Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

hadis ve dua ezber derslerimiz (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar sıla ablacım hayırlı işlerde bulundugun ıcın Rabbım razı olsun senden ..
belkı de cok insanın yapmak ısteyıp de yapamadıklarını yapmalrına vesıle oluyosun...
bu sevaba sana katılarak bız de vesıle oluyoruz....
Rabbım ne muradın varsa versın yaptıgın bu hayırlı ıslerı ahırette karsına cıkar ınsallah..
dua ile..
hayırlı sabahlar şimalcim. amin canım evet biçok kişi ister dimi bu güzel duaları hadisleri ezberlemeyi inşallah burda bi cemaat olup hepbirlikte bu istediği gerçekleştiricez. inşallah faydam oluyorsa ne mutlu bana. insanların en hayırlısı insanlara en çok faydalı olandır hadisini yaşamaya çalışıyorum elimden gelen bu kadar canım amin inşallah sizlerinde muradını Rabbim versin ahirette bana verdiğinin milyon katını versin inşallah. selametle canım.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ve rahmeüllahi ve berekatühu
hayırlı sabahlar
sıla ablam yine çok çok hayırlı olan bir konuya sebebiyet vererek hepimizin hayatında çok güzel katkılar sağlayacak çok hayırlı ve güzel bir konu açmışsın...
Rabbim kat kat sana hayır olarak geri getirsin inşallah..bizler okudukça sana hayır yuvana iman huzur ve bereket olarak gelir inşalah...
ve bizler...
inşallah bu emeklerini iyi anlar okur, bilinçli bir şekilde ezberlemekle kalmayıp hayatımızın her anında uygularız...
nasiplenenlerden oluruz inşallah...
selam ve dua ile
aleyküm selam ve rahmetullah ve beraketühü. hayırlı sabahlar Erhan kardeşim. amin inşallah bu duaların aynısı size olsun inşallah. inşallah hepberaber faydalanırızda hayatımızda çok şey değişir. ahiretimizde de. Allah sizden de razı olsun katılımızınla forum şenlenecek. diğer forumdaki dua ve hadisleri tekrar edicez. bir parçada yeniler eklenecek inşallah. selametle kardeşim.

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
SELAMÜN ALEYKÜM SILA KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN.İLİM KAZANMAK YÖNÜNDE GÜZEL ÇALIŞMALARLA KARŞIMIZA GELİYORSUNUZ ALLAH ECRİNİ VERSİN İNŞAALLAH.SELAM VE DUA iLE

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM SILA KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSUN.İLİM KAZANMAK YÖNÜNDE GÜZEL ÇALIŞMALARLA KARŞIMIZA GELİYORSUNUZ ALLAH ECRİNİ VERSİN İNŞAALLAH.SELAM VE DUA iLE
aleyküm selam Bülent Tunalı kardeşim. cümlemizden de inşallah. evet sitemizdeki arkadaşlarımız bu konuda çok başarılı,gayretli hepsinden de Allah razı olsun. amin kardeşim selametle.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
haftaya pzt başlıyoruz inşallah her gün derslerimiz olacak. ezber yapıcaz beraber. duymayan kalmasın.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
(Ümmetimin din işlerinde faydalı kırk hadis ezberleyen, âlimlerle haşr olur.) [Taberani]

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı geceler arkadaşlar Allah a emanet olun.

gulen76

Kayıtlı Kullanıcı
sılacım bende katılıcam inşallah..

mine35

Kayıtlı Kullanıcı
Sılacım hayırlısı olsun yeni derslere başlıyoruz ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN CANIM bu kadar sevab kazanıyorusun hep dualarımdasın cok sevindin bende varım..

ozlemsu

Kayıtlı Kullanıcı
sıla1
20 nisan pzt 2009 da başlıcaz inşALLAH her gün bir-iki hadis bir dua ve inşALLAH ek ders olarak on parmak q klavye dersleri koyucam arkadaşlar. (bu ders seçmelidir )

teşekkür ederiz Allah razı olsun belli bir saati var mı? yoksa forumda istediğimiz zaman okuyacağız mı?

imported_mine_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a sıla ablacım nasılsın?bende katılcağım inşallah..allahım senden razı olsun maşallah çok güzel şeylere vesile oluyorsun..rabbim gönlündeki muradını versin..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
sılacım bende katılıcam inşallah..
çok sevindim canım Allahım bu kadar hayırlı bi meslek icra ediyorsun. böyle sünnete Kurana uygun bi yaşayış için uğraşıyorsun. inşallah sabır da gösterirsen ahirette çok güzel olacak.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Sılacım hayırlısı olsun yeni derslere başlıyoruz ALLAH NE MURADIN VARSA VERSİN CANIM bu kadar sevab kazanıyorusun hep dualarımdasın cok sevindin bende varım..
minecim inşallah hayırlısı olur amin Allahım yardımcımız olsun inşallah hata yapmadan sağlıkla tamamlarız bu başlığımızı da sonra da Rabbim nasip ederse yeni deryalara kürek çekeriz hep birlikte. sevindim dualarında olmama canım bana dua et o zaman bi haftadır geçmeyen baş ağrım ve boyun ağrım var. hele yere eğilince secdeye filan giderken acayip artıyor. Allahım bu da geçer inşallah. sağol canım.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
sıla1

teşekkür ederiz Allah razı olsun belli bir saati var mı? yoksa forumda istediğimiz zaman okuyacağız mı?
bişey değil cümlemizden de inşallah kardeşim. saati yokta bişey olmadıktan sonra sabah koyuyorum genelde. akşama kadar tekrar ediyoruz buradan yazarak çalışıyoruz. yatmadan ezberlemeye çalışıcaz o günkü dersi. belki görmüşsünüzdür esmaül hüsna bölümünde 99 esmayı ezberledik hamd olsun onun gibi olacak inşallah. bu duaları orda ezberldik zaten ekders olarak verdiğim için bazı arkadaşlar ezberlememişti. istek geldi ezberleyenlerde tekrar etmiş olacak inşallah.

halimeerkan

Kayıtlı Kullanıcı
inş bende katılacagım vaktim oldugu sürece ALLAH razı olsun

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
s.a sıla ablacım nasılsın?bende katılcağım inşallah..allahım senden razı olsun maşallah çok güzel şeylere vesile oluyorsun..rabbim gönlündeki muradını versin..
aleyeküm selam minecim hamd olsun sen nasılsın amin canım sizler gibi böyle hayırlı işlerde bulunmayı sevenler varken daha çok forumlar açarız inşallah hepberaber güzel şeyler yapıcaz burda. amin canım Allah sizlerinde muradını versin inşallah. teşekkürler çoğaldık hamd olsun.

CANAN25

Kayıtlı Kullanıcı
Sılacığm senin sayende esmaül hüsnayı ezberledik. Allah binlerce kez senden razı olsun. Her namazın sonunda, evden çıkarken, eve girerken, yemek yaparken, uyurken, aklıma her geldiğinde okuyurum. Yine güzel bir iş yapacaksın. Bende varım. Allah nasip ederse hadis ve dua ezberlemeye.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Sılacığm senin sayende esmaül hüsnayı ezberledik. Allah binlerce kez senden razı olsun. Her namazın sonunda, evden çıkarken, eve girerken, yemek yaparken, uyurken, aklıma her geldiğinde okuyurum. Yine güzel bir iş yapacaksın. Bende varım. Allah nasip ederse hadis ve dua ezberlemeye.
Canancım okuduğuna çok çok sevindim canım inşallah daim olur okumalarımız. Allah ım kabul etsin. zikir çok önemli. Bir insanın Rabbimizi sevmesi onu zikretmeyi sevmesi ile anlaşılır demiş peygamberimiz sas inşallah canım pzt görüşürüz.

gulen76

Kayıtlı Kullanıcı
çok sevindim canım Allahım bu kadar hayırlı bi meslek icra ediyorsun. böyle sünnete Kurana uygun bi yaşayış için uğraşıyorsun. inşallah sabır da gösterirsen ahirette çok güzel olacak.

sağol canım... cebelleşiyorum işte bişeyler yapmak için...pek bişeyde yapmıyom ama....... mesela bugün çok yorgunum ha gayret bişeyler okuyayaım diye kızartacam gözleri birazdan... başka da çarem yok çünkü zamanım yokkkkkk........:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt