet olunuz.

selamın aleyküm

10082

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm aliye

Selçuk_lu

Kayıtlı Kullanıcı
Bu tip konuların kime ne faydası var anlamak mümkün değil...Açtığınız konu istismarı beraberinde getiriyorsa-ki öyledir, o zaman konunun devam etmesinin bir manası yok..Burası bir chat sitesi değilki, karşılıklı tanışma faslı olsun...Konuyu açan kardeşimizin samimiyetinden asla şüphem yok, ama, her konunun olduğu gibi bu konununda istismarcıları çıkabiliyor...

hibe

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum ben hibe sakaryalıyım 38 yasındayım 4 cocuk annesiyim seninle tanıstıgımıza sevindim tuba selam ve dua ile

~ESRA~

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum ben esra,23 yasindayim,bursaliyim , inglizce ogretmeniyim...selametle kalin...

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
Bu tip konuların kime ne faydası var anlamak mümkün değil...Açtığınız konu istismarı beraberinde getiriyorsa-ki öyledir, o zaman konunun devam etmesinin bir manası yok..Burası bir chat sitesi değilki, karşılıklı tanışma faslı olsun...Konuyu açan kardeşimizin samimiyetinden asla şüphem yok, ama, her konunun olduğu gibi bu konununda istismarcıları çıkabiliyor...

selamunalyküm..görüşünüze katılmasamda saygı duyuyorum ama istismar derken neyden bahsettiğinizi ya da kimi kastettiğinizi anlayamadım işin doğrusu.bi yanlış varsa söyleyin düzeltmeye çalışalım.bu tür konular bu sitede geçmişte defalarca açıldı..sizin dediğiniz gibi(ne anlamla dediğinizi de anlamadım)fayda sağlayan kimse olduğunu sanmıyorum.ama zarar gören kimsede olmadı.insanların birbirini tanıması ne tür bi zarar sağlar öğrenmek istiyorum.allaha emanet olun..

nur elif

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim memnun oldum bende nur elif aydından açıköğretim kamuyönetim okuyorum allaha emanet ol kardeşim

&temmuz&

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam bende sitede yeniyim adana oturuyorum 22 yaşındayım açıköğretim okuyorum allaha emanet olun dua ile

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam kardeşim memnun oldum bende nur elif aydından açıköğretim kamuyönetim okuyorum allaha emanet ol kardeşim

aleyküm selam bende sitede yeniyim adana oturuyorum 22 yaşındayım açıköğretim okuyorum allaha emanet olun dua ile

selamunaleykum ben esra,23 yasindayim,bursaliyim , inglizce ogretmeniyim...selametle kalin...
ve aleykümselam hoşgeldiniz inşaallah üyeliğiniz hayırlı olsun...

BETÜLGÜLER

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum bende elif 20 yasındayım 1senelık
evlıyım ev hanımıyım izmitte yaşıyorum

dinleneyden

Kayıtlı Kullanıcı
ben

ben

selamün aleyküm ve rahmetullah ve berekatüh ben biraz önce üye oldum bu siteye üye değildim fakat çok yararını gördüm ben daha okuyorum.şu anda da çok mutluyum üye olduğum için

dinleneyden

Kayıtlı Kullanıcı
heyecanımdan pek yazamadım ben adanada oturuyorum 15 yaşındayım

dinleneyden

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ve rahmetullah ve berekatüh liselerden nefret ediyorum resmen günah abidesi anadolu lisesinde okuyorum imamhatipe gitmeyi çok istiyorum fakat ailem izin vermiyor neyzenim

dinleneyden

Kayıtlı Kullanıcı
ahnef tuba kardeşim keşke ailem bana da izin verse!o olmadıysa da ailem neyse ki pardesü giymeme izin verdi selametle...

aikoay

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba bende yeni bir uyeyim adim kevser fransada yasiyorum bir kizim var 4 yasinda birde oglum oldu henuz 4 aylik calismiyorum burasini hic sevmiyorum ama kader iste tum gurbetcilere ve size selam a.e.o

ahiret-yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm ben gülhanim 20 yasindayim avusturya tirolde yasiyorum ve issizim:(hepinizle tanistigima memnun oldum selam ve dua ile allah emanet olun:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt