Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

namaz (1 Kullanıcı)

yui_18

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili kan erdem yeterli bence! bakın anlayabiliyorum...Hüzünlü gurbet ayrıca güzel anlatımınız içinde teşekkür ederim. siteye üye olalı henuz 5 dk oldu. ve lütfen bana yardım edebilcekseniz dinliyorum..

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
;)selamunaleykum kardesim kaan erdem kardesiminde dedigi gibi eger soru sorun kismina sorarsaniz eger gerçekten çok ayrintili bir sekilde çok degerli hocalarimiz tarafindan cevaplanacaktir lutfen soylediklerimizi yanlis anlamayin daha detayli bilgi alabilmeniz içindir selam ve dua ile;)

Kaan Erdem

Yönetici
http://sorularla.islamiyet.gen.tr adresine girerek sorularınızı bize yöneltebilirsiniz.

değerli kardeşim sizin için daha kolay olması için buraya adresi taşıdım..umarım yardımcı olabilmişizdir..üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun...güzel ve yararlı paylaşımlarınızı bekliyoruz..selametle kalın kardeşim...

sevgili kan erdem yeterli bence! bakın anlayabiliyorum...Hüzünlü gurbet ayrıca güzel anlatımınız içinde teşekkür ederim. siteye üye olalı henuz 5 dk oldu. ve lütfen bana yardım edebilcekseniz dinliyorum..

RiSaLei-NuR

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.powereglence.com
Öncelikle namaza başlamanızı tebrik ediyorum. Allah sizi ve bizi Kendisine kul olma ve kulluk yapma hususunda istikametten ayırmasın. Âmin. Namaz kılma hususundaki zorluklarınızı inşallah, gayretiniz ve Allah’ın yardımı ile aşacağınıza inanıyorum. Selam DuA VE Muhabbetle

yui_18

Kayıtlı Kullanıcı
aleykümselam abla...üye kurallarında belirtiliyor..koyulması yasaktır...selametle...[/quo
ALLAH razi olsun kardesim tesekkur ederim hayirli bayramlar selam ve dua ile:)
PARDON MU MUTLULUK NE? HADİ ŞİMDİ BENİM ÜYELİĞİMİ İPTAL EDİN.. VE SİZ DEVAM EDİN. NE BU YA.. ALLAHTAN Bİ DANIŞALIM DEDIK.. SAÇMA.. UMARIM ARANIZDAN BİRİ DOGRU YAPTIGINI FALAN DÜŞÜNMÜYORDUR... OF COK SAÇMA....

yui_18

Kayıtlı Kullanıcı
yardımcı olanlara teşekkur ederim.. amcım sadece ne yapmam gerektiğini öğrenebilmekti...

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
PARDON MU MUTLULUK NE? HADİ ŞİMDİ BENİM ÜYELİĞİMİ İPTAL EDİN.. VE SİZ DEVAM EDİN. NE BU YA.. ALLAHTAN Bİ DANIŞALIM DEDIK.. SAÇMA.. UMARIM ARANIZDAN BİRİ DOGRU YAPTIGINI FALAN DÜŞÜNMÜYORDUR... OF COK SAÇMA....
kardesim neden yazdiklarimizla dalga geçiyorsun?? kaan erdem kardesim vaktini ayirip bilmedigim bir konuda benide senide aydinlatmis bulundu bunun neresi saçma acaba çok merak ediyorum neyse onemli degil tartisma olmasin lutfen tesekkurler:)

RiSaLei-NuR

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.powereglence.com
yardımcı olanlara teşekkur ederim.. amcım sadece ne yapmam gerektiğini öğrenebilmekti...
YANLIŞ ANLAŞILMA OLDU GALİBA SİZ BİR SAKİN OLUN ABLACIM OLUR BÖYLE DURUMLAR NORMALDİR SEN BİLGİ EDİNMEYE GELMİŞSİN NE GÜZEL ARAMIZA HOŞGELDİN SEVİNDİM BİRAZ OLSUN SİZE BİR PAYLAŞMAYA ÇALIŞTIĞIMA SİZ DEVAM EDİN İNŞAALLAH ALLAH MUVAFFAKİYEİTNİZİ ARTTIRSIN İNŞAALLAH BEN SİZİNLE PAYLAŞIMDAN DOLAYI ÇOK SEVİNMİŞTİM ALLAH RAZI OLSUN SİZDEN

Kaan Erdem

Yönetici
:guleguleyui_18 kardeşim...amacımız sizi kırmak yada üzmek değil...sadece size daha sağlıklı bir yönlendirme yapmaktır...ve sorunuza kaynaklara dayalı cevap bulabilmeniz için adreside cevap olarak yazdım...burada uyulması gereken kurallar ve ciddiyetimiz bundan ibarettir..tekrardan kardeşim üyeliğiniz hayırlı olsun...selam ve dua ile kalın ALLAH CC emanet olun..hakkınızı helal edin..selametle...:gulegule

yui_18

Kayıtlı Kullanıcı
Risale-i nur size lafım yok. sorun sadece benim foto koymamdı. kaldırdım. bitti. sonra link i de verdiniz sağ olun.. ama uzatmanın ne anlamı var.. bu kadar abartılmasını hoş karşılamadım sadece.. burda biraz garip karşılanıldım ve hoş olduğunu söleyemiycem hatta bi kaç istemeden hissettiğim şeyler daha ama buda yanlış..ayrıca dediğiniz gibi o link e yazdım tekrar sorumu....

RiSaLei-NuR

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.powereglence.com
Risale-i nur size lafım yok. sorun sadece benim foto koymamdı. kaldırdım. bitti. sonra link i de verdiniz sağ olun.. ama uzatmanın ne anlamı var.. bu kadar abartılmasını hoş karşılamadım sadece.. burda biraz garip karşılanıldım ve hoş olduğunu söleyemiycem hatta bi kaç istemeden hissettiğim şeyler daha ama buda yanlış..
Bencede konu uzamamalıydı bir defa uyarı yeterliydi anlıyorum reflex olduğuna inanıyorum sorun yok sen içini rahat tut kardeşim üyeliğin hayırlı olsun devam inşaallah kimse için gelmiyoruz bu siteye anlıyorsundur beni inşaallah
ufak şeyler bunlar büyütmeye değmez

Kaan Erdem

Yönetici
değerli kardeşimze yardım çabamız yada aayırmış olduğumuz vakit ve gayret ikaz olarak anlaşılması ve algılanması üzücü...haddimiz değildir kimseyi ikaz etmek defalarca..tekrardan kardeşim ALLAH cc yolunuzda sabit kılsın ve daim etsin..selam ve dua ile kalın..selametle kardeşim...

Bencede konu uzamamalıydı bir defa uyarı yeterliydi anlıyorum reflex olduğuna inanıyorum sorun yok sen içini rahat tut kardeşim üyeliğin hayırlı olsun devam inşaallah kimse için gelmiyoruz bu siteye anlıyorsundur beni inşaallah

huzunlu_gurbet

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum degerli risale-i nur kardesim gerçekten konu uzamamaliyli fakat soyle bisey oldu ben forumu açtigimda henuz resim konusuyla ilgili hiç kimse bisey yazmamisti birtek sen yazmistin ilk olarak sonra bende resimle ilgili yazmaya karar verdim fakat cevapladiktan sonra baktim ki kaan erdem kardesimde yazmis benimkide eklenince çok oldu tabi hakkini helal et yui_18 kardesim selametle:)

yui_18

Kayıtlı Kullanıcı
evet aslında tam olarak böyle oldu demek daha doğru. bir anda bi kaç mesaj görünce biraz garip kaçtı :| tamam . sorun yok. insanlık hali..

RiSaLei-NuR

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.powereglence.com
selamunaleykum degerli risale-i nur kardesim gerçekten konu uzamamaliyli fakat soyle bisey oldu ben forumu açtigimda henuz resim konusuyla ilgili hiç kimse bisey yazmamisti birtek sen yazmistin ilk olarak sonra bende resimle ilgili yazmaya karar verdim fakat cevapladiktan sonra baktim ki kaan erdem kardesimde yazmis benimkide eklenince çok oldu tabi hakkini helal et yui_18 kardesim selametle:)
olur böyle şeyler üzülmeye yıpranmaya deymez bir yanlış olmuştur ikisi aynı anda gelince bende öyle hissettim yani sorun yok yui_18 kardeşim

berra34

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşım hoşgeldın.bende senın gibi okul yıllarında aynı sorunları yaşadım ama ne olursa olsun namazın terkedılmeyeciğini önce aklıma soktum ve spor odasında kıldım.her öğlen seccadem ve başörtümü alırr gidr namazımı kılardım.kımseyıde takmazdım.cünkü gerçek olan rahmandır ve onun sözüdür.namzını dosdoğru kıl.sende bişekılde çözümler bulmalısın.buda benım nacizane fıkrım.farz olan konularda hassas olmalıyız.dua ile.hakkını helal et

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
biz devlet dairesinde bayan arkadaşlarımla tuvaletin depo bölümü var orda kılıyoruz napalım...

RiSaLei-NuR

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.powereglence.com
arkadaşım hoşgeldın.bende senın gibi okul yıllarında aynı sorunları yaşadım ama ne olursa olsun namazın terkedılmeyeciğini önce aklıma soktum ve spor odasında kıldım.her öğlen seccadem ve başörtümü alırr gidr namazımı kılardım.kımseyıde takmazdım.cünkü gerçek olan rahmandır ve onun sözüdür.namzını dosdoğru kıl.sende bişekılde çözümler bulmalısın.buda benım nacizane fıkrım.farz olan konularda hassas olmalıyız.dua ile.hakkını helal et

ALLAH KABUL EYLESİN ÇOK GÜZEL BİŞEY YAPMIŞSINIZ BENDE DÜŞÜNÜYORDUM NERDE OLABİLİR DİYE GÜZEL BİR FİKİR SUNDUNUZ ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN
SELAM VE DUA MUHABBETLE

kasimpati

Kayıtlı Kullanıcı
ben senin dogru yaptigina inaniyorum kardesim senin üstüne fazla geldiler
cok sert ciktilar daha ilimli olabilirler soru sormanin hic bir yerde yanlisi yoktur soru sormadan nasil dogruya gidilebilir

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt