Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günlük:D (2 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günlük:D

CEVDET-71 yazdı:
S.A GÜNLÜK BEN ARTIK BİRAZ DAHA İYİYİM VE BU GÜN İŞE GİTTİM VE BİRAZ CALIŞTIM SENİDE İHMAL ETTİK AMA KUSURA BAKMASSIN ARTIK YANİ MAZERETİMİZ VAR ALLAHA EMANET OLUN B)B)B)B)

Ve aleykümselam aBİ......Allah(c.c)'ya emanet ol hayırlı kandiller.. B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm...Hayırlı kandiller inşallah..Bu gün günlüğümüze inşallah güzel şeyler yazarız yaptıklarımız ibadetleri...v.s
ben şuan Abdurrahman el-sudais 'ten İSRA süresini DİNLEYEREK BAŞLADIM..
HAYIRLI KANDİLLER.... B)B)B)B)​

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM YA 2 MİRAÇ PROGRAMIDA AYNI SAATTE NERDEYSE HANGİSİNİ DİNLEYECEĞİZ İKİSİNİDE DİNLEMEK İSTERİM RADYOM LALEGÜLÜ ÇEKİYOR ÖTEKİNİDE ARTIK DAHA SONRA NETTEN FALAN İNŞAALLAH...

petek

Kayıtlı Kullanıcı

s.a burda olan bütün arkadaşların miraç kandilini kutlarım allahım bize bu günleri görmeyi nasip etsinnn aminnnnB)B)B)B)B)B)B)B)B)

petek

Kayıtlı Kullanıcı

s.a burda olan bütün arkadaşların miraç kandilini kutlarım allahım bize bu günleri görmeyi nasip etsinnn aminnnnB)B)B)B)B)B)B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

YENIDEN DOGUS yazdı:
SELAMÜN ALEYKÜM YA 2 MİRAÇ PROGRAMIDA AYNI SAATTE NERDEYSE HANGİSİNİ DİNLEYECEĞİZ İKİSİNİDE DİNLEMEK İSTERİM RADYOM LALEGÜLÜ ÇEKİYOR ÖTEKİNİDE ARTIK DAHA SONRA NETTEN FALAN İNŞAALLAH...

Ve aleykümselam....İnşallah inşallah.. B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm...Dün miraç kandilini iyi geçirmeye çalıştık inşallah.... B)B)

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKUM GUZEL KARDESLERIM, DUN ARANIZA KATILAMADIM, SITEYE GIRMEK IMKANSIZ OLDU, BIR SORUN MU OLDU, SITEYE GIREMEDIM BIR KAC KEZ DENEDIM:(:(:(, BU MUBAREK GECEDE SIZLERLE OLAMADIM, RABBIM DUALARINIZI KABUL ETSIN, SIZLERE ULASAMAYINCA SON CAREYI DUN GECE DUALARIMDA BULDUM, COK SÛKÛR BU SABAH SITEYE GIREBILDIM,,, kapida kalmak pek hos degildi :(:(

Guzel canlar, allah emanet olun, selametle B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

leyla_serdar yazdı:

SELAMUN ALEYKUM GUZEL KARDESLERIM, DUN ARANIZA KATILAMADIM, SITEYE GIRMEK IMKANSIZ OLDU, BIR SORUN MU OLDU, SITEYE GIREMEDIM BIR KAC KEZ DENEDIM:(:(:(, BU MUBAREK GECEDE SIZLERLE OLAMADIM, RABBIM DUALARINIZI KABUL ETSIN, SIZLERE ULASAMAYINCA SON CAREYI DUN GECE DUALARIMDA BULDUM, COK SÛKÛR BU SABAH SITEYE GIREBILDIM,,, kapida kalmak pek hos degildi :(:(

Guzel canlar, allah emanet olun, selametle B)B)B)

Ve aleykümselam....Bende giremedim siteye galiba çok yoğundu denedim denedim ama hiç girmedi bazen hata verdi....Galiba bi bozukluk olmuş olabilir...B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

petek yazdı:

Ve aleykümselam....Amin inşallah Amin.......Allah(c.c)'ya emanet olun...Hayırlı günler. B)

volide

Kayıtlı Kullanıcı

AZİZ KARDEŞİM SENİN SİTEDEKİ BÜTÜN KARDEŞLERİMİN MİRAÇ KANDİLİNİ KUTLAR HEPİMİZE RABBİMDEN SAĞLIK MUTLULUK TEMENNİ EDİYORUM ..SELAMETLE KALIN.

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

volide yazdı:
AZİZ KARDEŞİM SENİN SİTEDEKİ BÜTÜN KARDEŞLERİMİN MİRAÇ KANDİLİNİ KUTLAR HEPİMİZE RABBİMDEN SAĞLIK MUTLULUK TEMENNİ EDİYORUM ..SELAMETLE KALIN.

Allah(c.c) razı olsun..sİZİNDE MİRAÇ KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN..HAYIRLI GÜNLER. B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm...
Bugün bi öğrencimi daha kuran-ı kerime geçirdim
çok mutluyum..
İnşallah...Dahada artar..

Amin.. B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
Selamün aleyküm...
çok mutluyum..

Amin.. B)[/quoA

ALEYKÜM SELAM KARDEŞCİK ALLAH RAZI OLSUN NE MUTLU SANA.BENDE GELSEM SENDEN ÖĞRENSEM HİÇ FENA OLMAZ.

BENDE ANNEMİ ÇOK ÖZLEDİM.:(:(:(BİR HAFTADIR HASTANEDE YATIYO.ANNESİZ EV NE KADAR BOŞ BOMBOŞ.SUSUZ ÇÖL GİBİ
.:(:(:(

nuresma

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
Selamün aleyküm...
çok mutluyum..

Amin.. B)
aleykum selam. ne güzel Allah kabul etsin inşallah..
ben de küçük hanımları geçirmeye uğraşıyorum. inşallah nasip olur onlara da.. ama tatili pek seviyolar:D
selametle..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A RESUL KARDEŞİM SANA BİR SELAM VERMEK İSTEDİM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM BENİM B)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt