Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (2 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tahsin DEMIRTEPE

Kayıtlı Kullanıcı
Tanisma

Tanisma

Selamun Aleykum..
Ben Tahsin DEMIRTEPE. Uc yili askin bir suredir Tunus'ta ikamet ediyorum. Bu siteyi tesadufen buldum ve cok etkilendim. Henuz tam olarak siteyi tanimis degilim ama aldigim ilk izlenim cok yararli ve faydali bir site. Emegi gecen herkesten ALLAH RAZI OLSUN..
ALLAHA emanet olunuz Dostlarim.
SELAM ve DUA ile..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam hoşgeldiniz üyeliğiniz hayırlı olsun inşaallah Allah'a emanet olun sağlıcakla kalın

Tahsin DEMIRTEPE

Kayıtlı Kullanıcı
Tekrar ALLAHIN SELAMI UZERINIZE OLSUN kardeslerim..
Tubaguner rumuzlu kardesim sayfalara bir goz attigimda yeni uye olan herkese ilk cevap yazanin siz oldugunuzu farkettim. ALLAH sizden razi olsun. Bu davranisiniz gercekten cok onemli ve guzel bisey. Cunku insan her zaman ilgi ve alaka gormek ister, yeni katildigi bi ortamdan sicak bir ilgi gormez ise hemen yeni arayislar icine girerek kendini bu yeni ortamdan soyutlamaya calisir. Bu dusunceden yola cikarak yaptiginiz hizmet icin size cok tesekkur ediyor CANAB-I HAK sizden razi olsun diyorum. ALLAHA EMANET OLUNUZ. SELAM ve DUA ile...

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Tekrar ALLAHIN SELAMI UZERINIZE OLSUN kardeslerim..
Tubaguner rumuzlu kardesim sayfalara bir goz attigimda yeni uye olan herkese ilk cevap yazanin siz oldugunuzu farkettim. ALLAH sizden razi olsun. Bu davranisiniz gercekten cok onemli ve guzel bisey. Cunku insan her zaman ilgi ve alaka gormek ister, yeni katildigi bi ortamdan sicak bir ilgi gormez ise hemen yeni arayislar icine girerek kendini bu yeni ortamdan soyutlamaya calisir. Bu dusunceden yola cikarak yaptiginiz hizmet icin size cok tesekkur ediyor CANAB-I HAK sizden razi olsun diyorum. ALLAHA EMANET OLUNUZ. SELAM ve DUA ile...
Rabbim cümlemizden razı olsun Allah'a emanet olun inşaallah saglıcakla kalın

seherce

Kayıtlı Kullanıcı
cümleden s.a ben seher almanyadayim okudum bitti meslek yapiyom trden samsundanim 25 yasindayim sitedeki arkadaslara basarilar diliyoum daha ne olsun aeolun

meryem-hanne

Kayıtlı Kullanıcı
İki çocuk annesi yim kızım adı Meryem, Hanne (hz) meryemin annesi ismi olduğu için tercih ettik. Birde oğlum var Allah bağışlarsa sitenin ablalarından olacağız kısmetse kabul ederseniz.Selam ve dua ile.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
İki çocuk annesi yim kızım adı Meryem, Hanne (hz) meryemin annesi ismi olduğu için tercih ettik. Birde oğlum var Allah bağışlarsa sitenin ablalarından olacağız kısmetse kabul ederseniz.Selam ve dua ile.
selamun aleyküm sevgili ablacıgım aramıza hoşgeldin inşaallah Rabbim coçuklarına hayırlı uzun ömürler nasip eylesin saglıcakla kal

yasemingün

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Tuba kardeşim

benimde ismin yasemin 22 yaşındayım Bursada yaşıyorum özel bir şirkette muhasebe ve finans sorumlusuyum.Foruma yeni üye oldum. Herkese selamlarımı iletiyorum.

Allaha emanet olun

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Tuba kardeşim

benimde ismin yasemin 22 yaşındayım Bursada yaşıyorum özel bir şirkette muhasebe ve finans sorumlusuyum.Foruma yeni üye oldum. Herkese selamlarımı iletiyorum.

Allaha emanet olun
aleyküm selam yasemin ablacığım üyeliğin hayırlı olsun hoşgeldin aramıza tanıştığımıza memnun oldum Rabbime emanet ol

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Tuba kardeşim

benimde ismin serpil 27 yaşındayım KAYSERİde yaşıyorum özel bir şirkette muhasebe ve finans sorumlusuyum.İSLAMİYET.GEN.TR' yi ve burda bulunan bütün arkadaşlarımı kardeşlerimi çok ama çokkk seviyorum.:H Herkese selamlar.

Allaha emanet olun:H:H

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
s.a Tuba kardeşim

benimde ismin serpil 27 yaşındayım KAYSERİde yaşıyorum özel bir şirkette muhasebe ve finans sorumlusuyum.İSLAMİYET.GEN.TR' yi ve burda bulunan bütün arkadaşlarımı kardeşlerimi çok ama çokkk seviyorum.:H Herkese selamlar.

Allaha emanet olun:H:H
ve aleyküm selam serpil ablacım işlerinde başarılı olursun inşaallah Rabbim yar ve yardımcın olsun selametle kal Rabbime emanet ool

yavuz71

Kayıtlı Kullanıcı
aliye ye hem 20 yaşında hem bilgisayar mühendisliği mezunu hem de...

imported_ozkan_

Kayıtlı Kullanıcı
Herkese Slm

Bana Siteden Kisaca Bahseden Olursa Sevinirim Yoksa Zamanimi Alacak Gibi Görünüyor...

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.KARDEŞLERİM BURSA'LIYIM.
İSMİM EMİN EVLİ 2 ERKEK 1KIZ BABASIYIM ASIL MESLEĞİM MOBİLYA
FAKAT EKİM AYINDA 30 YILLIK MESLEĞİMİ BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM BİR FABRİKADA USTA BAŞI VE ÜRETİM SORUMLUSU İDİM BU ARADA YAŞIM 42 KÜÇÜK YAŞTAN BERİ İŞ HAYATININ İÇİNDEYİM SEKTÖRÜN BU YIL ÇOK DURGUN GEÇMESİ NEDENİ İLE FABRİKANIN KÜÇÜLMEYE GİDECEĞİ BANA BILDİRİLDİĞİNDE VE İŞÇİ ÇIKARILACAĞI GÜNDEME GELDİĞİNDE YAPAMADIM İSİM YAZAMADIM KISA BİR SÜRE ÖNCE GEÇİRDİĞİM KALP AMELİYATINDAN SONRA SİTRES VE ÜZÜNTÜDEN UZAK DURMAM GEREKİYORDU BU YÜZDEN İLK SIRAYA KENDİ İSMİMİ YAZIP 11 ARKADAŞIM İLE BERABER AYRILDIK ŞU ANDA BİR MALZEME SATIŞ FİRMASINDA BULUNMAKTAYIM SAĞLIĞIM İYİ YARIŞMACI ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM GİBİ OLDU HA NEDERSİNİZ NEYSEKİ BU SİTEYLE TANIŞTIM HEPİNİZDEN ALLAH'RAZI OLSUN SAĞLIK MUTLULUK HEP YANINIZDA OLSUN DUA İLE KALIN ...A.E.O.B):HB)

CANSEVER

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykumselam...cumleten hosbuldum..bne forumu okuyorum ama insallah konularda eklerim

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.KARDEŞLERİM BURSA'LIYIM.
İSMİM EMİN EVLİ 2 ERKEK 1KIZ BABASIYIM ASIL MESLEĞİM MOBİLYA
FAKAT EKİM AYINDA 30 YILLIK MESLEĞİMİ BIRAKMAK ZORUNDA KALDIM BİR FABRİKADA USTA BAŞI VE ÜRETİM SORUMLUSU İDİM BU ARADA YAŞIM 42 KÜÇÜK YAŞTAN BERİ İŞ HAYATININ İÇİNDEYİM SEKTÖRÜN BU YIL ÇOK DURGUN GEÇMESİ NEDENİ İLE FABRİKANIN KÜÇÜLMEYE GİDECEĞİ BANA BILDİRİLDİĞİNDE VE İŞÇİ ÇIKARILACAĞI GÜNDEME GELDİĞİNDE YAPAMADIM İSİM YAZAMADIM KISA BİR SÜRE ÖNCE GEÇİRDİĞİM KALP AMELİYATINDAN SONRA SİTRES VE ÜZÜNTÜDEN UZAK DURMAM GEREKİYORDU BU YÜZDEN İLK SIRAYA KENDİ İSMİMİ YAZIP 11 ARKADAŞIM İLE BERABER AYRILDIK ŞU ANDA BİR MALZEME SATIŞ FİRMASINDA BULUNMAKTAYIM SAĞLIĞIM İYİ YARIŞMACI ARKADAŞLARA BAŞARILAR DİLERİM GİBİ OLDU HA NEDERSİNİZ NEYSEKİ BU SİTEYLE TANIŞTIM HEPİNİZDEN ALLAH'RAZI OLSUN SAĞLIK MUTLULUK HEP YANINIZDA OLSUN DUA İLE KALIN ...A.E.O.B):HB)
ve aleyküm selam hoş geldiniz üyeliginiz hayırlı olsun Rabbim gönlünüze göre versin her işte bir hayır vardır belkı böylesi sizin için daha iyidir Rabbimize emanet olun

ber

Kayıtlı Kullanıcı
esselamunaleykum kardeaim. ben emine amsterdamda yasiyorum.krej ogretmeniyim.nasip olsursa hacca hazirlik yapiyorum.yasim 28.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt