Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Kuran-ı Kerim ezber dersimiz (1 Kullanıcı)

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırlı geceler kardeşlerim sıla,deniz,erhan ,ayşe,leyfanur.ismine sayamadıgım kardeşlerim hepiniz iyisinizdir inşallah foruma yazamasamda hergün takipbinizdeyim..Hocam dersler hayırlısyla bitti namazlarımda elimden geldiğince tekrar yapıyorum pek fazla takıldıgım yeler yoktur.. sizden bir yardım istiycem biliyorum yine duanıza ihtiyacım var cok sevdiğim ve saygı duydugum bir büyüğüm viyanada yasıyor 2000 senesinde eşiyle birlikte bir kaza gecirdi cok şükür O YÜCE RABBIMA artık eli ve ayagı tutuyor ve yürüyor ama yüzüne son bir amelliyat gecirecek ve bu amelliyat tam 13 saat sürcek göz kemiği kırılıp tekrar yapıcaklar onun benden istegi 41 YASİNİ ŞERİF okumak bende tek başıma yetiştiremiyecegim için size yardım istiyorum bu konuyu nasıl nereye acabilirim SILA sen daha iyi biliyosun yanlış bişeyler yapmak istemiyorum bana yardımcı olabilirmisin biliyorumki SİZLERİN duası benimkinde daha makbuldur ALLAH RAZI OLSUN hepinizden...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
minecim Allah şifasını versin inşallah dua köşesinde katılım daha fazla oluyor istersen oraya aç. ben şu an izmirdeyim eşim için hastaneye geldik bana bir tane yaz istersen haftaya okurum inşallah.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
mine ablacım geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin
evet dua köşesine açsan iyi olur bizde elimizden geleni yaparız inşallah
sıla ablacım eşinize de geçmiş olsun
Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm

Ezber yapan tüm kardeşlerim iyisinizdir inşallah.. Dualarınızdan dolayı Allah razı olsun. Rabbim doğru yolundan ayırmasın..

Sıla ablacım sizlerde iyisinizdir inşallah ,maşallah tekrara başlamışsınız.. Rabbim daim etsin inşallah..

Ben ezber şimdilik yapamıyorum ablacım kusuruma bakmazsınız inşallah,ilerleyen zamanlarda yina devam ederim inşallah..Sayenizde çok şeyler öğrendim.. Hakkınızı helal edin...

Allaha emanet olun..

Selam ve dua ile...

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
leyfunnur ablacım cuma günü sana sorucam 2.sayfa bitti mi diye dersi kaynatıp bana unutturma bak sormayı:) QUOTE]

esselamu aleykum ablacim, firsat olup ta yazmamadim, çok iyi olur ablacim:a35: bu sabah ezberledim biraz, yarin insALLAH bitmis olur...
Allah c.c. senden razi olsun ablacim, dualarimdasiniz...
Hayirli geceler...

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
mine ablacım geçmiş olsun, Rabbim acil şifalar versin
evet dua köşesine açsan iyi olur bizde elimizden geleni yaparız inşallah
sıla ablacım eşinize de geçmiş olsun
Rabbim tüm hastalara acil şifalar versin
amin canım ikimizin de bir süre yürüdükten sonra bacağı ağrıyor o bacağım diyor ben dizim diyorum komik oluyoruz :) ben de gelmişken dokuz eylüle gitseydim ihmal ediyoruz kendimizi zaten ameliyat demişlerdi bana beş yıl önce olmadım çekiyorum işte. allah şifa versin cümlemize.

Selamün Aleyküm

Ezber yapan tüm kardeşlerim iyisinizdir inşallah.. Dualarınızdan dolayı Allah razı olsun. Rabbim doğru yolundan ayırmasın..

Sıla ablacım sizlerde iyisinizdir inşallah ,maşallah tekrara başlamışsınız.. Rabbim daim etsin inşallah..

Ben ezber şimdilik yapamıyorum ablacım kusuruma bakmazsınız inşallah,ilerleyen zamanlarda yina devam ederim inşallah..Sayenizde çok şeyler öğrendim.. Hakkınızı helal edin...

Allaha emanet olun..

Selam ve dua ile...

aleyküm selam ablacım ne ezberlediysen tekrar etsen kardır çünkü bu unutma dönemidir tekrar olmazsa çok çabuk unutulur. arada yazışalımda destek olalım birbirimize. unutmayalım unutturmayalaım :)

leyfunnur ablacım cuma günü sana sorucam 2.sayfa bitti mi diye dersi kaynatıp bana unutturma bak sormayı:) QUOTE]

esselamu aleykum ablacim, firsat olup ta yazmamadim, çok iyi olur ablacim:a35: bu sabah ezberledim biraz, yarin insALLAH bitmis olur...
Allah c.c. senden razi olsun ablacim, dualarimdasiniz...
Hayirli geceler...
ve aleyküm selam canım. amin canım cümlemizden de Allahım razı olsun inşallah. canım bugün cuma inşallah ikinci sayfayı bitirdinn?? :)

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
leyfunnur aferin ablacım sen istersen herşeyi başarırsın Allahın izniyle. bugün tekrarını yaparsın. çarşamba günü sorayım 3.sayfayı. inşallah daha da erken bitirirsin

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
deniz yıldızı sen tekrarını yapıyorsun ben de iki gün sonra devam edicem inşallah kaldığım yerden :)

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
tmm sılam geçmiş olsun kardeşim dua bölümüne acarım....

Denizcim tmm canım aldım cüzleri...

~Leyfunnur~

Kayıtlı Kullanıcı
leylacım ilk tebrik eden ben oluyum
allah daim etsin canım:a35:

ALLAH c.c. razi olsun Mervem, amin insALLAH en kisa zamanda bitiririm, hayirli günler canim
:a07:

leyfunnur aferin ablacım sen istersen herşeyi başarırsın Allahın izniyle. bugün tekrarını yaparsın. çarşamba günü sorayım 3.sayfayı. inşallah daha da erken bitirirsin

insALLAH ablacim 2.sayfayi pekistirmem lazim, sonra 3.sayfaya geçerim ALLAH'in izniyle, haftaya insALLAH, su an rahatsizim...
Rabbim zihin açikligi versin cümlemize, yogun olan kardeslerime kolaylik versin insALLAH...
ALLAH'a emanet olun
:a29:

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
sağol mine
leyfunnur anladım tamam inşallah bir dahaki yasin tekrarına yetişirsin

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm arkadaşlar.

Ben geldimmm...Sizleri çok özledim...

Sıla, Deniz Yıldızı, Erhan, Ayşe-Rana, Leyfunnur, Ndyzlf, Mine35_, Mine ve diğer arkadaşlar, gününüz aydın olsun, bugününüz dünden çok daha güzel, huzurlu, mutlu, sağlıklı ve bereketli geçsin. İşleriniz kolay gelsin, rast gitsin inşallah. Hepiniz iyisinizdir inşallah.

Sıla'cığım, inşallah iyisindir. Son bir kaç sayfaya bakabildim sadece. Allah razı olsun beni merak etmişsin. Merakta bıraktığım için çok özür dilerim. İstemiyerek oldu. Yıllık izne ayrılmıştım. Bilgisayar ve bağlantı problemlerim oldu. Şu anda iş yerindeyim. Ama yazışmasak bile zaten sizleri unutmuyorum ki, gönül bağı ile bağlanmışım, aklıma geliyorsunuz. Eren nasıl oldu. Kreşe devam ediyor heralde. Allah zihin açıklığı versin. Ben de tekrarları yapıyorum inşallah çok daha iyi olur. Rabbim hepinizi korusun. Sağlık ve afiyet versin. Hayırlı günler dilerim.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hüzünlü amin canım seni gördüm ya içim rahat etti şimdi. ben de seni çok özledim söylemiştin bağlantı sorunum var diye ama baya oldu alıştık tabi birbirmize girmeyince merak ediyoruz.

erenin ishali geçti şimdi de nezle oldu böyle geçiyor zaten sonbahar kış. kreş yani sübyan okulu ekim sonu başlamıştı geçen yıl şu an biz evdeyiz yani. açevin kursları varmış ona gitsem diyorum haftada bir gün anne çocuk eğitimi

başka bir sübyan okulu varmış burda mahmut efendiye bağlı oraya bir gidip baksam diyorum. nasıl bir yer geçen yıl gittiği başka bir cemaatindi. ama bize yakındı işte. farketmez benim için hangi cemaat olduğuda karşılaştırma yapmak istiyorum. sen ne yaptın ezberleri tekrar edebiliyor musun?

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam hüzünlü hoşgeldin:)

sıla ablacım tekrarlara devam ama ben daha tebarekede takılı kaldım
bitsin sonra nebeye geçecem inşallah

Hüzünlü

Kayıtlı Kullanıcı
Günaydın, gününüz aydın olsun. Bugününüz dünden çok daha güzel, huzurlu, sağlıklı ve mutlu geçsin. İşleriniz kolay gelsin inşallah.

Deniz Yıldızı hoşbulduk, sağol canım.

Sıla, Eren'e geçmiş olsun. İnşallah nezlesi çabuk geçer ve bir daha tekrar etmez. Açeve katılman iyi olabilir, değişiklik olur en azından. Eren gelecek yıl okula başlayacak mı?

Ben her akşam Yasin ve Mülk süresini okuyup, tekrar etmeye de çalışıyorum ve Ali amcaya da hediyemi hergün yolluyorum. Allah kabul eder inşallah.

Allah kolaylık versin, selam ve dua ile, hayırlı günler...

ayşe-rana

Kayıtlı Kullanıcı
selamün alaeyküm,çok acele girip çıkacağım.
hüzünlü canım hoşgeldin.
sılacığım benim kızım da mahmut efendinin kursuna gitmilşti.
çok memnun kaldım.
komple bir eğitim almıştı.
Allah!a emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt