Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kuran-ı Kerim ezber dersimiz (1 Kullanıcı)

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Hayırlı Sabahlar.. Hayırlı Cumalar...

Tüm arkadaşlar, gününüz aydın, bugünüz dünden çok daha güzel, mutlu, huzurlu, bereketli, sağlık ve afiyet içinde geçsin, işleriniz kolaylaşsın, rast gitsin inşallah.

Sıla, Eren'in memnun olmasına sevindim. İnşallah daim olur. Allah sağlık ve zihin açıklığı versin, hep mutlu olsun.

Allah kolaylıklar versin. Allah yar ve yardımcınız olsun. Selam ve dua ile.. Hayırlı Cumalar..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam, hayırlı sabahlar

Hayırlı cumalar
Renklerin toprağından fışkıran derin coşku, yağmurlarla buluştuğunda yüreğin tufandan kurtulduğu gün;
seher soluklu Cuma…
Canın coştuğu, ruhun kanatlandığı, gönlün güllerle güldüğü günde; zaman ötesinden kokular getirir zaman…
Sürgün saatleri serinletir melekût meltemler…
Mana maddenin önünde gizem kapılarını açar;
her şey anlam değerini dillendirir… Dilekler, dualar yükselir durmadan, saat-i icabeyi yakalamak için…
Cumanın kalbini yakalayanın kalbi duaları kabul olunur…
Ne isterseniz cevap verilir; düğümler çözülür, dertler dağılır, hayata renk gelir, renklere hayat…
Ubudiyet dua renkleriyle süzülür gönlün gökkuşağına…
Kulluk toprağından yükselen tefekkür çiçekleri güneşin renklerini görür ve gösterir…
Bereket yağmurlar yağar Rahmet bulutlarından… Toprağın kokusuyla, gökkuşağı renkleri coşku kuşlarını uçurtur sekine kanatlarıyla;
Dağların, denizlerin ötesinde, yıldızların yetişemediği, galaksilerin göremediği yöne doğru…
Kalp, cumanın kalbiyle bütünleşmiş, yönsüz ve zamansız iklimlerde renkleri ve kokuları geride bırakmış yitik yurdunu arıyordur; sonsuz saadet…
Latif ve Alim olan Rabbimiz dünya saadetiniz için Cuma'yı vesile kılsın, ahirette size ve tüm sevdiklerinize "Cuma Yamaçları" nasip etsin...
Hayırlı Cumalar...

alıntı

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Hayırlı Sabahlar.. Hayırlı Cumalar...

Tüm arkadaşlar, gününüz aydın, bugünüz dünden çok daha güzel, mutlu, huzurlu, bereketli, sağlık ve afiyet içinde geçsin, işleriniz kolaylaşsın, rast gitsin inşallah.

Sıla, Eren'in memnun olmasına sevindim. İnşallah daim olur. Allah sağlık ve zihin açıklığı versin, hep mutlu olsun.

Allah kolaylıklar versin. Allah yar ve yardımcınız olsun. Selam ve dua ile.. Hayırlı Cumalar..

ve aleyküm selam, hayırlı sabahlar

Hayırlı cumalar
Renklerin toprağından fışkıran derin coşku, yağmurlarla buluştuğunda yüreğin tufandan kurtulduğu gün;
seher soluklu Cuma…
Canın coştuğu, ruhun kanatlandığı, gönlün güllerle güldüğü günde; zaman ötesinden kokular getirir zaman…
Sürgün saatleri serinletir melekût meltemler…
Mana maddenin önünde gizem kapılarını açar;
her şey anlam değerini dillendirir… Dilekler, dualar yükselir durmadan, saat-i icabeyi yakalamak için…
Cumanın kalbini yakalayanın kalbi duaları kabul olunur…
Ne isterseniz cevap verilir; düğümler çözülür, dertler dağılır, hayata renk gelir, renklere hayat…
Ubudiyet dua renkleriyle süzülür gönlün gökkuşağına…
Kulluk toprağından yükselen tefekkür çiçekleri güneşin renklerini görür ve gösterir…
Bereket yağmurlar yağar Rahmet bulutlarından… Toprağın kokusuyla, gökkuşağı renkleri coşku kuşlarını uçurtur sekine kanatlarıyla;
Dağların, denizlerin ötesinde, yıldızların yetişemediği, galaksilerin göremediği yöne doğru…
Kalp, cumanın kalbiyle bütünleşmiş, yönsüz ve zamansız iklimlerde renkleri ve kokuları geride bırakmış yitik yurdunu arıyordur; sonsuz saadet…
Latif ve Alim olan Rabbimiz dünya saadetiniz için Cuma'yı vesile kılsın, ahirette size ve tüm sevdiklerinize "Cuma Yamaçları" nasip etsin...
Hayırlı Cumalar...

alıntı
aleyküm selam arkadaşlar hüzünlü amin canım allah razı olsun sayfaya da şimdi bakabildim. bugün mukabele vardı evimde çok güzel bişey benim için haftaya cuma yine olacak inşallah. bir sünneti daha ihya edebildiğim için seviniyorum. misafire iktam sünnet misafiri kapıya kadar uğurlamak sünnet hamd olsun idrak edenlerden olabildiğimiz içiin. okuduklarımız Macit amcamın ruhuna hediyem olsun inşallah.

deniz yıldızı paylaşımın manalı olmuş teşekkürler canım. hayırlı cumalar.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
bugünkü ezber tekrarlarımız

ASR SURESİ TEKASÜR SURESİ

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam arkadaşlar hüzünlü amin canım allah razı olsun sayfaya da şimdi bakabildim. bugün mukabele vardı evimde çok güzel bişey benim için haftaya cuma yine olacak inşallah. bir sünneti daha ihya edebildiğim için seviniyorum. misafire iktam sünnet misafiri kapıya kadar uğurlamak sünnet hamd olsun idrak edenlerden olabildiğimiz içiin. okuduklarımız Macit amcamın ruhuna hediyem olsun inşallah.

deniz yıldızı paylaşımın manalı olmuş teşekkürler canım. hayırlı cumalar.

Selamün Aleyküm. Hayılı Sabahlar..Hayırlı Haftalar.. Gününüz aydın olsun, sağlıklı, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin inşallah.

Sıla'cığım ne güzel Rabbim ibadetlerini kabul etsin, her zaman sağlık ve afiyet içinde yapabilmeni nasip etsin inşallah. Allah binlerce kez razı olsun. O kadar çok sevindim ki sabah sabah, Allah da seni sevindirsin. Bugünlerde ben de hüzün dolu oluyorum. Babamın ölüm tarihi yaklaşıyor ya o yüzden. Her an aklımda, onu çokkkkkk özledim. Babamın vesilesi ile seni tanıdım ya, iyi ki tanımışım, iyi ki Rabbim seni karşıma çıkarmış. Buraya üye olup, dua istemiştim babam için de sen hemen hatim duasına almıştın. O zamanlar pek bir şey de bilmiyordum. Senin teşviklerinle çok şeyler öğrendim. Bugüne kadar bir sürü hediye gönderdin babama. Çok sağol, Allah binlerce kez razı olsun. Ben de her akşam yasin, mülk süresi ve diğer kısa süreleri, sabahları da fatiha, ihlas ve diğer süreleri okuyup babamın ve Ali amcamın ruhlarına hediye ediyorum. Hiç unutmuyorum. İnşallah hep böyle devam edecek.

Allah kabul etsin, habarder etsin inşallah.

Hayırlı günler. Selam ve dua ile.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Hayılı Sabahlar..Hayırlı Haftalar.. Gününüz aydın olsun, sağlıklı, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin inşallah.

Sıla'cığım ne güzel Rabbim ibadetlerini kabul etsin, her zaman sağlık ve afiyet içinde yapabilmeni nasip etsin inşallah. Allah binlerce kez razı olsun. O kadar çok sevindim ki sabah sabah, Allah da seni sevindirsin. Bugünlerde ben de hüzün dolu oluyorum. Babamın ölüm tarihi yaklaşıyor ya o yüzden. Her an aklımda, onu çokkkkkk özledim. Babamın vesilesi ile seni tanıdım ya, iyi ki tanımışım, iyi ki Rabbim seni karşıma çıkarmış. Buraya üye olup, dua istemiştim babam için de sen hemen hatim duasına almıştın. O zamanlar pek bir şey de bilmiyordum. Senin teşviklerinle çok şeyler öğrendim. Bugüne kadar bir sürü hediye gönderdin babama. Çok sağol, Allah binlerce kez razı olsun. Ben de her akşam yasin, mülk süresi ve diğer kısa süreleri, sabahları da fatiha, ihlas ve diğer süreleri okuyup babamın ve Ali amcamın ruhlarına hediye ediyorum. Hiç unutmuyorum. İnşallah hep böyle devam edecek.

Allah kabul etsin, habarder etsin inşallah.

Hayırlı günler. Selam ve dua ile.
aleyküm selam canım hayırlı sabahlar aminnn Allah razı olsun nasıl rahatlıyorum mesajlarını okurken.
anlıyorum seni inşallah cennette buluşuruz. tabi canım bizim dinimizde bencilliğe yer yok okuduklarımız cümle ölmüşlerimize hediyedir. tabi seninle yaramız ortak o yüzden ben de Macit amcamı unutmuyorum burada görüşemesek bile ömrümün sonuna kadar okuduklarımı göndericem inşallah seninle böyle bir kardeşliğimiz kavilleşmemiz var ömrümüzün sonuna kadar. ağzına sağlık gönlüne sağlık ben de çok seviniyorum bu interneti bu siteyi bu yüzden çok seviyorum ve bırakamıyorum kardeşlerimiz senin gibi alicenap, gönlü geniş, iyiniyetli.
sana üzülme dicem ama diyemem çünkü senin hissettiğin hüzün benim de hep içimde yirmisekiz yıldır hepte olacak... imtihan dünyası artık ne diyelim... hamd olsun halimize bu bilinçte oluşumuza. bizimde evlatlarımız arkamızdan böyle merhametli olur inşallah. babanın ölüm tarihinde bize haber ver elimizden geleni okuyalım inşallah yaklaştığını söyledin. zannedersem sen buraya üye olduğunda 40 gün kadar olmuştu baban vefat edeli.

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam canım hayırlı sabahlar aminnn Allah razı olsun nasıl rahatlıyorum mesajlarını okurken.
anlıyorum seni inşallah cennette buluşuruz. tabi canım bizim dinimizde bencilliğe yer yok okuduklarımız cümle ölmüşlerimize hediyedir. tabi seninle yaramız ortak o yüzden ben de Macit amcamı unutmuyorum burada görüşemesek bile ömrümün sonuna kadar okuduklarımı göndericem inşallah seninle böyle bir kardeşliğimiz kavilleşmemiz var ömrümüzün sonuna kadar. ağzına sağlık gönlüne sağlık ben de çok seviniyorum bu interneti bu siteyi bu yüzden çok seviyorum ve bırakamıyorum kardeşlerimiz senin gibi alicenap, gönlü geniş, iyiniyetli.
sana üzülme dicem ama diyemem çünkü senin hissettiğin hüzün benim de hep içimde yirmisekiz yıldır hepte olacak... imtihan dünyası artık ne diyelim... hamd olsun halimize bu bilinçte oluşumuza. bizimde evlatlarımız arkamızdan böyle merhametli olur inşallah. babanın ölüm tarihinde bize haber ver elimizden geleni okuyalım inşallah yaklaştığını söyledin. zannedersem sen buraya üye olduğunda 40 gün kadar olmuştu baban vefat edeli.

Selamün Aleyküm. Hayılı Sabahlar. Gününüz aydın olsun, günleriniz sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin inşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Sılam, amin inşallah cennette buluşuruz. Evet tabi ki ben de tüm ölmüşlerimize dua ediyorum, fakat seninle çok özel bir kardeşliğimiz oldu. Her zaman isim vererek dualarımda oluyorsunuz ve seninde dediğin gibi burada görüşemesek de ömrümün sonuna kadar dualarımda olacaksınız inşallah. İnsan kardeşini unutamaz zaten. Hayatıma kattıkların için Allah binlerce kez razı olsun canım benim.. İyi ki internet var ve iyi ki bu siteyi ve seni tanıdım. Rabbime şükürler olsun. Rabbim her zaman senin ve buradaki kardeşlerimiz gibi iyiniyetli ve gönlü güzel kişiler çıkarsın karşımıza inşallah.

Babalarımız çok şanslı. Arkalarından tanımadığı birilerinin kendilerine dualar, hediyeler gönderdikleri için. Biliyorum ki, eğer onların da dua etme gibi durumları varsa, inan bana babam da senin için dua ediyordur ve o da benim gibi çok seviniyordur. Rabbim tüm ibadetlerini kabul etsin, duası kabul olanlardan eylesin, gönlünün muradını versin, sana dua edecek hayırlı evlatların ve çevren olsun inşallah.

Üzülmemek mümkün olmuyor. iki yıl olacak hala yokluğuna alışabilmiş değilim. Ama artık yapacağımız tek şey onlar için iyi işler yapmak, dua etmek. Babamın vefat günü 11 Aralık. Tüm ölmüşlerimiz ve babalarımız nur içinde yatsınlar, mekanları cennet, kabirleri cennet bahçesi olsun inşallah.

Bu arada dersleri tekrar ediyorum. İnşallah ömür boyu unutmayız. Beynimizde kazılı kalır. Hayırlı günler.. Selam ve dua ile....

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Hayılı Sabahlar. Gününüz aydın olsun, günleriniz sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin inşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun.

Sılam, amin inşallah cennette buluşuruz. Evet tabi ki ben de tüm ölmüşlerimize dua ediyorum, fakat seninle çok özel bir kardeşliğimiz oldu. Her zaman isim vererek dualarımda oluyorsunuz ve seninde dediğin gibi burada görüşemesek de ömrümün sonuna kadar dualarımda olacaksınız inşallah. İnsan kardeşini unutamaz zaten. Hayatıma kattıkların için Allah binlerce kez razı olsun canım benim.. İyi ki internet var ve iyi ki bu siteyi ve seni tanıdım. Rabbime şükürler olsun. Rabbim her zaman senin ve buradaki kardeşlerimiz gibi iyiniyetli ve gönlü güzel kişiler çıkarsın karşımıza inşallah.

Babalarımız çok şanslı. Arkalarından tanımadığı birilerinin kendilerine dualar, hediyeler gönderdikleri için. Biliyorum ki, eğer onların da dua etme gibi durumları varsa, inan bana babam da senin için dua ediyordur ve o da benim gibi çok seviniyordur. Rabbim tüm ibadetlerini kabul etsin, duası kabul olanlardan eylesin, gönlünün muradını versin, sana dua edecek hayırlı evlatların ve çevren olsun inşallah.

Üzülmemek mümkün olmuyor. iki yıl olacak hala yokluğuna alışabilmiş değilim. Ama artık yapacağımız tek şey onlar için iyi işler yapmak, dua etmek. Babamın vefat günü 11 Aralık. Tüm ölmüşlerimiz ve babalarımız nur içinde yatsınlar, mekanları cennet, kabirleri cennet bahçesi olsun inşallah.

Bu arada dersleri tekrar ediyorum. İnşallah ömür boyu unutmayız. Beynimizde kazılı kalır. Hayırlı günler.. Selam ve dua ile....
aleyküm selam canım amin amin amin inşallah. 11 aralıkta tekrar hatırlat bizlere dualar edelim arkadaşlarla ne kadar çok kişi gönderse o kadar iyidir.

inşallah unutmayız ama maalesef unutulabiliyor bu forumu o yüzden kapatmıyorum bağımız olsun diye. hatta diğer ezberlemizide taşımak istiyorum buraya.

hayırlı günler selametle kal.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm,güzel gönüllü kardeşlerim nasilsiniz?
Bazen siteye hiç giremediğim oluyor.

Eskisi gibi sevdiğim konulari,yazilari uzun uzun bakamiyorum.
Ister istemez uzak kaliyorum.

Allah her ikinizin babalarina rahmet naziryla muamele eyelesin.

Ben de babami 2001 24 ekimde kaybetmiştim.
Kaza geçirmişti,çok ağir geldi hepimize.

Insanoğlu işte bir var,bir yok...........

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

aleyküm selam hamd olsun sen nasılsın canım? ben de girip buraya ve hatimelere bakıp çıkıyorum. diğer tarafa hiç girmiyorum başka girdiğim sitede yok. amin inşallah seninde babanın mekanı cennet olsun.
Allah rahmet eylesin.

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
bugünler de biraz rahatsızım.
ama işe devam mecburen.
amin canım cümlesine.

erhan kardeşimden haber var mı?
iş ve ev değişikliği yapacaktı Allah yardımcısı olsun cümlesiyle onun da.

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Hayılı Sabahlar. Gününüz aydın olsun, günleriniz sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin inşallah.

Sıla, iyisinizdir inşallah. Eren nasıl memnun mu? Hayırlı günler. Selam ve dua ile...

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün Aleyküm Ayşe Rana. Allah razı olsun. Hamd olsun iyiyim. Uzun zamandır göremiyordum seni. Vaktin pek olmuyor galiba. Allah işlerini kolaylaştırsın, rast getirsin.

Amin, inşallah. Senin babana da Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Evet, hepimiz misafiriz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Rabbim çocuklarını anneli babalı büyütsün inşallah.

Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Hayırlı günler..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
bugünler de biraz rahatsızım.
ama işe devam mecburen.
amin canım cümlesine.

erhan kardeşimden haber var mı?
iş ve ev değişikliği yapacaktı Allah yardımcısı olsun cümlesiyle onun da.
geçmiş olsun allah şifanı versin canım. yok en son o mesajı yazdı zaten bir daha da girmedi ee taşınmak zor tabi. Allah yardımcısı olsun.

Selamün Aleyküm. Hayılı Sabahlar. Gününüz aydın olsun, günleriniz sağlıklı, afiyet içinde, mutlu, huzurlu, bereketli geçsin, işleriniz rast gitsin, kolay gelsin inşallah.

Sıla, iyisinizdir inşallah. Eren nasıl memnun mu? Hayırlı günler. Selam ve dua ile...
aleyküm selam canım hayırlı sabahlar amin amin amin inşallah. Allahım senin de işlerine kolaylıklar versin. hayırlı kapılar açsın. hamd olsun canım iyiyiz eren bronşit oldu hafta sonu ateşi kırka ulaşmıştı ilaçlarını içiyor ama iyi yine de hamd olsun. eren memnun ama şiddet sorunu burda da var kendini savunamıyor. içimden kızdım diyor. inşallah öğrenir en kısa zamanda. bu çocuklara nolmuş anlamadım ben canım ya ben küçükken hiç böyle dayak yemedim dövmedim böyle bişeyde görmedim. onun dışında iyi ama spor yapıyorlarmış spor aletleri varmış seviyor. koli bandında koştum diyor. bazen şaşırıyor kelimelerde koşu bandını unutuyor. çimenlerin üzerinde yürürken çimentoların üzerinde yürüyorum diyor. yayın gidince anne yayıntı gitti diyor. böyle komik halleride var. yoksa annelik epey ağır hastalıkları sıkıntıları. Allahım isteyen herkese nasip etsin. açevin kursunda da zep (zihinsel eğitim programı) veriyorlar eve. çok güzel seviyor her akşam yapıyoruz küçük çocuğu olan herkese tavsiye ederim. sen nasılsın canım nasıl gidiyor okul ev senin branşın edebiyatla ilgili mi merak ettim ?

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Ayşe Rana. Allah razı olsun. Hamd olsun iyiyim. Uzun zamandır göremiyordum seni. Vaktin pek olmuyor galiba. Allah işlerini kolaylaştırsın, rast getirsin.

Amin, inşallah. Senin babana da Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun inşallah. Evet, hepimiz misafiriz. Allah yar ve yardımcımız olsun. Rabbim çocuklarını anneli babalı büyütsün inşallah.

Geçmiş olsun. Allah şifa versin. Hayırlı günler..

aleyküm selam,ara sıra uğruyorum ama eskisi kadar fırsat bulamıyorum.
bu hafta biraz daha sakin iş.

amin canım,cümlesine.

bugün daha iyiyiym çok şükür.
Allah razı olsun canım.

Allah'a emanet ol canım.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
ayşe rana soğuk algınlığı falan mı oldun canım?

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
ayşe rana soğuk algınlığı falan mı oldun canım?

kaç haftadir direniyordum.
P.tesi çok kötü oldum.
Son 2 saat çikmak zorunda kaldim.
şimdi daha iyiyim çok şükür.
Aşiri bir yorgunluk var hergünümde.
Dayanacağiz inşALLAH.
Dün ve bugün daha sakin iş.

Erenin memnun olmasina sevindim.
çok narin bir çocuk sanirim.
Seneye çok yorucu olacak.
Biz her akşam dersden bitap düşüyoruz.
Benim kizim da pek yemediği için yorgunluğa dayanamiyor.
Allah kolaylik versin hepimize.

BU ARADA BURCUNUN ANNESİ HASTAYMIŞ VE ÇOK ÜZGÜNMÜŞ.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
kaç haftadir direniyordum.
P.tesi çok kötü oldum.
Son 2 saat çikmak zorunda kaldim.
şimdi daha iyiyim çok şükür.
Aşiri bir yorgunluk var hergünümde.
Dayanacağiz inşALLAH.
Dün ve bugün daha sakin iş.

Erenin memnun olmasina sevindim.
çok narin bir çocuk sanirim.
Seneye çok yorucu olacak.
Biz her akşam dersden bitap düşüyoruz.
Benim kizim da pek yemediği için yorgunluğa dayanamiyor.
Allah kolaylik versin hepimize.

BU ARADA BURCUNUN ANNESİ HASTAYMIŞ VE ÇOK ÜZGÜNMÜŞ.
geçmiş olsun canım gerçi sevdiğini ve yediğini biliyorum ama meyveyi arttır yine de. işte bu yüzden babası ve ben seneye birinci sınıfa göndermeyi düşünmüyoruz. hem çok narin hem de çok ezilecek. şimdi iki öğretmen var başlarında seneye bir tane olacak hem öğretmen bırakıp gidecek teneffüste. gerçekten birinci sınıfın dersleri çok fazla arkadaşlarım var biliyorum epeyce yazı yazdırıyorlar anne söylüyor çocuk yazıyor filan. ondan kreşe gönderiyim dedim kalem tutmayı öğrensin biraz hiç resim yapmıyordu çizgi çizmeyi sevmiyordu. hayal gücü olsun bişeyler başarsın. inşallah senin kızın ve benim oğlumun iştahları açılır biraz da kuvvetlenirler.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt