Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (6 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Hak kuldan intikamını kul ile alır.

Dini irfan bilmeyen bunu kul etti sanır.

Mevlana

leyla-1

Altın Üye
Anne hakkına dikkat et! Onu başında taç et! Zira anneler doğum sancısı çekmeselerdi, çocuklar da dünyaya gelmeye yol bulamazlardı.

Mevlana

leyla-1

Altın Üye
“Ya müfettihu fettih,ya müferricü ferric,ya müsebbibu sebbib,Ya müyessiru yessiril fetha vel ferecü minke,Ya Fettah,Ya Aliym,İyyake na’büdü ve iyyake nesteıyn.”

Ey açıcı Rabbim,önümü aç,önümdeki engelleri kaldır.

Ey darlıkları gideren Halikim darlıkları gider.

Ey sebebleri yaratan rabbim bir sebeb yarat.

Ey kolaylıkları meydana getiren önümü aç,

Çünkü darlıkları gidermek sendendir.

Ey rızık kapılarının açıcısı her şeyi bilen,

Ancak sana ibadet eder,ancak senden yardım isterim.

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
canım ailem sizleri çok ama çok özledim.gelen giden hastalıklar derken ilgilenemedim özür dilerim.ALLAHA emanet olun

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
canım ailem sizleri çok ama çok özledim.gelen giden hastalıklar derken ilgilenemedim özür dilerim.ALLAHA emanet olun
Hoşgeldin kardeşim ?
Rabbim sağlık ve huzur versin her daim inşallah...
Allah rahatlık versin...Selam ve DUÂ ile...

mavci by TEPETAKLAK

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Sevgili kardeşlerim!
Dost zannettiklerimiz İstanbulda, Ankarada, Sınırda, Doğuda Piyonları ile bizi vurmak istiyor. Allah bu millet inandığı müddetçe yardım edecek İNŞAALLAH. Yeterki safları sıklaştıralım. Onların yürekleri ve erkeklikleri yoktur. Kahbece arkadan vururlar. Ama kaybeden onlar olacaktır. Vefat edenlere Allah'tan rahmet geriye kalanlara Allah'tan sabırlar dilerim. Türkiye siyasetçileri arkamızdan çevrilen gizli kulisleri takip etmelidir.

BASKENTLI

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili kardeşlerim!
Dost zannettiklerimiz İstanbulda, Ankarada, Sınırda, Doğuda Piyonları ile bizi vurmak istiyor. Allah bu millet inandığı müddetçe yardım edecek İNŞAALLAH. Yeterki safları sıklaştıralım. Onların yürekleri ve erkeklikleri yoktur. Kahbece arkadan vururlar. Ama kaybeden onlar olacaktır. Vefat edenlere Allah'tan rahmet geriye kalanlara Allah'tan sabırlar dilerim. Türkiye siyasetçileri arkamızdan çevrilen gizli kulisleri takip etmelidir.

Ya Rabbimiz YAR ve YARDIMCIMIZ olsun..
Başımız sağ olsun..

Yetiş Ya RAb..
Yardımını esirgeme..

Ülkemizi, İnsanımızı, Askerimizi, Polisimizi, Güvenlik güçlerimizi..
KORU ve ESİRGE Rabbimiz.. C.C.

Hainlere, Karanlık şebekelere, İhanet şebekelerine, münafıklara, düşmana, tuzak kuranlar fırsat verme.

Yardımına ihtiyacı var ülkemizin..
Yetiş Ya Rabbimiz..
YETİŞ.

Son düzenleme:

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Uyanık olmazsak bu oyun tutar
Bu oyun Türk’ü de, Kürdü de yutar
Oyunu bozmazsak bu gemi batar
Bu vatan, bu devlet, bu bayrak bizim.!!
|Uğur Işılak |

10428646_1159303714101410_5746228533491546823_n.jpg

mir_erhan

Moderator
Sevgili kardeşlerim!

eyvallah abim.
biz kardeşliğe inanmışız. Birliğimiz daha pekişecek saflarımız daha sık olacak inşallah

mir_erhan

Moderator
Uyanık olmazsak bu oyun tutar
Bu oyun Türk’ü de, Kürdü de yutar
Oyunu bozmazsak bu gemi batar
Bu vatan, bu devlet, bu bayrak bizim.!!
|Uğur Işılak |

10428646_1159303714101410_5746228533491546823_n.jpg

oyunu bozmazsak her değerimiz batar..
Eyvallah abim...
Vakit uyanma birlik olma vaktidir...

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi

eyvallah abim.
biz kardeşliğe inanmışız. Birliğimiz daha pekişecek saflarımız daha sık olacak inşallah

oyunu bozmazsak her değerimiz batar..
Eyvallah abim...
Vakit uyanma birlik olma vaktidir...

İnşallah...
Rabbim birliğimize, dirliğimize, bütünlüğümüze kasteden vatan hainlerinin, düşmanlarımızın tuzaklarını kendi boyunlarına geçirsin inşallah...
Aminnn...

leyla-1

Altın Üye

Selam Aleyküm canım benim bende seni çok merak ettim ama bir türlü fırsatım olmadı mesaj yazmaya baktım uzun zamanda siteye girmemişsin hayırlısı olsun canım sen iyi olda. bende seni çok özledim seni çok seviyorum herşey gönlünce olsun.:)

leyla-1

Altın Üye
Bismillahirrahmanirrahim

Varlığına Birliğine Yücelerin En Yücesi Olduğuna İnandığımız… Altımızda Yağız Yerin, Üstümüzde Yedi Göğün Sahibi Olduğuna İman Edip, Kandığımız Ol Deyince Olduran Gönüllerimizi İman Nuru Türklük Şuuru ile Dolduran Ulular Ulusu Yücelerin En Yücesi Şimdi Yapacağımız Duamızı Mekke-i Münevverede Medine-i Münevverede ve Ravza-i Münevverede Kabul Ettiğin Dualarla Kabul Eyle Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Zel Celali Hazretleri….
Ya Rabbil Alemin;
Sen Ülkemizi, Milletimizi, Devletimizi Her Türlü İç ve Dış Tehditlerden Muhafaza Eyle,
Sen Bölünmez Bütünlüğümüzü Bozmaya Çalışanları El-KAHHAR İsminle Kahret.. Birlik ve Beraberlik İçerisinde Yaşamı Bizlere Vasıl Eyle, Yalnız ve Yalnız Sana Kulluk Eder Senden Yardım Dileriz Uluların En Ulusu Hz. Allah (c.c) İslam’ın Bayraktarlığını Yapmış 5,000 Yıldır Diyardan Diyara Göç Etmiş , Şerefi, Bayrağı, Namusu için Can Vermiş Atalarımızdan, Dedelerimizden, Ninelerimizden Razı Ol Ya Rabbi, Ülkemizi Bölmeye Yönelik Her Türlü Terör Belasından Sen Türk Milletini Koru Ya Rab..
Şuan Dağda, Sınırda, Ovada, Çamurda, Karda, Kışta, Zemheride, Ayazda Bu Vatan İçin Nöbet Bekleyen Askerlerimize, Polisimize ve Bütün Güvenlik Güçlerimize Yardım Et Allah’ım… Onları Koru Ya Rabbim…
Senin Katında Peygamberlerden Sonra Gelen En Güzel Makam Şehitlik Mertebesine de Bizleri Ulaştır Allah’ım…
Şehitlerimizden ve Geride Kalan Gazilerimizden Razı Ol Allah’ım…
Gözü Yaşlı, Başı Dik, Onurlu Gururlu Şehit Annelerine Minnettarız Onların Evlatları Bu Vatan için Şehit Düştü Onların Gönüllerine Huzur Ver Ya Rabbim….
Euzu Bi Kelimatillahattammati Min Şerri Ma Halâk Türk Askeri ( Allah Türk Askerini Bütün Yaratıkların Şerrinden Korusun…
Subhane Rabbike Rabbil İzzeti Amma Yasufun Vesselamun Alel Mürselin Vel Hamdülillahi Rabbil Alemin Tüm Şehitlerimizin Ruhu için EL-FATİHA

leyla-1

Altın Üye
Allah'ım, habibin Muhammed Mustafa'ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et. Âmin,

leyla-1

Altın Üye
Beklemek ne zormus kizimizin gelesi yok
Herkesten dua istiyorum canlar
Hayirli cumalar

Canım benim Allah yar ve yardımcın olsun Allah bir seste kurtarsın Allah kolaylıklar nasip etsin inşallah.
Senin de dualarını bekliyorum doğum zamanı hayırlı bebek için:),
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın kendi kapısından başka kapıya muhtaç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun..hayırlı haberlerini bekliyoruz canım..

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
bir kaç günlük yorucu iş seyahatinden sonra..

İki derviş, yolculukları sırasında bir dere kenarına varmışlar. Genç bir kadın dere kenarında karşıya nasıl geçeceğini bilemez halde ağlamaktaymış. Dervişlerden biri, genç kadını kucaklayıp suyun öteki tarafına bırakmış. Öteki derviş, arkadaşının bu davranışını hiç hoş karşılamamış ancak sesini de çıkarmamış. Dervişler dere kenarından bir kilometre kadar uzaklaştıklarında; diğer derviş daha fazla dayanamamış ve arkadaşına hışımla dönmüş:

– Sen, böyle bir şeyi nasıl yaparsın? Biz dervişiz! Bırak bir kadını kucaklayıp karşıya geçirmeyi, onlara bakmamız bile yasaktır! Hatta seni baştan çıkarabilirdi.

Öteki derviş oldukça sakin karşılık vermiş:

– Dostum ben o kadını bir kilometre geride bıraktım. Sen? Sen ise hala onu taşıyorsun.
alıntı.

leyla-1

Altın Üye
Hep sen mi ağladın sen mi yandın
Bende gülmedim yalan dünyada
Sen beni gönlünce kutlu mu sandın
Ömrümü boş yere çalan dünyada

Ah yalan dünyada yalan dünyada
Yalandan yüzüme gülen dünyada

Sen ağladın canım ben ise yandım
Dünyayı gönlümce olacak sandım
Boş yere aldandım boş yere kandım
İrengi gözümde solan dünyada

Bilirim sevdiğim kusurun yoktur
Sana karşı benim gayetten çoktur
Felek vurdu dolu üstüme vurdu
Yaşlarım gözüme dolan dünyada

Ne yemek ne içmek ne tadım kaldı
Garip bülbül gibi feryadım kaldı
Alamadım eyvah muradım kaldı
Ben gidip ellere kalan dünyada

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
Neredeyse bir haftadır köpeğimi görmemiştim. Bana tavır yaptı. Taki birlikte güzel bir karides yiyene kadar. Hiç bir husky yemeğe hayır diyemez :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt