Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sıkıntı Ve Üzüntü İçin Dua (1 Kullanıcı)

kehribar35

Kayıtlı Kullanıcı
evlenmek isteyen kardeşlerimiz için dua

evlenmek isteyen kardeşlerimiz için dua

evlenmek isteyen kardeşlerimiz için etkili bir dua yazıyorum.Allah herkese hayırlı eşler nasip etsin.bu duaya beni de katarsanız sevinirim.ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB. BU DUA 1001 DEFA PAZARTESİ VE PERŞEMBE GECELERİ OKUNUR.ÇOK ETKİLİ BİR DUA.BU DUAYI OKUDUKTAN SONRA 3500 YA SEMİ'U DERSENİZ DAHA ETKİLİ OLDUĞU SÖYLENDİ. SELAMETLE KALIN.

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB
bu duanın anlamını bilen varsa yazabilir mi lütfen..

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİNİL FATİHİL EBVAB
bu duanın anlamını bilen varsa yazabilir mi lütfen..
ALEYKÜM SELAM
fatihül ebvab :kapıların açılması demekmiş.ALLAH BU PAYLAŞIMI YAPAN ARKADAŞIMIZDAN RAZI OLSUN.ÇIKTISINI ALDIM.YAPICAM İNŞALLAH.ALLAH NERDE EVLENMEK İSTEYEN Bİ BEKAR KARDEŞİMİZ VARSA HAYIRLI KAPILAR NASİPLER ÇIKARSIN HEPİMİZE AMİN

nesrin_77

Kayıtlı Kullanıcı
Selam aleyküm.
Allah ( cc ) razı olsun.
Allah' a ( cc ) ısmarladık.

mürtap

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHU TEALA herkese hayırlı eşler nasip etsin,bizler içinde... AMİN.

neslihantuncel

Kayıtlı Kullanıcı
Allah hepimizi hayırlı eş nasip eder inşallah.
Selam ve dua ile.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Bir hayırlı tavsiyede ben yazayım.Cuma günü sabah namazından hemen sonra 1000 adet İHLAS SÜRESİ okuyanın dileği kabul olur.SELAM VE DUA İLE

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Abdullah bin Abbas r.a Resulullah -s.a.v- Efendimizin üzüntülü, sıkıntılı ve felaketli zamanda şu şekilde dua buyurduğunu söylemiştir:

Lailahe illallahül-azimül-halim. Lailahe illallahu Rabbül-arşil-azim. Lailahe illallahu Rabbüs-semavati ve Rabbül-ardi ve Rabbül-arşil-kerim

''Azamet ve vakar sahibi ALLAH'tanbaşka, ibadete layık hiçbir ilah yoktur. Arş-ı Azam sahibi ALLAH'tan başka ibadete layık hiçbir ilah yoktur. Göklerin ve yerin sahibi ve Arş-ı kerim'in maliki ALLAH'tan başka ibadete layık hiçbir ilah yoktur.'' (Buhari. Tecrid-i sarih: 2150)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Resûlullah -sallallahu aleyhi ve sellem-i gam ve sıkıntı basınca şöyle derlerdi:

151_1.gif

"Kullara karşı Allah bana yeter, mahlûklara karşı Hâlik bana yeter, rızk yeyenlere karşı rızık veren bana yeter. Bana O yeter ki ancak o yeter. Bana Allah yeter, O ne güzel bir vekîldir. Bana Allah yeter, O'ndan başka ilâh yoktur. O'na tevekkül etdim. O yüce Arşın sahibidir." el-Câmiu's-Sağîr

selenny

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun allah bütün bekar arkadaşlara ve kardeşlere hayırlı eş nasip etsin içindede bana:evet aminnnn....:H

nurselll

Kayıtlı Kullanıcı
aminnn inşallah dularınız kabul olurr tabi benımdee

salih_x

Kayıtlı Kullanıcı
dua yapalım ......... ama üzgünüm arkadaşlar ama herşey nasip kısmet...ne zamanki kısmetin kalkar o zaman evlenirisiniz.....

leyla-1

Altın Üye
Amin Amin Amin Rabbim herkesin gönlüne göre bir eş nasip etsin hayırlısıyla cümlemize bizlere kardeşlerime inşallah Allah razı olsun selam ve dua ile....

gul kokusu

Kayıtlı Kullanıcı
sağol paylaşımın için kardeşim. ben geçen pazartesi denedim. ancak 3500 defa semiu kısmını beceremedim. ancak 1000 tane okuyabildim :(:)A

gökyüzü_21

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun benim bi teyzem var da bekar onun hayırlısıyla evlenmesini istiyorum inş olur ya tşk

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt