Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Patikler (4 Kullanıcı)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
s.a kardeşim izniniz olursa kopyalamak isterim ablalarım çok beğendiler rabbime emanet ol kardeşim

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
selamun aleyküm aliye kardeşim evet evet insanın çocuk olası geliyor bu patikleri görünce:)sağolasınız,hayırlı akşamlar..gerçekten çok güzel patiklerdi..

Ve aleyküm selam Recep kardeşim..Evet, haklısınız, insan çocukluk yıllarına gidiyor..:) Siz de sağolun.Selam ve dua ile.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Maşaallah canım kardeşim çok şeker gözüküyorlar sizmi ördünüz yoksa ;) hepsi birbirinden güzel modelini alıyım ilerde lazım olur belki nasipse inşaallah emeğinize sağlık selam ve dua ile B)

Selamün aleyküm canım kardeşim.. Birkaç tane yaptım ;) ama resimdekiler bana ait değil.. Bunların yakın çekim olan örnekleri var bende..Mümkünse gönderebilirim size inşallah. Rabbimiz hakkınızda hayırlı olanı nasip eylesin inşallah kardeşim..Allah'a emanet olun..Selam ve dua ile...B)

leni

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşim bayıldımm çok tatlı bunların hepsi ALLAH razı olsun

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Ben hayatimda böyle birsey görmedim.bukadar tatli olur kim düsündüyse kim yaptiysa emegine saglik.7 aylik bi oglum var alip ona bile giydiresim geldi pembelerinden. :B

Allah razı olsun güzel kardeşim. Rabbimiz bağışlasın inşallah size:evet Allah sağlık sıhhat dolu ömürler versin. beğendiğinize sevindim..Selametle kalın.:H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
bu bebiş aglıyor onada verelim birtane aglamasın :]
ben patikleri çok beyendim üstünde çiçek var ya o yüzden...

bebekresimleri.net%20(26).jpg

güzel kardeşim benim..Rabbim sizden ebeden razı olsun inşallah bu kıymetli emekleriniz ve gayretleriniz için..Hadi bakalım bu şirin bebişin de gönlünü yapalım :evet Süper uymuş, yüreğinize sağlık Sitenin Şeker'i..Rabbimiz c.c ecrini versin en güzel ve en hayırlı şekilde inşallah.. Rahman ve Rahim olan Rabbimize emanetsiniz..Selam ve muhabbetle inşallah şeker kardeşim..B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
bu bebişe ne vercegimi şaşırdım onada sen içlerinden birini giydir inşallah görürsün....rabbimize emanetsin sitemizin gülü...

bebekresimleri.net%20(39).jpg

Selamün Aleyküm güzel kardeşim. Ona da ben bulayım madem :).. Bebeğin başlığındaki gibi puanlı bir desen bulamadım ama bu yakışır gibi geldi. Olmuştur inşallah sitenin şekeri ? Siz de rabbimize emanetsiniz inşallah..Selam ve muhabbetle.B)

02141vl5.jpg

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
AY ÇOK GÜZEL ALİYECİM BAYILDIM.HARİKA BUNLAR YA.

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
ayy ne güzel şeyler bunlar ellerine sağlık annemin bana küçükken ördüğü patiklere benziyo :D:D:D

EBRARNISA

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM. ALİYE KARDEŞİM BUNLAR ÇOOKKKK ÇOOKKKK ŞİRİN ŞEYLER. BUNLARI BİDE TONTOŞ , PAMUKCUKLARIN AYAKLARINDA DÜŞÜNÜYORUM DA!!!
RABBİM HAYIRLI EVLATLAR YETİŞTİRMEYİ NASİP ETSİN....

derya86

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Güzel Kardeşim Ne Güzel şeyler Bunlar Insan Bakmaya Doyamiyor.bebek Olasim Geldi Yada Bi Bebeğim Olsa Keşke Diye Geçti Içimden Rabbim Hepimize Hayirlisini Versin.allah Razi Olsun Senden Rabbimize Emanet Ol Güzel Kardeşim

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
b-23455-fatih_düşünen_çocuk.jpg

görünce kıyamadım bunada bir tane sitemizin gülü
ellerine saglık bütün patikler çok güzel cıvıl cıvıl renkli renkli...
rabbime emanetsin inşallah

Güzel kardeşim benim, ne güzel resimler eklemişsiniz.Rabbimiz razı olsun inşallah sizden daimen... Maşallah bu da çok güzel bir bebiş.. Biraz da asabi galiba:]. Bize daha çok kızmadan bulalım hemen..

601022fq3.jpg

Sitenin şekeri ben bunu yakıştırdım.. Yakıştı inşallah..Rabbimize emanet olun siz de..Selam ve dua ile şeker kardeşim.B)

kalpnuru_aysenur

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzeller fakat bunların örme şekillerinide yazsanız da annem örse ablam:):)çocuk olmak geldi patikleri görünce:)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Sitenin şekeri ben bunu yakıştırdım.. Yakıştı inşallah..Rabbimize emanet olun siz de..Selam ve dua ile şeker kardeşim.[/QUOTE]

Yakışmaz mı sitemizin gülü yakışmış :evet ellerine saglık hepsi çok güzel olmuş...

artık rasim koyamıyorum ne olduğsa artık bilgisayara...:A neyse inşallah düzelir...artık o zaman koyarım :H
rabbimize emanetsin sitenin gülü B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt