Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ve rahmetullah ve berekatüh liselerden nefret ediyorum resmen günah abidesi anadolu lisesinde okuyorum imamhatipe gitmeyi çok istiyorum fakat ailem izin vermiyor neyzenim

merhaba bende yeni bir uyeyim adim kevser fransada yasiyorum bir kizim var 4 yasinda birde oglum oldu henuz 4 aylik calismiyorum burasini hic sevmiyorum ama kader iste tum gurbetcilere ve size selam a.e.o

selamünaleyküm ben gülhanim 20 yasindayim avusturya tirolde yasiyorum ve issizim:(hepinizle tanistigima memnun oldum selam ve dua ile allah emanet olun:D

selamun aleykum bende elif 20 yasındayım 1senelık
evlıyım ev hanımıyım izmitte yaşıyorum
ve aleykümselam cümleten hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun

hislerimm

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm ben de 30 yaşındayım trabzonluyum istanbul da yaşıyorum 1 kızım 1 oğlum var ev hanımıyım sizlerle tanıştığım için çok şanslıyım ..ALLAH HAKKIMIZDAN HAYIRLISINI NASİP EYLESİN Hayırlı günler..

incinur

Kayıtlı Kullanıcı
benim adım incinur 9 yaşındayım öğrenciyim ama birde ev kızıyım.istanbul doğumluyum :a44::a44:

ÖMEREFE

Kayıtlı Kullanıcı
sabihanur abla nasılsın ben çiğdem seninle tanışmak isterim abla bende 1 çocuk annesiyim allah bağışlasın seninkileride[/QUO ALLAH razı olsun iyiyim rabbim senin evladınıda bağışlasın inşallah kısmet olursa bende tanışmayı çok isterim cevabını görünce çok sevindim Manisanın neresinde oturuyosun

sabihanur ablacım ben ankarada oturuyorum manisada değil ama bu siteden başka arkadaşlarlada msn de görüşüyorum msn adresin varsa internetten görüşmek isterim sağolasın mesajıma cevap yazdığın için allaha emanet ol

SADULLAH IŞIK

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm bnde yeni bir üyeyim bu güzel sitede olmak çok güzel büyük bir manevi haz uyandırıyor ve insanın gönlünü genişletiyor konularıylada ders çıkarabileceğimiz bir site yapandan Allah razı olsun.... Allaha Emanet Olun ..... Ankara - Mamak

neslihannn

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm

selamünaleyküm

ben yeni katıldım daha siteyi kavrayamadım yardım edermisiniz

neslihannn

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm bende yeeni katıldım ev kııyım 20 yasındayım interneti faydalı şeylere kullanmak istiyorum

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
burdakikardeşlerimizle birlikte hepimiz bişeyler daha öğrenebilmek için biririmize yardımcı olabilmek için çırpınyoruz aamıza hoşgeldin inaşaaalh memnun olursun

harun78xxx

Kayıtlı Kullanıcı
bende batı karadeniz in en güzel şehri karabükten.allah ın selamı ve esenliği tüm inanalara olsun

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Bôyleliklen karadenizliler buradada çogunlugu saglIyor galiba Herkese hayIrlI geceler dilerim ALLAHA emanet olun.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı

imren

Kayıtlı Kullanıcı
selamün Aleyküm kardeşim.
bende istanbulda oturuyorum.
kapodokya yani nevşehirliyim.Ev hanımıyım

northerner

Kayıtlı Kullanıcı
selamü aleyküm ben mehmet
aslen trabzon luyum istanbulda ikamet ediyorum
sarıyer imam hatip lisesi mezunuyum

BaFrALı AhMeT

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ahmetcy.tr.gg
S.A

S.A

Ben Samsun Bafralıyım.16 yaşındayım ve lise 3 öğrencisiyim.ALLAHın selamı üzerinize olsun.

celalmermer

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm ben şanliurfa dan emekli öğretmen, tüm müslüman kardeşlerime selamlar ve sevgiler. Allaha emanet olunuz.

iyi bir insan

Kayıtlı Kullanıcı
Merhabalar Tuğba kardeşim....

Benim adım İbrahim. İstanbulda ikamet ediyorum.Diş teknisyeniyim.Yaşım 32 Yani yolun yarısı.Öyle derler ya Allah bilir tabi.Tanıştığıma memnun oldum.Allaha emanet ol kardeşim.

Hoşçakal Sevgiyle kal......

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm . ismim hülya ığdırda öğretmenlik mesleğimi devam ettirmeye çalışıyorum.
3 senelik öğretmenim gazi üniversitesi mezunuyum. mesleğimi severek yapıyorum. daha çok kendiyle başbaşa olmayı yani yalnızlığı seven bir insanım.
..........selamlar yeniden...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt