Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günlük:D (1 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günlük:D

meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
Selamün aleyküm...
Bugün bi öğrencimi daha kuran-ı kerime geçirdim
çok mutluyum..
İnşallah...Dahada artar..

Amin.. B)[/quoA

ALEYKÜM SELAM KARDEŞCİK ALLAH RAZI OLSUN NE MUTLU SANA.BENDE GELSEM SENDEN ÖĞRENSEM HİÇ FENA OLMAZ.

BENDE ANNEMİ ÇOK ÖZLEDİM.:(:(:(BİR HAFTADIR HASTANEDE YATIYO.ANNESİZ EV NE KADAR BOŞ BOMBOŞ.SUSUZ ÇÖL GİBİ
.:(:(:(

Abla hayırdır niçin hastahanede yatıyor?Allah şifalar versin inşallah..

Amin...B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

nuresma yazdı:
Resul_Acer yazdı:
Selamün aleyküm...
çok mutluyum..

Amin.. B)
aleykum selam. ne güzel Allah kabul etsin inşallah..
ben de küçük hanımları geçirmeye uğraşıyorum. inşallah nasip olur onlara da.. ama tatili pek seviyolar:D
selametle..

:D:D:D bizim camidede bayanların hocaları var Çok güzel geçiyo..(YAZ KURAN-I KERİM KURSU)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
S.A RESUL KARDEŞİM SANA BİR SELAM VERMEK İSTEDİM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM BENİM B)B)B)B)

ne iyi yapmışsın abi...bana selam vermekle...
Allah(c.c) razı olsun...
vE ALEYKÜMSELAM...........

Siz İman etmedikçe cennete giremezsiniz.Birbirinizi sevmedikçede gerkeç mümin olamazsınız. size bir şey göstereyim mi ki, onu yapmadığınız zaman birbirinizi sevmiş olalamzsınız: Aranızda selamı yayın.'Buhari

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
S.A RESUL KARDEŞİM SANA BİR SELAM VERMEK İSTEDİM ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM BENİM B)B)B)B)

Allah(c.c) razı olsun...

Siz İman etmedikçe cennete giremezsiniz.Birbirinizi sevmedikçede gerkeç mümin olamazsınız. size bir şey göstereyim mi ki, onu yapmadığınız zaman birbirinizi sevmiş olalamzsınız: Aranızda selamı yayın.'Buhari

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
CEVDET-71 yazdı:

Allah(c.c) razı olsun...

S.A . KARDEŞİM BEN HEMEN HEMEN İYİ OLDUM SENİN PARMAK NOLDU GECTİMİ ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B);)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

Resul_Acer yazdı:
meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
Selamün aleyküm...
çok mutluyum..

Amin.. B)[/quoA

ALEYKÜM SELAM KARDEŞCİK ALLAH RAZI OLSUN NE MUTLU SANA.BENDE GELSEM SENDEN ÖĞRENSEM HİÇ FENA OLMAZ.

BENDE ANNEMİ ÇOK ÖZLEDİM.:(:(:(BİR HAFTADIR HASTANEDE YATIYO.ANNESİZ EV NE KADAR BOŞ BOMBOŞ.SUSUZ ÇÖL GİBİ

Amin...B)

ANNEM UZUN ZAMANDAN BERİ RAHATSIZ.GEÇEN ÇOK KÖTÜ OLMUŞTU GÜNLERDİR EVDE YATTI İYİ OLAMADI.HASTANEYE YATIRDIK.DAHA İYİ TEDAVİ EDİLİR DİYE.ÇOK ŞÜKÜR DURUMU İYİ ŞİMDİ.AMA ÇOK ÖZLEDİM.:(:(:(

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
Selamün aleyküm...
çok mutluyum..

Amin.. B)[/quoA

Amin...B)

ANNEM UZUN ZAMANDAN BERİ RAHATSIZ.GEÇEN ÇOK KÖTÜ OLMUŞTU GÜNLERDİR EVDE YATTI İYİ OLAMADI.HASTANEYE YATIRDIK.DAHA İYİ TEDAVİ EDİLİR DİYE.ÇOK ŞÜKÜR DURUMU İYİ ŞİMDİ.AMA ÇOK ÖZLEDİM.:(:(:(

S.A. KARDEŞİM NEDEN BİZİM HABERİMİZ YOK SENİN ANNEN BİZİM ANNEMİZ KARDEŞİMİZ APLANIZ NE BİÇİM KARDEŞSİN NİYE HABER VERMEDİN EN AZINDAN DUA DA YAPARDIK NEYSE GECMİŞ OLSUN SİZDE KENDİNİZİ ÜZMEYİN ALLAHA EMANET OLUN B)B)B)B):(

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM ABİM NE BİLEYİM SÖYLEMEDİM.SİZİ RAHATSIZ ETMEK İSTEMEDİM.DUA İSTEYİP VAKTİNİZİ ALMAK İSTEMEDİM.ALLAH RAZI OLSUN ABİM.ELBETTE KARDEŞİZ.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM ABİM NE BİLEYİM SÖYLEMEDİM.SİZİ RAHATSIZ ETMEK İSTEMEDİM.DUA İSTEYİP VAKTİNİZİ ALMAK İSTEMEDİM.ALLAH RAZI OLSUN ABİM.ELBETTE KARDEŞİZ.

S.A BENİM EN NEFRET ETDİĞİM ŞEY HARATSIZ ETMİYELİM OLURMU ÖYLE NE RAHATSIZLIĞI EĞER ÖYLE DÜŞÜNÜYORSAN TAMAM BENDE SENİ RAHATSIZ ETMEYİM BİDAHA ALLAHA EMANET OL

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
meftun61 yazdı:

S.A BENİM EN NEFRET ETDİĞİM ŞEY HARATSIZ ETMİYELİM OLURMU ÖYLE NE RAHATSIZLIĞI EĞER ÖYLE DÜŞÜNÜYORSAN TAMAM BENDE SENİ RAHATSIZ ETMEYİM BİDAHA ALLAHA EMANET OL
ALEYKÜM SELAM ABİM ÇOK AFEDERSİN YANLIŞ ANLAMA BENİ.ABİM O ZAMAN ANNEME DUA ET İYİ OLSUN VE EVE GELSİN.:(:(

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

B)
meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
Selamün aleyküm...
çok mutluyum..

Amin.. B)[/quoA

Amin...B)

Allah(c.c) kavuştursun inşallah...
Durumu iyi ya elhamdülillah...

Duacıyız inşallah...Ablacım üzme kendini..B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A KARDEŞİM RESUL ~meftun61 KARDEŞİMİZİN ANNESİ İCİN BİR FORM ACSAK TEFRİCİYE VEYA YASİN OKUTSA NE DERSİN ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

CEVDET-71 yazdı:
S.A KARDEŞİM RESUL ~meftun61 KARDEŞİMİZİN ANNESİ İCİN BİR FORM ACSAK TEFRİCİYE VEYA YASİN OKUTSA NE DERSİN ALLAHA EMANET OL KARDEŞİM B)B)B)B)

Ve aleykümselam abi...

Tabi sen aç istersen banada şöyle yaz ...Resul_Acer ve arkadaşları=20 tane yasin-i şerif...
ezan okunuyor namaza gitmem lazım...

selamün aleyküm.. Hayırlı akşamlar..

(yatsı namazı)​

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı

Selamun aleykum guzel sitenin guzel kardesleri,,, bir kaç gun araniza katilamadim, isler biraz yogun oldu,,, sizleri çok seviyorum allahi'ma sükürler olsun sizler gibi kardeslere rasladim, yüzümdeki tebessum önçe mevlamin sonra sizlerin sayesinde. Siteye giremeyinçe zaman zaman aklima Islamiyet.gen.tr geliyor merak ediyorum neler olmus, arkadaslarim nasil, neler yapmislar diye ilk firsat siteye girmektir.

Gününüz hayirli olsun, ben bu yaziyi sonlandiriyorum, biraz foruma göz attim ;)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

leyla_serdar yazdı:

Selamun aleykum guzel sitenin guzel kardesleri,,, bir kaç gun araniza katilamadim, isler biraz yogun oldu,,, sizleri çok seviyorum allahi'ma sükürler olsun sizler gibi kardeslere rasladim, yüzümdeki tebessum önçe mevlamin sonra sizlerin sayesinde. Siteye giremeyinçe zaman zaman aklima Islamiyet.gen.tr geliyor merak ediyorum neler olmus, arkadaslarim nasil, neler yapmislar diye ilk firsat siteye girmektir.

Gününüz hayirli olsun, ben bu yaziyi sonlandiriyorum, biraz foruma göz attim ;)

Ve aleykümselam.......Bizde sizleri çok seviyoruz.........
Allah(c.c) bizleri ayırmasın...
Amin... B)

ULUTAS

Kayıtlı Kullanıcı

s.a sabah kalktım abdest aldım tarnvayda allah kabul ederse 1 yasin okudum.ve tesbih çektim benim işyerine gelmem 1 saati buluyor. ben hersabah bunu yapmaya gayret ediyorum.tesbihimi mutlaka çekiyorum ama yasinimi oturacak yer bulduğumda okuya biliyorum çok kalabalık oluyor.allah inşallah kbul eder şu anda işteyim ve zie yazıyorum allaha emanet olun

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM CEVDET ABİ ANNEM GELDİ.DÜN SENİNLE DERTLEŞTİĞİMİZ SIRADA BAKTIM KAPIDA DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI ANNECİİİMM:DDURUMUDA ÇOK İYİ ÇOK ŞÜKÜR.TOPARLAMIŞ KENDİNİ HAMDOLSUN.ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN ABİM.

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

ULUTAS yazdı:
s.a sabah kalktım abdest aldım tarnvayda allah kabul ederse 1 yasin okudum.ve tesbih çektim benim işyerine gelmem 1 saati buluyor. ben hersabah bunu yapmaya gayret ediyorum.tesbihimi mutlaka çekiyorum ama yasinimi oturacak yer bulduğumda okuya biliyorum çok kalabalık oluyor.allah inşallah kbul eder şu anda işteyim ve zie yazıyorum allaha emanet olun

vE ALEYKÜMSELAM......Ne iyi yapıyorsunuz..
Allah(c.c)'ya emanet olun...
Hayırlı günler. B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

B)
meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM CEVDET ABİ ANNEM GELDİ.DÜN SENİNLE DERTLEŞTİĞİMİZ SIRADA BAKTIM KAPIDA DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI ANNECİİİMM:DDURUMUDA ÇOK İYİ ÇOK ŞÜKÜR.TOPARLAMIŞ KENDİNİ HAMDOLSUN.ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN ABİM.

İnan abla çok sevindim:D:D

Allah(c.c) kavuştursun demiştim demekki küçüklerin duası kabul oluyor dimi:D:D:D

Allah(c.c)'ya emanet ol abla

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt