Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
D

dilsad03

selamun aleyküm. ben de istanbul da yasıyorum.23 yasındayım.sakarya üniv.muhasebe mezunuyum.ama calışmıyorum şuan evdeim.ALLAHA EMANET OLUN..

sabihanur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm. ismim hatice manisadan.. 25 yaşındayım. ...hafızlık yapıyorum 7 dönüşe kadar iyi gitti ama öyle bir tıkandımki ders yapamıyorum. bu durum beni çok üzüyor. dualarınızı bekliyorum. selametle kalın...:
bende 41 yaşında iki çocuk annesi ev hanımıyım konyalıyım ama manisada oturuyorum kardeşimin manisalı olduğunu görünce çok sevindim ALLAH zihin açıklığı versin inşallah:a12

ÖMEREFE

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm. ismim hatice manisadan.. 25 yaşındayım. ...hafızlık yapıyorum 7 dönüşe kadar iyi gitti ama öyle bir tıkandımki ders yapamıyorum. bu durum beni çok üzüyor. dualarınızı bekliyorum. selametle kalın...:
bende 41 yaşında iki çocuk annesi ev hanımıyım konyalıyım ama manisada oturuyorum kardeşimin manisalı olduğunu görünce çok sevindim ALLAH zihin açıklığı versin inşallah:a12

sabihanur abla nasılsın ben çiğdem seninle tanışmak isterim abla bende 1 çocuk annesiyim allah bağışlasın seninkileride

sabihanur

Kayıtlı Kullanıcı

çay gülü

Kayıtlı Kullanıcı
rize çayeli de oturuyom ev kızıyım koyumuz var iş güç daha nedi im tuğbacım samsun geldim güzel yer amcan var

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm..sitedekilerin birbirini tanıması güzel gerçekten..
adım ENİSE ama soyadım karadeniz değil:Dtrabzon/ofluyum.reşide yaşındayım(18)..ama babamın görevi nedeniyle bursa da oturuyorum 5 yıldır.bu yıl liseyi bitirdim 1 puanla ilahiyat fakültesini kaçırdım ne yazıkki.şimdi yeniden hazırlanıyorum.dersaneye gidiyorum..2 yıldır bu siteye dahilim çok işe yaramasamda:Dburda olmaktan mutluyum..sürekli psikolojik sorunları olan bi kızım ne yazıkki..bu kadar..selametle..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm..sitedekilerin birbirini tanıması güzel gerçekten..
adım ENİSE ama soyadım karadeniz değil:Dtrabzon/ofluyum.reşide yaşındayım(18)..ama babamın görevi nedeniyle bursa da oturuyorum 5 yıldır.bu yıl liseyi bitirdim 1 puanla ilahiyat fakültesini kaçırdım ne yazıkki.şimdi yeniden hazırlanıyorum.dersaneye gidiyorum..2 yıldır bu siteye dahilim çok işe yaramasamda:Dburda olmaktan mutluyum..sürekli psikolojik sorunları olan bi kızım ne yazıkki..bu kadar..selametle..
ve aleyküm selam
ayy ayyy ayyyy kardeşim benim hiçde psikolojik sorunu olan bir kardeşime benzemiyosun Rabbimiz hakkında hayıırlısını nasip etsin hayırlı günler dilerim
Rabbimize emnaet ol
:a26:​

E

es_selam

selm...tugba cım bende erzurum luyum trabzonda oturuyorum 11 yıldır a.ögrtm lise ögrencisiyim..ayriyeten kuran kursuna gidiyorum onun dışında ev kızıyım.yas 25.yeterlidir sanırım aklıma daha bişey gelmiyoda..bende memnun simdiden taniştıgımıza..gerçi bende yeni katildım aranıza inşalah hayırlara vesile olur arkadaşlıgımız saygılarımla aeolun..

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
ben sevda erzurumluyum ve trabzonda oturuyorum esselam benim yakın arkadaşımdır siteyi ben cok sevdigim için tavsiye ettim arkadaşıma acık lisededn imamhatip verıyorum hafızım niyetım ALLAH kabul edrse kuran hocası olabılmek.suan babamın işyerinde calışıyorum ona yardımcı oluyorum.bu kadar hepiniz selametle kalınız.:)

enise karadeniz

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam
ayy ayyy ayyyy kardeşim benim hiçde psikolojik sorunu olan bir kardeşime benzemiyosun Rabbimiz hakkında hayıırlısını nasip etsin hayırlı günler dilerim
Rabbimize emnaet ol
:a26:​

yok canım kardeyim öyle psikolojik sorunlarımvar dediysem etrafırnı kırıp döken kendi kendini yiyen cinsinden değilim.sadece hep kafaya taktığım bişeyler vardır..yani sürkeli bi sorunumvardır.bugünümde yoksa geçmiştekilerle dertlenirim öyle yani..:Dselametle..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selm...tugba cım bende erzurum luyum trabzonda oturuyorum 11 yıldır a.ögrtm lise ögrencisiyim..ayriyeten kuran kursuna gidiyorum onun dışında ev kızıyım.yas 25.yeterlidir sanırım aklıma daha bişey gelmiyoda..bende memnun simdiden taniştıgımıza..gerçi bende yeni katildım aranıza inşalah hayırlara vesile olur arkadaşlıgımız saygılarımla aeolun..
ve aleykümselam hoşgeldiniz inşaallah üyeliğiniz hayırlı olsun inşaallah kardeşim...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
yok canım kardeyim öyle psikolojik sorunlarımvar dediysem etrafırnı kırıp döken kendi kendini yiyen cinsinden değilim.sadece hep kafaya taktığım bişeyler vardır..yani sürkeli bi sorunumvardır.bugünümde yoksa geçmiştekilerle dertlenirim öyle yani..:Dselametle..
Rabbimiz iyilik versin kardeşim benim selametle kal Rabbimize emnaet ol

su_sıla

Kayıtlı Kullanıcı
Bu hayalde uyur Bursa her gece,
Her şafak onunla uyanır, güler
Gümüş aydınlıkta serviler, güller
Serin hülyasıyla çeşmelerinin.
Başındayım sanki bir mucizenin,
Su sesi ve kanat şakırtısından
Billur bir avize Bursa'da zaman

şiir çok uzun ama ben bu kadarını yazmak istedim .
Ben bursalıyım ve bursayı çok seviyorum ...

tövbekar_kız

Kayıtlı Kullanıcı
s.aleykum kardeşim
bende selda 21 yaşındayım istanbuldan katılıyorum bir magzada calışıyorum
yeni girdım sayılır burda olmaktan cok mutluyum gercekten içim acılıyo rahatlıyorum bir nebzede olsa bu kadar selametle kalınız dualarda buluşmak umuduyla aeolun

10082

Kayıtlı Kullanıcı
Selamin akeyküm ben seçkin şu an yeni üye oldum allahin hidayeti hepimizin üzerine olsun unutmadan manisaliyim anadolu üniversitesi kamu yönetimi mezunuyum...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt