Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

meva_ada

Kayıtlı Kullanıcı
20 yasındayım.gürcistanda amerikan dili ve edebiyatı okuyorum..memleket balıkesir

tuba47

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm güzel insanlar,ben tuba mardinde ikamet ediyorum.20 yaşındayım ve usta öğreticilik (kadrosuz anasınıfı öğretmenliği) yapıyorum.Açıköğretim Fakültesinden üniversiteyi okuyorum.Şu an 3.sınıftayım.Hayırlısıyla bitirirsem kadrolu olucam.Bu siteye rastgele girdim aslında.O kadar güzel konular içeriyordu ki hemen üye oldum.Zaten bu dünya fani dünya...Önemli olan Ahirete hazırlanmak...

ahnef

Kayıtlı Kullanıcı
sitede ne kadar çok tuba ismi var değilmi bende tuba:D

ESİLA NUR

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum bende 16 yaşındayım ve istanbulda yaşıyorum :)

elifcokgez"

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm kıymetli arkadaşlar

Selamun Aleyküm kıymetli arkadaşlar

Ben Elif 24 yaşındayım,İstanbulda oturuyorum.Az evvel bu nezih ortama katıldım.

leyla-1

Altın Üye
Merhaba canım Allah razı olsun emeğine yüreğine sağlık ben Leyla yüksek okul mezunuyum bekarım önceleri çalışıyordum şu anda evdeyim iş arıyorum maalesef bu zamanda işe girmek çok zor olduğu için bekliyorum. Allah hayırlı rızk iş kapıları açsın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin inşallah.
Rabbim hepimizin gönül muradını dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
Merhaba canım Allah razı olsun emeğine yüreğine sağlık ben Leyla yüksek okul mezunuyum bekarım önceleri çalışıyordum şu anda evdeyim iş arıyorum maalesef bu zamanda işe girmek çok zor olduğu için bekliyorum. Allah hayırlı rızk iş kapıları açsın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin inşallah.
Rabbim hepimizin gönül muradını dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

AMİN AMİN AMİN KARDESİM

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm güzel insanlar,ben tuba mardinde ikamet ediyorum.20 yaşındayım ve usta öğreticilik (kadrosuz anasınıfı öğretmenliği) yapıyorum.Açıköğretim Fakültesinden üniversiteyi okuyorum.Şu an 3.sınıftayım.Hayırlısıyla bitirirsem kadrolu olucam.Bu siteye rastgele girdim aslında.O kadar güzel konular içeriyordu ki hemen üye oldum.Zaten bu dünya fani dünya...Önemli olan Ahirete hazırlanmak...
ve aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz inşaallah

gamze0387

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Kocaeli'deyim.18 yaşında,çalışıyorum.

ağbet

Kayıtlı Kullanıcı
herkese selamlar.ben 21 yaşındayım.göçmeniz (kafkas).istanbulda oturuyorum.açıköğretim 3.sınıf ikitisat inşallah 4.sınıfa geçerim.

ali tut

Kayıtlı Kullanıcı
bende aslen kahramanmaraş'lıyım osmaniyede doğdum ve büyüdüm dört yıldır istanbuldayım 22 yaşına girmeme sayılı günler kaldı hem çalışıyorum hemde açık öğretim öğrencisiyim

hafizkiz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Way Be Kendini Tanitmayan Yanliz Bn Kalmişim Herhalde Neyse Bende Tanitayim Bari
Benim Adim Esma
Hafizlik Yapiyorum
Aslen Giresunluyum Amma Ist.ikamet Ediyorum

sksavas

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Allahin Selami üstüne Olsun Sevgili Kardeşlerim çok Güzel Bir Site Yapmişsiniz Internette Bu Kadar Güzel Siteler Olduğunu Bilmiyordum Artik Bu Sitedeyim Allaha Emanet Olun

sksavas

Kayıtlı Kullanıcı
Selamunaleyküm

Selamunaleyküm

Sevgili Kardeşlerim Ilk Etapta şunu Söylemeliyim Ki Internette Böyle Site Olduğunu Inanin Ki Bilmiyordum Bu Siteye Emeğini Esirgemeyen Bütün Kardeşlerime Tşk Ederim Kardeşlerim Selamunaleyküm

mehmetyz

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşlerim ben samsun vezirköprü ilcesinde dogmuşum 28 yaşındayım ve hafızım şuan hafız yetiştirmeye calışıyorum istambulda.dualarımda islami.gen site ailesini hic unutmuyorum mevlamda unutturmasın.sevgili kardeşlerim sizserde kuranıkerimi unutmayın olurmu duanızda benide unutmayın ALLAHA EMANET OLUN.....

policdemo

Kayıtlı Kullanıcı
s.a ben 16 yaşında lise 2 öğrencisiyim aslen gümüşhaneliyim ama samsunda oturuyorum bu kadar...

yusuf tekin

Kayıtlı Kullanıcı
değerli kardeşlerim bende tokattan yazıyorum hepinize selamlar

kula_kul_olmayan

Kayıtlı Kullanıcı
Bende Bilecik'liyim.evli 2 çocuk Babasiyim.bazen Kendimi Ariyorum _ Böyle Sitelerde Buluncada çocuklar Gibi Seviniyorum.işte Ozaman Kendimi Ahirete Hazir Hissediyorum.ama Genede Içimde Bir şüphe Kaliyor.uzun Emel Akla Geliyo...vs.özel Bir Kamu Kurumunda Proje Sorumlusu Olarak çalişiyorum.i.h.lisesi Mezunuyum.burada Ihtisas Istiyorum
Selam Ve Dua Ile...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
...

...

Saygıdeğer Kardeşlerim...

Ben Mustafa...
Evli ve 3 çocuk babasıyım...
Bir kamu kurumunda Yöneticiyim...
:evet
Selam ve DUA ile...:H

mehtapmalci

Kayıtlı Kullanıcı
s.a tubacım mehtap ben 22 yasındayım Adanalıyım fakat ızmırde ıkamet edıyorum 2 yıllık evlıyım tanıstıgımıza cok memnun olsum aeo

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt