Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Patikler (1 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
orgumodelleri_1483912189.jpg

107210207_o.jpg

1952FloralBabyGirlSet.jpg

4192va0.jpg

canan78

Kayıtlı Kullanıcı
emeğine sağlık..............:)

Im_muslim

Kayıtlı Kullanıcı
Hepside çok güzel miş ALİYE kardeşim ALLAH razı olsun. Onları giyenler de ne güzeldir. tertemiz cenntten bir hediye. ALLAHım hayırlı evlat nasip eylesin hepimize.

ALLAHa emanet olunuz...selamünaleyküm...hayırlı günler

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum HACI bacım.
RABBIM sana bu patikleri giydirebilecegin cennet çiçekleri nasip etsin.hemde boy boy.:evetselametle.:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Hepside çok güzel miş ALİYE kardeşim ALLAH razı olsun. Onları giyenler de ne güzeldir. tertemiz cenntten bir hediye. ALLAHım hayırlı evlat nasip eylesin hepimize.

ALLAHa emanet olunuz...selamünaleyküm...hayırlı günler

Ve aleyküm selam Aydın hocam..Amin inşallah..Allah c.c sizden de ebeden razı olsun hocam..Teşekkür ediyorum yorumunuz için..Siz de Rahman ve Rahim olan Rabbimize emanetsiniz..Hayırlı ve bereketli günler dilerim..Selam ve dua ile inşallah.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Aliye kardeşim bunlar ne kadar şirinler ..... çok tatlılar ... keşke yapabilseydim.. emeginize saglık ...selametle

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleykum HACI bacım.
RABBIM sana bu patikleri giydirebilecegin cennet çiçekleri nasip etsin.hemde boy boy.:evetselametle.:H

Ve aleyküm selam Kasım abi.. Amin inşallah, Allah c.c razı olsun..Rabbimiz c.c herkese nasip eylesin inşallah..Cumanız mübarek olsun inşallah..Selam ve dua ile.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Beğendiğinize sevindim Amine Nur kardeşim. Sağolun. Teşekkürler.. Bunların yapımı gayet kolay..Birkaç tane deneyebildim. Başlarda ben de zorlanmıştım, ama bilenlerin yardımlarıyla yapabildim:)... Rabbimize emanet olun kardeşim.Selam ve dua ile inşallah.B)
selamün aleyküm aliye kardeşim .
Amine Nur ismiyle kayıtlı başka bir kulanıcı kardeşim vardı biz farklı kişileriz kendisi mardinliydi .ben kayıt tarihim eski olmasına ragmen 15 gün kadar oldu aktif olalı.avatardaki resmin hemen hemen hiç degişmedi yani bu küçük:D kız ben ben bu küçük kızım yani sivaslı aminenur mardinli Amine Nur degil(patikleride denicem inşallah sizden cesaretle)
rabbime emanetsiniz hayırla kalınB)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
anladım güzel kardeşim teşekkür ederim gerçek ismim selma ama amine isminide ayrı bir yeri var çok seviyorum...rabbime emnetsiniz selam ve dua ile....B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt