Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (4 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zoraki_38

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Kardeslerim Abilerim Ve Ablalarim
Yeni üye Oldum Adim Sümeyye Almanyadan Katiliyorum 19 Yasima Girmek üzereyim Ve Kayseriliyim..
Son 2 Senedir Evdeyim Annem Hastaydi Ona Bakiyordum Yardimci Oluyordum..ama Simdi Ayrildi Yanimizdan 2 Haftadir..allahima Sükürler Olsun Inancim Oldugu Icin Kendimi Kaybetmedim..insallah Ahirette Kavusturur Mevlam Bizi..anne Kadar Kiymetli Bisey Yok Bu Yalan Dünyada..herneyse Simdi Kalakaldim Bi Babam Ve Erkek Kardesimle 3 Ablamlarda Evli.

belmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.beslermobilya.com
aleykumselam kardeş hoşgeldin aramıza allah rahmet eylesin annen için üzüldüm. allah sanada sabır versin... adım murat bende denizli de ikamet ediyorum esnaf'ım 23 yasındayım selam ve dua ile.....

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selam ben simay 31 yaşında izmirde yaşıyorum aslen erzurumluyum ilgimi çekti bu site umarım çok faydasını görücem sizler sayesinde tşkler. bütün islam aleminin mevlid kandilini kutluyorum hayırlı günler:H​
ve aleykümselam hayırlı günler Rabbimize emnaet olun inşaallah...:H

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Kardeslerim Abilerim Ve Ablalarim
Yeni üye Oldum Adim Sümeyye Almanyadan Katiliyorum 19 Yasima Girmek üzereyim Ve Kayseriliyim..
Son 2 Senedir Evdeyim Annem Hastaydi Ona Bakiyordum Yardimci Oluyordum..ama Simdi Ayrildi Yanimizdan 2 Haftadir..allahima Sükürler Olsun Inancim Oldugu Icin Kendimi Kaybetmedim..insallah Ahirette Kavusturur Mevlam Bizi..anne Kadar Kiymetli Bisey Yok Bu Yalan Dünyada..herneyse Simdi Kalakaldim Bi Babam Ve Erkek Kardesimle 3 Ablamlarda Evli.
ve aleykümselam kardeşim hoşgeldi
n inşaallah Rabbimiz yar vev yardımcın olsun Rabbimiz annene acil şifalar ihsan eylesin inşaallah...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
aleykumselam kardeşim, ben Murat 23 yaşındayım Denizli'de ikamet ediyorum; Esnafım rabbim cümlemizin yar ve yardımcısı olsun. Selam ve Dua ile....
hayırlı işler hayırlı günler inşaallah Rabbimiz hayırlı müşt nasip eylesin Rabbimize emnaet ol inşaallah...amin:H

uzgun_42

Kayıtlı Kullanıcı
S. A. Kardeşlerim Ben Elmas 24 Yaşimdyim, Muhasebe Mezunuyum şu An çalişiyorum Hemde Kpss Ye Hazirlaniyorum. Konya/ Ereğliliyim. Vakit Buldukçe Siteyi Ziyaret Ediyorum, Sizlerden Gelenlere Bakiyorum. Allah Razi Olsun Bu Siteyi Hazirlayanlardan çok Hoşuma Gidiyor, Eksiklerimi Tamamlamaya çalişiyorum. Ne Kadar Başardim Bilememde!

memleketim

Kayıtlı Kullanıcı
tanısma

tanısma

sa tugba bn mehtap sıtede yenılerdenım sınava hazırlanıyorum bnde aeo selam ve dua ile kal kardeşım

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeslerim Bende Yozgattan Seda 20 Yasinda Lise Mezunuyum Kpss Sinavina Hazirlaniyorum

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S. A. Kardeşlerim Ben Elmas 24 Yaşimdyim, Muhasebe Mezunuyum şu An çalişiyorum Hemde Kpss Ye Hazirlaniyorum. Konya/ Ereğliliyim. Vakit Buldukçe Siteyi Ziyaret Ediyorum, Sizlerden Gelenlere Bakiyorum. Allah Razi Olsun Bu Siteyi Hazirlayanlardan çok Hoşuma Gidiyor, Eksiklerimi Tamamlamaya çalişiyorum. Ne Kadar Başardim Bilememde!
aleykümselam kardeşim Rabbimiz ilminizi ve dinimize ilgini arttırsın inşaallah selametle

hastetim

Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar ben karamandan hacer bu siteye tesadüfen girdim ve cok hoşuma gitti bende burdan eksiklerimi tamamlıyorum sizden allah razı olsun kardeşlerim ben calışıyorum bir sınava hazırlanmıyorum ama duam herzaman sızlerle allaha emanet olun allah yardımcınız olsun

imported_gece_gözlüm

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. arkadaşlar bende Konya'dan Emine 19 yaşındayım geçen sene imam hatip lisesinden mezun oldum şu anda arapça kursuna gidiyorum.Siteyi tesadüfen buldum çok hoşuma gitti hep beraber inşaallah eksiklerimizi tamamlarız.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...

ravza sin

Kayıtlı Kullanıcı
s.atuğbacım hoş geldın
bende senın gıbı yenı uyeyım
42 yaşındayı bekarım samsunluyum ve istanbulda yaşıyorum
üye olalı birkaçgün oldu am şimdiden çok yararını görüyorum allah herkesden razı olsun.
üyeliğin hayırlı olsun kardeşim.a e o

hamit_trkylmz

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum arkadaslar bende ıstanbulda ikamet etmekteyım ama aslen rizeliyim.aranıza yenı katıldım Allah'ın izniyle daim olacak

askayemin

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.huzurdolu.com
selamın aleykum kardeşler ben ibrahim iskenderunluyum 27 yaşımdayım 5 ay önce işyerimi kurdum elektrik üzerine zaman buldukça faydalı siteleri gezmeyi severim Rabbme emanet olunuz selamın aleykum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt