Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hasan kara

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. ben seval 24 yaşındayım peyzaj mimarıyım siteye yeni kayıt oldum dın konusunda bılgılenmeye calısıyorum ( ayrıca yardımcı olmak isterseniz cok sevınırım ) etrafımda bu konuda bılgılı pek ınsan yok bu sıte cok hosuma gıttı buralardan bıseyler ogrenmeye ve ögrendiklerimide uygulamaya çalısıyorum Allaha emanet olun

selamünaleyküm kardeş ben hasan 35 yaşındayım ticaretle uyrşıyorum aslen kayseriliyim antalyada yaşıyorum dini konularda elimizden geldigi kada allahın izniyle sizlere yardıncı olmaya çalırım homdolsun bu konuda biraz birikim vede allah razı olsun yanımızda bu konuda bizi hep destewkleyen abilerimiz kardeşlerimiz var ama senin hangi konuda destek vede bilgi almakistedigini bizlere bildirmen lazım selam ve dua ile AEO

hasan kara

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum
Ben mihriban 30 yasindayim aslen kahramanmarasliyim ama yutdisinda yasiyorum evliyim ve hala okula gidiyorum,bu sitede yeni sayilirim,bu siteyle ve sizlerle tanistigima çok memnunum,Alllah a emanet olun,selametle...

SELAMÜNALEYKÜM KARDEŞ BEN HASAN 38 YAŞINDAYIM ANTALYADA YAŞIYORUM TİCARETLE UGRAŞIYORUM SİZLERİ ARAMIZDA GÖRMEKTEN ONUR DUYARIZ SELAM VE DUA İLE AEO

hasan kara

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Kardeslerim Abilerim Ve Ablalarim
Yeni üye Oldum Adim Sümeyye Almanyadan Katiliyorum 19 Yasima Girmek üzereyim Ve Kayseriliyim..
Son 2 Senedir Evdeyim Annem Hastaydi Ona Bakiyordum Yardimci Oluyordum..ama Simdi Ayrildi Yanimizdan 2 Haftadir..allahima Sükürler Olsun Inancim Oldugu Icin Kendimi Kaybetmedim..insallah Ahirette Kavusturur Mevlam Bizi..anne Kadar Kiymetli Bisey Yok Bu Yalan Dünyada..herneyse Simdi Kalakaldim Bi Babam Ve Erkek Kardesimle 3 Ablamlarda Evli.

SELAMÜNALEYKÜM KARDEŞ( İNAİLEHİ İNNA LİLAHİ RACİUN ) ALLAHTAN GELDİK YİNE ALLAHA DÖNECEGİZ ANENİZE RABBİMDEN RAHMET KALANLARADA SABIR DİLİYORUM RABBİM TAFSİLATIN AFETSİN İNŞALLAH MEKANI CENNET OLSUN ENNENİN KIYMETİ VE İNSANIN HAYATINDAKİ YERİ BAŞKADIR AMA BİZLER ANCAK ELİMZDEN GİTİKTEN SONRA KIYMETİNİ ANLAYA BİLYORUZ BUNLARINSELAM VE DUA İLE AEO KUSURA BAKA KENDİMİ TANITMAYI UNUTTUM HASAN ASLEN KAYSERİLİYİM AMA ANTALYADA YAŞIYORUM ESNAFIM 38 YAŞINDAYIM

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşlerim,ben Nevin 43 Yaşindayim Evliyim.allah Bagişlasin 17 Yaşinda 1 Oglum Var.hepiniz Allaha Emanet Olun.tugbacigim Biraz Geç Oldu Ama Daha önce Formu Göremedim.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Kardeşlerim,ben Nevin 43 Yaşindayim Evliyim.allah Bagişlasin 17 Yaşinda 1 Oglum Var.hepiniz Allaha Emanet Olun.tugbacigim Biraz Geç Oldu Ama Daha önce Formu Göremedim.
:evetve aleykümselam abla formuma hoşgeldin inşaallah
evlatlarını Rabbimiz sana bağışlasın
:)

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selam arkadaşlar ben karamandan hacer bu siteye tesadüfen girdim ve cok hoşuma gitti bende burdan eksiklerimi tamamlıyorum sizden allah razı olsun kardeşlerim ben calışıyorum bir sınava hazırlanmıyorum ama duam herzaman sızlerle allaha emanet olun allah yardımcınız olsun
aleykümselam Rabbimiz yardımcınız olsun kardeşim inşaallah...selametlee

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.a. arkadaşlar bende Konya'dan Emine 19 yaşındayım geçen sene imam hatip lisesinden mezun oldum şu anda arapça kursuna gidiyorum.Siteyi tesadüfen buldum çok hoşuma gitti hep beraber inşaallah eksiklerimizi tamamlarız.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun...
aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz Rabbimize emanet olun inşaallah

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablarım abilerim yaşıtlarım vede kardeşlerim.ne güzel bi site burası ya.iyiki üye olmuşum.RAHMAN razı olsun hepinizden.sevgiyle saygıyla karşılandım burda.bi bağlılık bi sevgi yumağı var burda ve çok hoş mükemmel bi şey bu.başka sitelerede üye olmuştum ama bu şekilde olmadı,ayrım var desem inanırmısınız neyse gıybet olmasın.
benim adım zeynep, samsun -bafrada ikamet ediyorum.22 yaşındayım.imam hatip mezunuyum,açıköğretim işletme 3. sınıf öğrencisiyim.galiba muhasebeci olcam mezun olduğumda.her sene muhasebe dersinden kalmama rağmen azimliyim.ha bu arada sinop doğumluyum bu kadar yeter galiba.bu sitede bana aykırı bişeye rastlamadım oyüzden içim rahat.YARADANA EMANETSİNİZ.SELAM VE DUA İLE..

ahnef

Kayıtlı Kullanıcı
bende kocaeli'nden tuba 14 yaşındayım ortaokul mezunuyum maalesef.başörtü sorunu yüzünden liseye devam edemedim.ama dünyalık zevkler yüzünden ahiretimi karartmamayı düşündüm.bunun için okulu bıraktım..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablarım abilerim yaşıtlarım vede kardeşlerim.ne güzel bi site burası ya.iyiki üye olmuşum.RAHMAN razı olsun hepinizden.sevgiyle saygıyla karşılandım burda.bi bağlılık bi sevgi yumağı var burda ve çok hoş mükemmel bi şey bu.başka sitelerede üye olmuştum ama bu şekilde olmadı,ayrım var desem inanırmısınız neyse gıybet olmasın.
benim adım zeynep, samsun -bafrada ikamet ediyorum.22 yaşındayım.imam hatip mezunuyum,açıköğretim işletme 3. sınıf öğrencisiyim.galiba muhasebeci olcam mezun olduğumda.her sene muhasebe dersinden kalmama rağmen azimliyim.ha bu arada sinop doğumluyum bu kadar yeter galiba.bu sitede bana aykırı bişeye rastlamadım oyüzden içim rahat.YARADANA EMANETSİNİZ.SELAM VE DUA İLE..

beni yakından tanımak isteyen olursa:.
ve aleykümselam kardeşim hoşgeldiniz inşaallah
sitemizde ayrım yoktur sanırım:evet böyle temenni ediyorum

Rabbimize emnaet ol inşaallah
ayrıca msn adresi vermek yasak kardeşim inşaallah düzeltirseniz sevinirim

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam ALLAH RAZI OLSUN hatırlatmanızdan dolayı kusura bakmayın ben düzelttim ama sizde kaldı o nasıl olcak.tekrardan özür dilerim.SELAM VE DUA İLE..

gicir

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm selam ben Ahmet 27 yaşımdayım evliyim 2 yaşında bir kız coçuğum var.Özel bir ektörde çalışıyorum.Siteyi yeni buldum arkadaş tavsiyesi ile inşallah bundan sonra daha sık görüşmek umudu ile Allah' emanet olun

HilserSeN

Kayıtlı Kullanıcı
[size=+1]Selamun Aleykum Ben Hasan 24 yaşındayım Aydın' lıyım Bilgisayar programcılıgı mezunuyum ...Bilgisayar donanim üzerine calisiyorum ..Günde yaklasik 18 saat Bilgisayar basindayim Güzel paylasimlarimiz olur İnsallah ..Kısa bir süre sonra askere gidicem Selam ve Dua ile[/size]

nagehan41

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. bende 25 yaşında 2 çocuk annesiyim. sakaryada oturuyorum .bende dün üye oldum daha yeniyim kardeşim. inşallah güzel paylaşımlarda bulunmak dileğiyle selametle

YA BEN KONUYU BAŞKA ARKADAŞA GÖNDERİYORUM AMA BURDA ÇIKTI ANLAYAMADIM YARDIMCI OLURSANIZ ÇOK SEVİNİCEM SORUN BENDE SANIRIM

gandagan

Kayıtlı Kullanıcı
allahın rahmetı bereketı uzerınıze olsun

allahın rahmetı bereketı uzerınıze olsun

bende kadıkoyden zekı benım hanım soyledı kuran oğrenmek ıstıyorum dedı ben bılıyorum ama dunya ıslerınden dolayı zaman ayıramıyorum demıyorum cunku ıstesek gunde 10 dakıkamı versem oda ogrenecek ama burda kendısı gırse takıldıgı noktalarda yardımcı olabılırmısınız

esbtekin

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bende bu islam hakkında çok bilgisizim sizlerin bilgilerinize ihtiyacım olur dedim belki inşallah bilgilerim

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm bende bu islam hakkında çok bilgisizim sizlerin bilgilerinize ihtiyacım olur dedim belki inşallah bilgilerim

CANIM KARDEŞİM BENİM HOŞGELDİN ARAMIZA.BU SİTEDE ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN ÇOĞU ŞEYİ ÖĞRENEBİLİRSİN.KARIŞTIR BİRAZ SİTEYİ

sultan toklucu

Kayıtlı Kullanıcı
SLamünaleyküm bende dün üye oldum bu ender bulunan güzel siteye çok sevdiğim eltimin tavsiyesiyle ÜYEOLDUM iyikide üye OLMUŞUM.ALLAH ONDAN RAZI OLSUN BENİ HİÇ YALNIZ BIRAKMADIVE SİZİN GİBİ DEĞERLİ ALLAH DOSTLARIYLA TANIŞMAMA VESİLE OLDU.KISACA KENDİMİ TANITAYIM İSMİM SULTAN EVLİYİM 25 YAŞINDAYIM KIRŞEHİRLİYİM AMA ANKARADA İKAMET EDİYORUZ.2TANEALLAH BAĞIŞLARSA EMANETİMİZ VARBENİDE YALNIZ BIRAKMAYACAĞINIZA EMİNİM DUALARIM SİZİNLE ALLAH YAR VE YARDIMCIMIZ OLSUN İNŞALLAH HERKESE SELAMLAR

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
bende kadıkoyden zekı benım hanım soyledı kuran oğrenmek ıstıyorum dedı ben bılıyorum ama dunya ıslerınden dolayı zaman ayıramıyorum demıyorum cunku ıstesek gunde 10 dakıkamı versem oda ogrenecek ama burda kendısı gırse takıldıgı noktalarda yardımcı olabılırmısınız

TABİ ABİCİM NEDEN OLMASIN BÖYLE BİR KONUDA KIM YARDIM ETMEZ KI

germir38

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim..ben Aliye.. izmirde ikamet ediyorum.. bilgisayar mühendisliği mezunuyum.. bu yıl mezun oldum.20 yaşındayım..şu an eski bölümüm tıbba devam etmek gayesindeyim.. nasip bakalım inşallah..bunun dışında haftaiçi her gün kuran, tecvit ve okul dersleri veriyorum. sohbetlere ve konferanslara katılıyorum zaman oldukça.siteye de nette işim oldukça girmeye çalışıyorum..

selam ve dua ile.Allah'a emanet olunuz.
20 yaşında bil.müh.birde mezunnnnn ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt