Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Patikler (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
AMAN ALAH,IM NE KADR GUZEL HEPSI COOOOOK BEGENDIM HEPSIDE TAM BENIM KIZIMA GORE MASALLAH DOKUYANDAN ALLAH RAZI OLSUN BENDE ISTIYORUM BUNLARDAN OLURMU KARDESIM EMEGINE SAGLIK SELAMETLE.....

Allah razı olsun ablacım, beğendiğinize çok sevindim. Allah, kızınızı bağışlasın inşallah. :) Allah'a emanet olun. Selam ve dua ile.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm aliye kardeşim bunları senmi yopıyorsun eger sen yapıyorsan hemen bir dükkan acalım diyecektim allah razı olsun kardeşim hepsini kopyaladım benim kızım tuğba istedi hakkını helal et rabbime emanet ol

Ve aleyküm selam Cevdet abi. Beğendiğinize sevindim.:) Allah c.c razı olsun.. Allah'a emanet olun. Selam ve dua ile.

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
Ay çooook Güzeller Pc Ye Kayit Ettim Bi Kaçtanesini Kişin Yapacam Inşallah Paylaşim Için Allah Razi Olsun

A

Arzu_76

Çok güzeller

Aliye kardeş bayıldım yapanların ellerine sağlık

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
SELAMÜN ALEYKÜM. ALİYE KARDEŞİM BUNLAR ÇOOKKKK ÇOOKKKK ŞİRİN ŞEYLER. BUNLARI BİDE TONTOŞ , PAMUKCUKLARIN AYAKLARINDA DÜŞÜNÜYORUM DA!!!
RABBİM HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN....

Ve Aleyküm selam kardeşim. Evet haklısınız, çok tatlı olur dediğiniz gibi :) Biz de forumda birkaç denemesini yaptık..Güzel duanıza amin inşallah kardeşim. Allah c.c razı olsun.Selam ve dua ile.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamun Aleykum Güzel Kardeşim Ne Güzel şeyler Bunlar Insan Bakmaya Doyamiyor.bebek Olasim Geldi Yada Bi Bebeğim Olsa Keşke Diye Geçti Içimden Rabbim Hepimize Hayirlisini Versin.allah Razi Olsun Senden Rabbimize Emanet Ol Güzel Kardeşim

Ve aleyküm selam kardeşim.. Haklısınız, insan bakmaya doyamıyor gerçekten.. O masum, tertemiz canların dünyasına bir yolculuk yapmış oluyoruz :) Duanıza Amin. Rabbimiz c.c hakkınızda hayırlısını versin inşallah kardeşim. Siz de Allah'a emanet olun. Selam ve dua ile..B)

turk_s

Kayıtlı Kullanıcı
çok tatlı olmakla beraber sanırım bu bir özlem yada bir duygu fırtınası gibi geldi bana
her ne sebeple olursa olsun,,sonuç mükemmelll
tebrikler

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
çok güzeller fakat bunların örme şekillerinide yazsanız da annem örse ablam:):)çocuk olmak geldi patikleri görünce:)

SELAMÜN ALEYKÜM kardeşim.. Örme şekillerini buraya koymam doğru olur mu bilmiyorum.. Bu nedenle şimdilik kalsın inşallah :) İnsanı çocukluk yıllarına götürüyor evet haklısınız.. Allah razı olsun kardeşim..
Selam ve dua ile.

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı
aliye ne kadar güzeller emeğine sağlık A E O

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşin emeğine sağlık selam ve dua ile a.e.o

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt