Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sıkıntı Ve Üzüntü İçin Dua (2 Kullanıcı)

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH CC razı olsun bende yazdım inşallah duası reddolunmayan kullardan oluruz kardeşim

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Naksibendi kardeşim
öncelikle bu değerli paylaşımınızdan ötürü Rabbim sizden razı olur inşaallah

isranur kardeşin sorusu üzerine haddim olmayarak konunuza eklemede bulundum lütfen yanlış ise beni düzeltiniz

Rabbim davanızda sizin yar ve yardımcınız olsun
Selam ve dua ile....

beyza3

Kayıtlı Kullanıcı
Benimde kafam karıştı şimdi
Şimdi Ferdün, Hayyün, Kayyûmün, Hakemün, Adlün, Kuddûsün ' umu 19 defa okuyacağız
her seferde yoksa ayetlerimi 19 ar defa okuyacağız....

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun olsun emeğinize sağlık Rabbim hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin kendi rızası için.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin Rabbim.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olduk duaları kabul olunan kullar olmak hidayete erdirmek nasip etsin Rabbim inşalalh.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

istikbal

Kayıtlı Kullanıcı
Amin amin amin
Allah razı olsun kardeşim emeğinize sağlık Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah Rabbim kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin inşallah. Allah hepimizi hidayete erdirip doğru yoldan ayırmasın kötü art niyetli insanlarada fırsat vermesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.
Ve alaykum selam verahmetullahi vebereketuh
Amin,Allah c.c. cümlemizi razı olduğu kullarla beraber haşreylesin.Korktuklarımızdan kurtarıp hayırlıysa umduklarımıza nail eylesin,Allah c.c emanet olun,hayırlı günler...

TUBİX

Kayıtlı Kullanıcı
allah inşallah hayırlı eşler nasip eylesin

jaba

Kayıtlı Kullanıcı
allahüme ala seyyidinna muhamed

important

Kayıtlı Kullanıcı
bu duayı 19 gün okuyacakmışız ya benim sınavıma 18 gün kaldı sınava girdiğim günde okusam olurmu?LÜTFEN CEVAP YAZIN

hasibe88

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim allahım bütün mümin kardeşlerimle benle beraber hayırlı kısmetler hayırlı nasipler ihsan eylesin gönlümüzden geçeni kabul eylesin amin....

yalnızım

Kayıtlı Kullanıcı
bende yapacam bu duayı inşallah kabul olur dileğim allah herkeze ve bana da hayırlı kısmet nasip eder inşallah

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim emeğine sağlık.rumuzun nakşibendi olduğuna göre büyük bir olasılıkla nakşibendi tarikatındasın.Rabbim daim etsin.bende istemiştim ama henüz kısmet olmadı.

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
yaaa kusura bakmayın acemiyimde yanlış postaladım

sultanim

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim emeğine sağlık.rumuzun nakşibendi olduğuna göre büyük bir olasılıkla nakşibendi tarikatındasın.Rabbim daim etsin.bende çok istedim ama daha kısmet olmadı.

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun bende kardeşim için okusam olurmu acaba

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
herhangi biriyle evlenmek için mi yoksa sevdiğin kişiyle evlenmek için mi bu dua acaba ? bilginiz varsa söyleyebilir misiniz ?

zemzemm

Kayıtlı Kullanıcı
herhangi biriyle evlenmek için mi yoksa sevdiğin kişiyle evlenmek için mi bu dua acaba ? bilginiz varsa söyleyebilir misiniz ?

s.a özlem kardeşim bende bu konu hakkın da hep dua ederdim hakkım da hayırlısı derdim.. ama Mustafa Karataş hocaya sorulan bir soruyu paylaşmak istedim..

Sorunun içeriği :

hocam bana evlenmek için hangi duları önerirsiniz...

Soruya Verilen Cevap :

Allah'tan hakkinizda hayirli bir evlilik dileyiniz.Bu konuda özel bir sure ve dua bulunmamaktadir.Arzu ettiginiz gibi dua edebilirsiniz.

bu da demek oluyo ki her daim hakkımız da hayırlı olanı sadece Yaradan Rabbimden dileyelim...

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
haklısın kardeşim. dua bizden icabet allahtan. amin. :)

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
ben kabul olduğuna eminim yaptığımız duanın ama zamanı var kardeşim sabredip bekleyelim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt