Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Patikler (2 Kullanıcı)

serife07

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
çok güzel patikler insanın baktıkça bakası geliyor kardeşim.... ama ben göz hakkımı istiyorum e artık hediye edersin bir çift... şaka bir yana emeğine sağlık ben bayıldım patiklere hepsi birbirinden güzel ....bebekler de çok şirinler....a.e.o.

beyza-erva

Kayıtlı Kullanıcı
çok Güzeller çok Beğendim Allaha Emanet Olun Inşallah
Selam Ve Dua Ile B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm
çok güzel patikler insanın baktıkça bakası geliyor kardeşim.... ama ben göz hakkımı istiyorum e artık hediye edersin bir çift... şaka bir yana emeğine sağlık ben bayıldım patiklere hepsi birbirinden güzel ....bebekler de çok şirinler....a.e.o.

VE ALEYKÜM SELAM kardeşim.. Tamam göz hakkınızı verelim hemen ;) Beğendiğinize sevindim..Teşekkür ederim. Allah c.c razı olsun..Selam ve dua ile..

sena_şeyma

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum damlanın gül kardeşi
damla çok söz etti sizlerden bu güzel paylaışımından dolayı sagol ellerine saglık bizim güleryüzlü damlamız bu konuyada el atmış :D
rabbim razı olsun
allah'a emanet olun
dua ile

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleykum damlanın gül kardeşi
damla çok söz etti sizlerden bu güzel paylaışımından dolayı sagol ellerine saglık bizim güleryüzlü damlamız bu konuyada el atmış
rabbim razı olsun
allah'a emanet olun
dua ile

Ve aleyküm selam güzel kardeşim..Çok mutlu oldum seni de gördüğüme:H..Hoşgeldin, sefalar getirdin inşallah..Rabbimiz c.c senden de, Nur Damlam da daimen razı olsun inşallah..Ben de Nur Damlamızı göremedim, yazılarından tanıyorum ve buradaki örnek kardeşliğinden tanıdım, iyi ki de tanımışım diyorum güzel kardeşimi..Tanıştırana şükürler olsun..Arkadaşlarıma da anlatıyorum..Buraya üye olan bir arkadaşım da çok sevdi Nur Damlasını..Yorumlarını okumuştu..O da çok sevdi:) Her zaman da selamlarını ve sevgilerini iletiyor ona..Sen de bizlerden selam et inşallah Nur Damlasına sena_şeyma kardeşim..Güzel yorumun için çok teşekkür ederim güzel kardeşim.... Seni de her daim burada görmek istiyoruz inşallah..B) Rabbimize emanetsin güzel kardeşim..Selam, dua ve baki muhabbetle inşallah...B)

sena_şeyma

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam güzel kardeşim..Çok mutlu oldum seni de gördüğüme:H..Hoşgeldin, sefalar getirdin inşallah..Rabbimiz c.c senden de, Nur Damlam da daimen razı olsun inşallah..Ben de Nur Damlamızı göremedim, yazılarından tanıyorum ve buradaki örnek kardeşliğinden tanıdım, iyi ki de tanımışım diyorum güzel kardeşimi..Tanıştırana şükürler olsun..Arkadaşlarıma da anlatıyorum..Buraya üye olan bir arkadaşım da çok sevdi Nur Damlasını..Yorumlarını okumuştu..O da çok sevdi:) Her zaman da selamlarını ve sevgilerini iletiyor ona..Sen de bizlerden selam et inşallah Nur Damlasına sena_şeyma kardeşim..Güzel yorumun için çok teşekkür ederim güzel kardeşim.... Seni de her daim burada görmek istiyoruz inşallah..B) Rabbimize emanetsin güzel kardeşim..Selam, dua ve baki muhabbetle inşallah...

inşallah selamlarınızı ileticem kardeşim hoşbulduk
inşallah bende burda olmaya çalışıyorum okulum nedeniyle devamlı girmem zor:( oda sizleri çok seviyor gördüğüm zaman sizlerden bahsediyor rabbim bu güzel kardeşliğinizi daim etsin inşallah
allah'a emanet olun
dua ile

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
inşallah selamlarınızı ileticem kardeşim hoşbulduk
inşallah bende burda olmaya çalışıyorum okulum nedeniyle devamlı girmem zor:( oda sizleri çok seviyor gördüğüm zaman sizlerden bahsediyor rabbim bu güzel kardeşliğinizi daim etsin inşallah
allah'a emanet olun
dua ile

Anladım güzel kardeşim.. Rabbimiz c.c zihin açıklığı versin, muvaffak kılsın, yar ve yardımcınız olsun her daim inşallah..Seni de görmek çok mutlu edecek bizi güzel kardeşim..Zaman buldukça katılırsın inşallah ;) Nur Damlamızın biz de hep kulaklarını çınlatıyoruz:).Rabbimiz c.c güzel gönüllerinize göre versin her daim..Rabbimiz c.c'ye emanetsiniz güzel kardeşim..Dualarımdasınız inşallah..Selam ve baki muhabbetle..B)

ervaaa

Kayıtlı Kullanıcı
cok cok cok tatlilar emegine saglik

A

Arzu_76

selamün aleyküm

Aliye kardeşim acaba şapka ve hırka örnekleri varmı :)

Ne kadar yüzsüzüm dimi

Rabbim razı olsun kopyaladım hakkını helal et

Bende yeğen sayısı çoğalacak hazırlıklı olmakta fayda var dimi :)

Dua ile

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm

Aliye kardeşim acaba şapka ve hırka örnekleri varmı

Ne kadar yüzsüzüm dimi

Bende yeğen sayısı çoğalacak hazırlıklı olmakta fayda var dimi :)

Dua ile

Ve aleyküm selam Arzu ablacım.

Est. o nasıl söz? Hali hazırda olsa, size hediyem olarak gönderirdim :D...Ama kendi denediklerimi de hediye olarak verdim genelde. Bir de hırka örnekleri hiç yok elimde..Arşiv hazırlayabilirsem, hırkayla ilgili de bir forum açabilirim bakarsınız;)

Rabbimiz c.c yeğenlerinize hayırlısıyla İslam yolunda sağlıklı ve uzun ömürler nasip eylesin inşallah..Rabbimize emanet olun..Selam ve dua ile.

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
1209779820ii1wl3ac0.jpg

esselamu aleyküm can yarenim. hayırlı, nurlu geceler olsun inşaAllah..
sen bu takımın modelini çıkarmaya başla teyzesi :D
zor gözüküyor, birkaç sene sonraya anca yetişir sanırım..:B
çok beğendim bunu canım kardeşim. paylaşmak istedim..
dualarımdasın her daim acizane..Rabbimize emanet ol.. selam ve baki muhabbetle..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamün aleyküm

Aliye kardeşim acaba şapka ve hırka örnekleri varmı

Ne kadar yüzsüzüm dimi

Bende yeğen sayısı çoğalacak hazırlıklı olmakta fayda var dimi

Dua ile

Ve aleyküm selam tekrar kardeşim.. Hırka, elbise ve şapka örneklerinden de bulabildiklerimi ekliyorum inşallah..Selam ve dua ile.:H

19polu5.jpg

bebekhirkalari.jpg

meryemce253426qn6.jpg

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt