Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sıkıntı Ve Üzüntü İçin Dua (1 Kullanıcı)

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Arkadaşlar.hayirli Akşamlar

adeseda

Kayıtlı Kullanıcı
sabır ve yürek ferahlığı için...

sabır ve yürek ferahlığı için...

bildiğiniz dua varmı? varsa yazarsanız sevinirim selametle....:]

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Allaha Yalvar çok Bana çok Sabir Ver De.inşirah Suresini Oku Birde Bol Bol.ibadetlerini Yerine Getir.vede Allahtan Ne Gelirse şükret Mutlu Olmaya çaliş Deki Benim Yaradanim Beni Benden Daha çok Seviyor Daha çok Düşünüyor O En Ii Bilendir De Sabir Dile.çok Içten Bir şekilde Iste.hayirlisini Iste.allaha Emanet Ol

gul_50_nl

Kayıtlı Kullanıcı
Sikinti Ve üzüntü Için Dua

Sikinti Ve üzüntü Için Dua

SIKINTI VE ÜZÜNTÜ İÇİN DUA

bu çaresizliklerde ettikleri duaların bereketinden bizi de nasiplendir.
rahmetinle ey merhametlilerin en merhametlisi"

Lailahe illallahül-azimül-halim. lailahe illallahu Rabbül-arşil-azim. Lailahe illallahu Rabbüs-semavati ve rabbül-ardi ve rabbülarşil-kerim

"EY ÜMİT MAKAMININ HAYIRLISI, DİLEK MAKAMININ EN KEREMLİSİ, MERHAMETLİLER MERHAMETLİSİ OLAN MEVLAMIZ, BİZE EMİR VERDİN TERK ETTİK BİZE YASAK ETTİN İRTİKAP ETTİK BİZİ ANCAK AFFIN VE BAĞIŞIN KURTARIR BİZİ AFFEYLE KAPINDA DURUYORUZ BİZİ TARDETME SENDEN DİLİYORUZ ELİMİZİ BOŞ ÇEVİRME YARABBİM AMİN... AMİN... AMİN...

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
amin Amin Amin Allah Kabul Etsin..allah Bizi Boş çevirmesin..allah Dert Bela Keder Vermesin..

meryem_meryem

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Herkesin Sikintisini Gidersin Canim Ben Meryem Tanişiriz Inşallah Allaha Emanet Ol

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
canım amin amin amin rabbim hepimize yardım etsin doğru yoldan ayırmasın amin amin amin a.e.o

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
Gönülden Bir DUA

Gönülden Bir DUA

Allah’ım Senin adını zikrettiğimde seni yüreğimde hissetmeyi, Seni her şeyden ve herkesten çok sevmeyi, gönülden teslim olup, hakkıyla korkmayı diliyorum Senden.

Allah’ım Senin emirlerine harfiyen uymayı, farz olan ibadetlerin hepsini yerine getirebilmeyi, namazda seninle güçlü bir bağ kurup, azametini kalbimde hissedebilmeyi, istiyorum Senden.

Huzurunda sadece Seni zikredeyim. sadece Seni anayım sadece Seni düşüneyim. Seni yüceltebilmeyi öğret bana, nasıl seveceğimi bildir bana.

İşte buradayım huzurundayım, acizim ve günahkarım. Gaflet uykusundan uyandır bizleri.

Doğruyu yanlışı görmeyi “ Rabbin için sabret” emrine uymayı, iyiliği emredip, kötülüklerden sakınmayı, bu ayeti yerine getirerek kurtuluşa erenlerden olmayı nasip et bizlere.

Ey yücelerin yücesi Allah’ım seni tesbih ve tasdik ederim. Bütün noksan sıfatlardan tenzih ederim. Sen bağışlayansın merhamet edensin. Senden bugünün ve gelecek günlerin hayrını istiyorum, bu günün ve yarının şerrinde sana sığınırım.

Nefsimin ayağımı kaydırmasına, şeytanın beni kötüye sevk etmesine izin verme Yarabbim .Habibim dediğim o güzel insanın ahlakıyla ahlaklandır beni. O’nun gibi hayırlı bir kul, mümin ve Allah aşığı olmayı diliyorum senden.

Dini ancak sana halis kılarak iman eden, yürekten tövbe edep, ıslah eden, sana sımsıkı sarılan müminlerden eyle bizleri.

Eyyüb’ün ün sabrını, İbrahim’in tevekkülünü, Süleyman’ın ilmini, İsa’nın aşkını, Meryem’in iffetini, Hatice’nin edebini, Yüce peygamberimizin ahlakını ihsan et bizlere. Sana layık, Seni çok seven kullardan, kamil iman sahibi müminlerden olmayı nasip eyle.ْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ا
"Bismillahirrahmanirrahim"
Rahman ve Rahim olan Allah adıyla.

Kadın; erkeğin kaburgasından yaratıldı,
ayaklarından yaratılmadı!
Öyle olsaydı ezilirdi!
Üstün olsun diye başından da yaratılmadı!
Ama göğsünden yaratıldı, eşi olsun diye!
Kolun biraz altında, korunsun diye!
Kalp hizasında sevilsin diye!

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
paylaşımınız için Allah razı olsunn... abla senin eşinle aran nasıl oldu düzelme varmı inşallah vardır :( Allaha emanet ol hayırlı akşamlar..

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
a.s gerçektenmiiiii of of inşallah düzelir abla yaa:( Rabbim yardimcın olsun:( hayırlı akşamlar...

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
..................

feyyazilci

Kayıtlı Kullanıcı
Kadın; erkeğin kaburgasından yaratıldı,
ayaklarından yaratılmadı!
Öyle olsaydı ezilirdi!
Üstün olsun diye başından da yaratılmadı!
Ama göğsünden yaratıldı, eşi olsun diye!
Kolun biraz altında, korunsun diye!
Kalp hizasında sevilsin diye!

allah yardımcın olsun kadın la ilgılı bu yazıyı yazmışsınız gercekten mukemmel

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
.........................

leyla-1

Altın Üye
Amin amin amin
Allah razı olsun kardeşim emeğinize sağlık Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah Rabbim kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin inşallah. Allah hepimizi hidayete erdirip doğru yoldan ayırmasın kötü art niyetli insanlarada fırsat vermesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

agire

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim. Benim bu dua hakkında bir sorum olacak, ben evli değilim fakat annem ile babam arasında bir takım huzursuzluklar var ve bu giderek çoğalmaya başladı. Haliyle beni ve kardeşlerimide etkiliyor. Onlar için bizim bu duayı okumamızda fayda var mıdır? Yardımcı olabilir misiniz?

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt