Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

İçinden geçeni paylaş... (7 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
“Rabbim, bana Katından tertemiz bir soy armağan et. Doğrusu Sen, duaları işitensin”. (Al-i İmran Suresi, 38)

“Rabbim, beni yalnız başıma bırakma, Sen mirasçıların en hayırlısısın.” (Enbiya Suresi, 89)

leyla-1

Altın Üye
ALLAH KİMSEYİ TEK BAŞINA YALNIZ ÇIKMAZDA ÇARESİZ BIRAKMASIN KENDİ KAPISINDAN BAŞKA KAPIYADA MUHTAÇ ETMESİN RABBİM. Amin

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Sabret Çocuk, yıkılan küçük boyunlarınız, vurulan yuvalarınız ölen bunca mazlumların ahı yerde kalmaz. Seninde yüreğinde hiçbir duygu yoksa susuyor, banane diyorsan sende zalimlerdensin. ALLAH var keder yok. Mücadeleye devam, yüreğinlede olsa.
M.S.A.

tsunami

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleyküm tüm kardeslerime ocak ayının altisinda aldim oglum ereni kucağıma çok şükür ....Rabbim isteyen herkese nasip etsin ...oğlumla ilgileniyorum ondan giremedim siteye ....ama hep aklimdasiniz ...dualarimizdasiniz herbiriniz selametle dua ile ....fırsat buldukca gelirim inşallah. ..

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

berat05

Yönetici
Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

Ve aleykümselam ve rahmetullahi ve berakatuhu

Selamun aleyküm tüm kardeslerime ocak ayının altisinda aldim oglum ereni kucağıma çok şükür ....Rabbim isteyen herkese nasip etsin ...oğlumla ilgileniyorum ondan giremedim siteye ....ama hep aklimdasiniz ...dualarimizdasiniz herbiriniz selametle dua ile ....fırsat buldukca gelirim inşallah. ..

ve aleykümselam

Tsunami..

Güzel kardeşim...Çok sevindim inan..

Rabbim evladına hayırlı sağlıklı imanlı bir ömür bahşetsin inşaallah.
Dert keder vermesin size... vatana millete anasına babasına hayırlı bir evlat olsun

Güzel kardeşim...

Ne güzel hayırlı bir haber bu :)

leyla-1

Altın Üye

Amin
Aleyküm Selam canım benim hayırlı uğurlu olsun Allah ana babalı salih hayırlı evlat olmak ömrünü uzun rızkını bol bahtını şansını açık etsin Rabbim.
Bütün güzellikler seninle sevdiklerinle ailenle olsun ne kadar çok sevindiğimi anlatamam her zaman kalbimde gönlümde dualarımdasın sen benim için çok özel ve değerlisin her şey gönlünce olsun birtanem:)

Muhtazaf

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.aydin-aydin.com
Hz.Ali (r.a.) bir sözünde şöyle der: "Gözler şeytanın tuzaklarıdır.Azaya en hızlı ve en şiddetli nüfuz eden gözdür.Kim Rabbına itaat hususunda, azasını nefsinin peşine bırakmazsa muradına kavuşur.Kim, dünya zevklerine elde etme yolunda, azasını nefsinin peşine bırakırsa amellerini yok etmiş olur".(Mükaşefetül Kulup, s.190)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi

Ve Aleykumselam kardeşim...
Rabbim salih kullarından eylesin, sağlık, huzur ve imanla büyümeyi nasip etsin inşallah...
Tebrikler...
Her daim bekleriz inşallah...
Selam ve dUA ile...

leyla-1

Altın Üye
Allah hiç kimseyi vicdanı merhameti Allah korkusu olmayan vicdansız merhametsiz kötü art niyetli ikiyüzlü fitne fesat art niyetli insanlarla terbiye etmesin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Kimse kimsenin imanını ölçmeye kalkmasın, çünkü kalpte gizli olanı bir tek Allah bilir.

leyla-1

Altın Üye
Dal rüzgarı affetse bile dal kırılmıştır bir kere.

leyla-1

Altın Üye
» Uğraşma boşuna.Seni ancak gördükleri ve duydukları kadar anlayacaklar. Gördükleri, ancak kendi anladıkları kadardır. Mevlâna

leyla-1

Altın Üye
» Her şeye canını sıkma ey gönül, Ne bu dertler kalıcı, Ne de bu ömür. Mevlana

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
"deccal" adlı bir varlığın bir adada zincirli olduğunu söyledi ve kıyamete yakın ortaya çıkacağını...........

Google earth ile baktım öyle bir ada yok, göremedim.

Tam enlem ve boylam bilen varsa koordinat versin.
:)

leyla-1

Altın Üye
Ey hazineleri vermekle tükenmeyen Rabbimiz, Sen ki yuvasından aç çıkan canlıları, rızıklarıyla evlerine döndürensin. Dağ başında kayaların içinden bitkiler, ağaçlar çıkaransın…Rızık darlığı çeken kardeşlerimize rızık kapılarını aç. Onları darda bırakma. Verdiğin rızıklardan israf etmeden istifade etmelerini nasip eyle. Amin

ecthelion

Kayıtlı Kullanıcı
bu seferde evimde köpeğim olduğu için meleklerin girmeyeceğini söyledi...

o halde ölüm melekleri benim evime giremez demek mi bu?
ya da yeryüzünde onca köpek var?
Köpek dostu bunca insan var?

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt