Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizleri Taniyabilirmiyim (3 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hayrunissa86

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum bende manısalıyım halkla ılışklıer okuyorum artı hastanede dokttor yanında tıbbı sekreterlık yapıyorum ve 21 yasındayım selam ve dua ıle kalın inşallah :)

Siyah İnCi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm arkadaşlar ..Ben aranıza yeni katıldım Görünce bende kendimi tanıtıyım dedim :) Ben ankaradan 23 Yaşındayım İlahiyat mezunuyum.SAnırım bu kadar :) Sizleri tannıdığıma memnun oldum :)

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
S.A Ben 20 yaşındayım. Üniversite öğrencisiyim.Aynı zamanda abimin şirketinde çalışıyorum.Kayseride ikamet etmekteyim. 20 yaşındayım..Boş zamanlarımı boş boş gezip tozmak yerine böyle faydalı şeylerle geçirmeyi tercih ederim.

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
S.A Ben 20 yaşındayım. Üniversite öğrencisiyim.Aynı zamanda abimin şirketinde çalışıyorum.Kayseride ikamet etmekteyim. 20 yaşındayım..Boş zamanlarımı boş boş gezip tozmak yerine böyle faydalı şeylerle geçirmeyi tercih ederim.
ve aleyküm selam öncelikle üyeliğiniz hayırlı olsun hoşgeldiniz derslerinizde Allah cc zihin açıklığı versin inşaallah

-Yalancı_Dünya-

Kayıtlı Kullanıcı
Teşekkür ediyorum Tabagüner kardeşim. Bu siteye üye olduğum için o kadar seviniyorum ki sizleri tanıdığıma, öğrendiklerime.Allah herkese nasip eylesin inşallah.Allah'a emanet ol.

Pıtırcık

Kayıtlı Kullanıcı
Ben 24 yaşında 1 yıllık evliyim.İstanbulda oturuyorum.Tekirdağ doğumluyum..Tanıdık bir şirkette çalışıyorum..Bu sitede böyle faydalı sohbetler yaptığım için çok memnunum.Herkese selamlar olsun:H

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm Tuba kardeş....

Birkaç kez kendimizi tanıttık,ama üye kardeşlerimizin sayısı Allah'a şükür o kadar arttı ki tekrar etmekte fayda var...

Adım...Erdal .......52 yaşında...evli...bir kız iki erkek evladım vardır.Rabbim bağışlarsa.....İnşaat mühendisiyim (İstanbul-1980)

Mühendislik ve İnşaat sektöründe hizmet veren şirketimiz var..
Kızım (24) mühendis ve yirmi gün önce evlenerek şirketimizi bıraktı...Mühendis damadımızın şirketine dahil oldu...

Oğlum (22) Mimar...Şirkette beraberiz...(Onun Samsunla bir irtibatı var.Feza Koleji Mezunu olması)...

Diğer oğlumuz Özel bir kolejde lise 2 de okuyor...Onun da Amacı Mühendislik.Rabbim gönlüne göre verir İnşaAllah...

Eski üyelerdenim ama çok yoğun çalışma ortamından dolayı fazla forum açamıyorum..Siz kıymetli kardeşlerimizin formlarına acizane katılmaya çalışıyorum..selametle kalınız..

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamın Aleyküm Tuba kardeş....

Birkaç kez kendimizi tanıttık,ama üye kardeşlerimizin sayısı Allah'a şükür o kadar arttı ki tekrar etmekte fayda var...

Adım...Erdal .......52 yaşında...evli...bir kız iki erkek evladım vardır.Rabbim bağışlarsa.....İnşaat mühendisiyim (İstanbul-1980)

Mühendislik ve İnşaat sektöründe hizmet veren şirketimiz var..
Kızım (24) mühendis ve yirmi gün önce evlenerek şirketimizi bıraktı...Mühendis damadımızın şirketine dahil oldu...

Oğlum (22) Mimar...Şirkette beraberiz...(Onun Samsunla bir irtibatı var.Feza Koleji Mezunu olması)...

Diğer oğlumuz Özel bir kolejde lise 2 de okuyor...Onun da Amacı Mühendislik.Rabbim gönlüne göre verir İnşaAllah...

Eski üyelerdenim ama çok yoğun çalışma ortamından dolayı fazla forum açamıyorum..Siz kıymetli kardeşlerimizin formlarına acizane katılmaya çalışıyorum..selametle kalınız..
ve aleyküm selam erdal amca Rabbim aile düzeninizi başarılarınızı daim eylesin huzurunuzu bozmasın inşaallah demek oglunuz feza kolejinden mezun ne güzel samsuna gelmiş Rabbimize emnaet olun inşaallah

aysem06

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim bende yeni üyeyim ismim ayşe.. ankarada yaşıyorum ama konyalıyım.. eczanede çalışıyorum ...20 yaşındayım Allah a emanet ol kardeşim.

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
Ben Birnur.Bende 24 yaşında bir bilgisayar firmasında muhasebe departmanında görev almaktayım.Aslen amasyalıyım. fakat samsun doğumluyum :) istanbulda ikamet ediyorum..
Hayırlı günler.Allah'a emanet olun.

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. ben hatice 22yaşındayım ,evli vebir cocuk annesiyim, kütahyalıyım,evhanımıyım,resimdeki kızım ,burada yeni sayılırım ama çok faydalandım hepinizi tanımış olmaktan çok memnunum busitenin ögrencisi olmaktanda :H

-Ammar Bin Yasir-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
Ben Birnur.Bende 24 yaşında bir bilgisayar firmasında muhasebe departmanında görev almaktayım.Aslen amasyalıyım. fakat samsun doğumluyum :) istanbulda ikamet ediyorum..
Hayırlı günler.Allah'a emanet olun.
ve aleyküm selam birnur abla ilerinnde başarılar dilerim sana :H rabbimize emanetsin

r.sezer

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar ben rabia 22 yaşındayım ankarada oturuyorum . allah tüm müslümanların günahlarını affetsın ve tüm şehit ailelerine sabır versin. sizlerle tanışmak istiyorum . ve bilmediklerimi öğrenmek istiyorum hayırlı akşamlar. allah tüm müslümanların yardımcısı olsun.

hayırlı akşamlar ben rabia 22 yaşındayım meslek lisesinin kuaförlük bölümünü bitirdim.yeni hatime başladım allah kısmet ederse yakında bitecek tekrar başlamyı düşünüyorum. ankara da oturuyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt