Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hadis ve dua ezber derslerimiz (1 Kullanıcı)

necla_38

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
1. DERSİMİZ

HADİS EZBERİMİZ

1.Ümmetimin din işlerinde faydalı kırk hadis ezberleyen, alimlerle haşr olur. (taberani)

2. ümmetimin fesada gittiği zamanda kim sünnetime sarılırsa ona yüz şehid sevabı vardır

DUA EZBERİMİZ

1.Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr

Rabbim kolaylaştır Rabbim zorlaştırma Rabbim bu işimi hayırlısıyla tamamına erdir

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ablacım derslaerimiz başlamış hayırlı olsun ALLAH devamını getrmeyi nasip kısmet etsin inşaALLAH...bende elimden geldigince katılmaya çalışıcam...yalnız ablacım klavye derslerini yapmaya zamanım yok biliyorsun durumumu malum sınav yakın ama dierlerini ihmal etmemeye çalışıcam inşaALLAH elimden geleni yapmaya çalışıcam ALLAH a emanet......

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam arkadaşlar maşallah çalışmışsınız benim de arkadaşlarım az önce gittiler. hemen girdim hiç bi iş yapmadan. :) ya mucib ablacım baştan yazdım zaten klavye seçmeli hatta başlığa bile yazmadım. isteyen çalışsın artık. sen de yazın çalışabilirsin rahat oluyor. iyi ki zamanında çalışmışım çünkü geçen on beşgündür boyun ağrısıyla kesinlikle klavyeye bakıp yazamıcaktım mahrum kalcaktım sizlerden. hamd olsun Rabbimin her nimetine.

ya mucib

Kayıtlı Kullanıcı
evet ablacım bende öyle düşünüyorum:)RABBİM şifa versin RABBİM muhabbetimizi daim eylesin inşaALLHH

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
1-ümmetimin din işlerinde faydalı kırk hadis ezberleyen alimlerle haşr olur.

2-ümmetimin fesada gittiği zamanda kim sünnetime sarılırsa ona yüz şehid sevabı vardır

1-rabbi yessir vela tuassir rabbi temmim bil hayr

gulen76

Kayıtlı Kullanıcı
HADİS EZBERİMİZ

1.Ümmetimin din işlerinde faydalı kırk hadis ezberleyen, alimlerle haşr olur. (taberani)

2. ümmetimin fesada gittiği zamanda kim sünnetime sarılırsa ona yüz şehid sevabı vardır

DUA EZBERİMİZ

1.Rabbi yessir vela tuassir Rabbi temmim bil hayr

Rabbim kolaylaştır Rabbim zorlaştırma Rabbim bu işimi hayırlısıyla tamamına erdir

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
2. DERSİMİZ

HADİS EZBERİMİZ

3.Hiç kimse, nasibinden fazla rızka kavuşamaz. Rızkına kavuşup yemedikçe de ölmez. İstemese de rızkı kendisine verilir. [Hakim]

4.her insan hata eder hata işleyenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir. (Sünen-i Tirmizî,Kıyâme,49)

DUA EZBERİMİZ

2.ibni abbastan rivayetle peygamberimiz (sav) iki secde arasında: "Allhümmeğfir li verhamni vecbürni, vehdini verzukni. (Allahım bana mağfiret et, merhamet et, beni zengin kıl, bana hidayet ver, bana rızık ver)" derdi.

2.ON PARMAK Q KLAVYE ÇALIŞMAMIZ

sss sss sss sss bu şekilde 5 dk lll lll lll lll ve bu şekilde 5 dk yazın s sol elin yüzük parmağı l ise sağ elin yüzük parmağı . daha sonra as asa ak kas kal las kal al sal sak aka asalak bu şekilde heceler türetin ve bol bol yazın. 10 dk mesela .böylece bir önceki günün harflerini de tekrar etmiş olucaksınız.ve her gün daha fazla kelime yazıyor olacaksınız.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hiçkimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz, rızkına kavuşup yemedikçe de ölmez, istemese de rızık kendisine verilir.

her insan hata eder hata işleyenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir.

Allahümmeğfirli, verhamni, vecbürni, vehdini, verzukni.
Allahım bana mağfiret et, merhamet et, beni zengin kıl, bana hidayet ver, bana rızık ver.

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHümmeğfirli verhamni vecbürni vehdini verzukni,
ALLAHIM bana mağrifet et merhamet et beni zengin kıl bana hidayet ver bana rızık ver....

3-hiçkimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz rızkına kavuşup yemedikce de ölemez istemese de rızık kendisine verilir..
4-her insan hata eder hata işleyenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir.....

NDYZLF

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHIM bana mağrifet et merhamet et beni zengin kıl bana hidayet ver bana rızık ver....

3-hiçkimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz rızkına kavuşup yemedikce de ölemez istemese de rızık kendisine verilir..

necla_38

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHümmeğfirli, verhamni, vecbürni, vehdini, verzukni.
ALLAHım bana mağfiret et, merhamet et, beni zengin kıl, bana hidayet ver, bana rızık ver.

3.hiçkimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz, rızkına kavuşup yemedikçe de ölmez, istemese de rızık kendisine verilir.
4.her insan hata eder hata işleyenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir.

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı

3-Hiçkimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz rızkına kavuşup yemedikçe de ölemez istemese de rızık kendisine verilir..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hiçkimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz, rızkına kavuşup yemedikçe de ölmez, istemese de rızık kendisine verilir.

ALLAHım bana mağfiret et, merhamet et, beni zengin kıl, bana hidayet ver, bana rızık ver.

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
*hiç kimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz,rızkına kavuşup yemedikçe ölmez, istemese de rızkı kendisine verilir.

*her insan hata eder hata işleyenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir.

allahümmağfirli verhamni, vecbürni, vehdini, verzugni.
allahım bana mağfiret et, merhamet et, beni zengin kıl, bana hidayet ver, bana rızık ver.

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hiçkimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz,
rızkına kavuşup yemedikçe de ölmez,
istemese de rızık kendisine verilir.

Allahümmeğfir li, verhamni, vecbürni, vehdini, verzukni

imported_mine_

Kayıtlı Kullanıcı
hiç kimse nasibinden fazla rızka kavuşamaz,rızkını yemedikçe de ölmez,istemese de rızkı kendisine verilir.
her insan hata eder hata işleyenlerin en hayırlısı tövbe edenlerdir..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt