Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kuran-ı Kerim ezber dersimiz (2 Kullanıcı)

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
sağol canım film temiz çıktı hamd olsun. böbreklere çıkmamış. sistit zannımca, iki ay önce de olmuştum ya hatırlarsan şimdi iyiyim hamd olsun. ilaçları içtikçe daha iyi olurum inşallah. Allah sana göstermesin.

geçmiş olsun.
daha önce rahatsızlandığını düşünerek taş geldi aklıma.
ben de bir süre önce taşlar düşürmüştüm,sancısı çok kötü.
ilaçlar etkili oluyor ben de kullanmıştım.

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm,

Sıla, Ayşe Rana, DenizYıldızı, Erhan, NDYZLF, Mine35, Mine ve diğer arkadaşlarımın günü aydın olsun, bugünleri dünden çok daha güzel, huzurlu, bereketli, mutlu ve sağlıklı geçsin inşallah. Hepinize hayırlı günler dilerim.

Sıla, geçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin inşallah. 3. sayfa Allahın izniyle tamamdır. Allah herkese zihin açıklığı versin. Selam ve dua ile..

Ayşe Rana, hoşgeldin. Özlemişdik. İnşallah iyisindir. Tatilde biraz olsun dinlenme fırsatı bulmuşsundur. Annenizin sağlığı nasıl oldu? Tatil dönüşü işe uyum sağlamak da zor oluyor. Allah kolaylık versin. Selam ve dua ile.

Erhan kardeşim hiç üzülme tamam mı?. Böylesi demek ki daha hayırlıymış. Vakti geldiğinde güzel bir işin olacaktır inşallah. Buna inan. Herşeye pozitif bakmaya çalış. Allah Fettah ismi hürmetine hayır kapılarını sonuna kadar açsın inşallah. Allah yar ve yardımcın olsun. Selam ve dua ile.

Allah razı olsun canım.
ben de özledim sizleri.
annemin rutin rahatsızlıkları devam ediyor ama birlikte olmak mutlu etti onu ve beni.
işe adapte olmaya çalışıyorum.
stresli bir iş o yüzden biraz sıktı dün.
Allah sana ve tüm kardeşlerime de herşeyin hayırlısını versin.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
canım sana da geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin benim üç gün geride kaldı bugün daha iyiyim hamd olsun. bu hastalığın sızısı ağrısı başka zor hepsi ayrı günahlarımıza keffaret olsun inşallah. daha beterinden korusun.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm,

Sıla, Ayşe Rana, DenizYıldızı, Erhan, NDYZLF, Mine35, Mine ve diğer arkadaşlarımın günü aydın olsun, bugünleri dünden çok daha güzel, huzurlu, bereketli, mutlu ve sağlıklı geçsin inşallah. Hepinize hayırlı günler dilerim.

Sıla, geçmiş olsun. Allah bir daha göstermesin inşallah. 3. sayfa Allahın izniyle tamamdır. Allah herkese zihin açıklığı versin. Selam ve dua ile..

Ayşe Rana, hoşgeldin. Özlemişdik. İnşallah iyisindir. Tatilde biraz olsun dinlenme fırsatı bulmuşsundur. Annenizin sağlığı nasıl oldu? Tatil dönüşü işe uyum sağlamak da zor oluyor. Allah kolaylık versin. Selam ve dua ile.

Erhan kardeşim hiç üzülme tamam mı?. Böylesi demek ki daha hayırlıymış. Vakti geldiğinde güzel bir işin olacaktır inşallah. Buna inan. Herşeye pozitif bakmaya çalış. Allah Fettah ismi hürmetine hayır kapılarını sonuna kadar açsın inşallah. Allah yar ve yardımcın olsun. Selam ve dua ile.
aleyküm selam canım amin. maşallah senin de bitmiş

şimdi ezberi bitirenler deniz yıldızı, hüzünlü
denizhkn, ayşe, erhan, mine_,mine35,ndyzlf, su sıla siz neler yaptınız?
3 tamamlandı mı?

3.sayfayı tamamlayanlar ilk üç sayfayı tekrar edelim. tüm ezberleri tekrar edelim bugün.

ayşe rana sen yasini ezberleyecek misin canım ?

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
canım sana da geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin benim üç gün geride kaldı bugün daha iyiyim hamd olsun. bu hastalığın sızısı ağrısı başka zor hepsi ayrı günahlarımıza keffaret olsun inşallah. daha beterinden korusun.

amin canım,diğer forma gelsen.

imported_mine_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar hayırlı günler...denizyıldızı,hüzünlü,mine35 ayşe rana,arkadaşlar ve diğer arkadaşlar inşallah iysinizdr..sıla abla sen nasılsın?bu arada sıla ablacım geçmiş olsun allah şifa versin..dersimde 2.sayfamda az takılmalarım var bi kaç tekrarla 3.sayfaya başlayacağım inşallah az buçuk geriden geliyorum sanırım:a16:rabbim hepimize zihin açıklığı versin inşallah..

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar hayırlı günler...denizyıldızı,hüzünlü,mine35 ayşe rana,arkadaşlar ve diğer arkadaşlar inşallah iysinizdr..sıla abla sen nasılsın?2.sayfamda az takılmalarım var bi kaç tekrarla 3.sayfaya başlayacağım inşallah az buçuk geriden geliyorum sanırım:a16:rabbim hepimize zihin açıklığı versin inşallah..

aleyküm selam canım,sen nasılsın?

dursun faki

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
ben yeni kaydoldum
inşaalah hayrlı olur kanaatindeyim
biraz mesajlarınızı okudumda gerçekten çok güzel şeyler yaptığınızı gördüm
internet sitelerinin sadece çetleşmek amacına matuf , gençlerin eğlence mekanları olarak çalıştığını zannediyordum
islami bilgilerin bu kadar anlaşılır bir şekilde
konulara hakim olarak
sevecen ve sevdirici bir şekilde
yazılması
takip edilmesi
kolay değil
helal olsun tüm emeği geçenlere
ben hafız olarak
böyle işler yapamadığım için üzgünüm
sıla1 adlı hanım efendinin gayreti beni mest etti
kendim sılanın s si kadar işler yapamadığım için üzgünüm
sıla 1 e daha çok başarılar diliyorum
inşaalalh bizede gayret noktasında yardımcı olur
veya bir numune-imtisal görevi yaparlar
emeği geçenlere teşekkür ediyor
selamlarımı taktim ediyorum.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
hayırlı günler sıla,ayşe ablalarım, erhan, mine,hüzünlü, deniz,ayşe kardeşlerim
ben ezberde 4. sfya başladım ama ilk 3 gibi kolay görünmüyor biraz zaman alabilir
neyse gayret edip en kısa zamanda ezberlemeye çalışıcam inşallah...

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam
hayırlı günler sıla,ayşe ablalarım, erhan, mine,hüzünlü, deniz,ayşe kardeşlerim
ben ezberde 4. sfya başladım ama ilk 3 gibi kolay görünmüyor biraz zaman alabilir
neyse gayret edip en kısa zamanda ezberlemeye çalışıcam inşallah...

hayırlı günler merveciğim.
Allah kolaylık versin hepinize.
ben daha evvelden ezberim bu sureyi.

mir_erhan

Moderator
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh..

herşeyin idaresini elinde tutan yüceler yücesi Rabbimiz hepinizin yar ve yardımcısı olsun
dert kederlerden emin kılsın ve hüzüne dlmuş yürekleri katından ferahlık versin inşallah.

maşallah sınıf kalabalık çok güzel oluyor böyle çokda güzel gidiyor dersler Allah tamamını nasib eder inşallah..

ben kafamı bir türlü toparlayamadım dünden beri okuduklarım bir türlü kafama girmiyor.
okadar sarsıldı ki duygularım planlarım neredeyse herşey altüst oldu.
bir iki güne inşallah toparlanırım tekrar eskisi gibi bende ezberlerime devam etmek istiyorum.
dualarınız eksik etmeyin Allah hepinizden razı olsun.
Allah bizleri düşmana rezil dosta mahçup etmesin inşallah.
tüm sıkıntıda olanlara hayırlı kapılar açsın..amin.

selam ve dua ile

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
ben yeni kaydoldum
inşaalah hayrlı olur kanaatindeyim
biraz mesajlarınızı okudumda gerçekten çok güzel şeyler yaptığınızı gördüm
internet sitelerinin sadece çetleşmek amacına matuf , gençlerin eğlence mekanları olarak çalıştığını zannediyordum
islami bilgilerin bu kadar anlaşılır bir şekilde
konulara hakim olarak
sevecen ve sevdirici bir şekilde
yazılması
takip edilmesi
kolay değil
helal olsun tüm emeği geçenlere
ben hafız olarak
böyle işler yapamadığım için üzgünüm
sıla1 adlı hanım efendinin gayreti beni mest etti
kendim sılanın s si kadar işler yapamadığım için üzgünüm
sıla 1 e daha çok başarılar diliyorum
inşaalalh bizede gayret noktasında yardımcı olur
veya bir numune-imtisal görevi yaparlar
emeği geçenlere teşekkür ediyor
selamlarımı taktim ediyorum.
aleyküm selam kardeşim net deyince insanlar kötü şeyler düşünüyorlar. chatleşmek evli kişilerin yoldan çıkması olayları. ama bizler hamd olsun nete girince burda sitemizde vakit geçiriyoruz. sizleri de aramıza bekleriz ne güzel hafızmışsınız bu bizlere nasip olmadı ama belki olur bir gün. gün doğmadan neler doğar. hayallerimizde var. Allah razı olsun kardeşim desteğiniz için.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh..

herşeyin idaresini elinde tutan yüceler yücesi Rabbimiz hepinizin yar ve yardımcısı olsun
dert kederlerden emin kılsın ve hüzüne dlmuş yürekleri katından ferahlık versin inşallah.

maşallah sınıf kalabalık çok güzel oluyor böyle çokda güzel gidiyor dersler Allah tamamını nasib eder inşallah..

ben kafamı bir türlü toparlayamadım dünden beri okuduklarım bir türlü kafama girmiyor.
okadar sarsıldı ki duygularım planlarım neredeyse herşey altüst oldu.
bir iki güne inşallah toparlanırım tekrar eskisi gibi bende ezberlerime devam etmek istiyorum.
dualarınız eksik etmeyin Allah hepinizden razı olsun.
Allah bizleri düşmana rezil dosta mahçup etmesin inşallah.
tüm sıkıntıda olanlara hayırlı kapılar açsın..amin.

selam ve dua ile
aleyküm selam ve rahmetullah ve beraktühü kardeşim evet kalabalıkla güzel daha da azmimiz artıyor. ben farkındayım çok fazla etkiledi bu olay. inşallah hemen toparlanmaya bak dünyanın sonu değil Allah daha iyisini nasip edecektir belki de o yüzden olmamıştır bilmiyorum van da belki fabrikalar vs. vardır başvurursun. Allahım hayırlı kapılar açsın.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşlerim hayırlı sabahlar hayırlı günler nasılsınız?
günümüz sağlık, huzur, yeni umutlarla dolsun Allah zihin açıklığı versin derslerimizde başarı versin inşallah.

Emine Emel

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşlerim bende bu kandil günü başlayacağım inş
önceden okuyp ezberlediğim şeyleri unuttum hep
rabbim yardım etsin hepimize

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm kardeşlerim hayırlı sabahlar hayırlı günler nasılsınız?
günümüz sağlık, huzur, yeni umutlarla dolsun Allah zihin açıklığı versin derslerimizde başarı versin inşallah.

aleyküm selam amin.
kandiliz mübarek olsun hepinizin.
Rabbim cümlemizi kurtuluşa erenlerden eylesin.

sabah sabah can sıkıcı bir şey yaşadım,dualarınızı bekliyorum.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşlerim bende bu kandil günü başlayacağım inş
önceden okuyp ezberlediğim şeyleri unuttum hep
rabbim yardım etsin hepimize
amin kardeşim işte böyle ezberleyip unutuyoruz genellikle inşallah bu forumda çok tekrarlar yapıcaz iyice yerleşecek unutmayacağız.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt