Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günlük:D (4 Kullanıcı)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günlük:D

CEVDET-71 yazdı:
meftun61 yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
CEVDET-71 yazdı:
S.A KARDEŞİM ÜNCELİKLE GECMİŞ OLSUN AMA BİR SÖZDE SÖYLEMEDEN EDEMİCEM GÜLME KOMŞUNA SEN ANLADIN ONU A.E.O. B)B)B)B)

:(:(:( abi şuanda sen gülüyosun bak bişi gelmesin başına:p

S.A. KARDEŞİM ALLAHA YEMİN EDERİM BENİM HERGÜN BAŞIMA BİR OLAY GELİYO BÖYLE KÜCÜK OLAY OLURSADA ŞÜKREDİYOM NEYSE KARDEŞİM SİZİN ŞAKANIZA ŞAKA YAPTIM İNAN COK ÜZÜLDÜM ALLAHA EMANET OL B)B)B)B)

Tabi abi bende çok şükür ediyorum...Yaw resmen tepe takla attım havada kolumun üstüne düştüm bileğim kırılmadı sadece bir parmak......:( Elhamdülillah......

neyse ben kaçtım ezan okunuyor şuan.....

(ikindi namazı)​

S.A KARDEŞİM BEN NEYSEDE meftun61 KARDEŞİM DUYMASIN BİR HAFTADA SANA GÜLER A.E.O.B)B)B)B)

BURALARDAN BİR YERDEN ADIMI DUYDUM SANKİİ.:D:D:DRESUL TEPE TAKLA ATAKERN NELER HİSSETTİN.:D:D:D:D:D:DACI VARMI ACIIIIIIII:D:D:D:D

S.A KARDEŞİM SENİN GELECEĞİNİ BUYUNCA NAMAZA DİYE KACTI BİDADA GELMEZ HERHAL A.E.O.:p:p:p:p

:(:(:(:( YAW ABLA HADİ BEN GÜLDÜM BAŞIMA OLAY GELDİ :D:D şimdide sen gülüyorsun başına birşey gelirse yaz hee buraya:D :D:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm cümleten......öğlen namazından çıktım...camideki çocuklarla biraz sohbet ettik... sonrada ben yemek yemeye gidiyorum dedim ve yedim..:D:D:D:D şimdide sizlere yazıyorum...Tam bir günlük olmadı ama olsun:D

hayırlı günler...B)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM KUZUCUK TAMAM SÖZ YAZACAM.:D:D AMA SORULARIMIN CEVABINI ALAMADIM.FLAŞ FLAŞ FLAŞ ÜNLÜ FUTBOLCUMUZ RESUL BİR KARŞILAŞMADA TEPE TAKLA ATARAK PARMAĞINI İNCİTTİ.OLAY SIRASINDA SEYİRCİLERİN CEP TELEFONU KAMERALARINA YANSIYAN GÖRÜNTÜLER GÖRÜLMEYE DEĞERDİ.YAPTIĞIMIZ RÖPORTAJDA RESULE ŞUNLAR SORULDU AMA MALESEF CEVAP ALAMADIK.RESUL TEPE TAKLA ETARKEN NELER HİSSETTİN. ACI VARMIYDI ACII:D:D:D:D:D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM KUZUCUK TAMAM SÖZ YAZACAM.:D:D AMA SORULARIMIN CEVABINI ALAMADIM.FLAŞ FLAŞ FLAŞ ÜNLÜ FUTBOLCUMUZ RESUL BİR KARŞILAŞMADA TEPE TAKLA ATARAK PARMAĞINI İNCİTTİ.OLAY SIRASINDA SEYİRCİLERİN CEP TELEFONU KAMERALARINA YANSIYAN GÖRÜNTÜLER GÖRÜLMEYE DEĞERDİ.YAPTIĞIMIZ RÖPORTAJDA RESULE ŞUNLAR SORULDU AMA MALESEF CEVAP ALAMADIK.RESUL TEPE TAKLA ETARKEN NELER HİSSETTİN. ACI VARMIYDI ACII:D:D:D:D:D

Ve aleykümselam abla...O an ben hiç birşey hissetmedim sadece uçuyodum:D :D zaten arkadaşlarım dio 15 dk kendinden geçtin falan:D sonra parmağımda bi uyuşukluk hissettim çıtlatayım dedim
küt oldu töbe töbe gülüyom ama güldürüyosun abla ben napim......

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

:D:D:D:D:DCANIM GÜLDÜĞÜME BAKMA ÜZÜLDÜM VALLA GEÇMİŞ OLSUN.:D

YENIDEN DOGUS

Kayıtlı Kullanıcı

SABAH NAMAZINDAN SONRA YATTIM GECE GÜNDÜZ BİRAZ UYUMANIN ETKİSİYLE UYUYAMADIM BİRAZ KİTAP OKUYAYIMDA UYKUM GELSİN DEDİM KİTAP BİTİYORDU NERDEYSE SABAHA KADAR OKUDUM UYKUM MUYKUM GELMEDİ BENDE BAKTIM SAAT 4 OLMUŞ KALKTIM BİR KAHVE YAPTIM UYKUM İYİCE AÇILSIN DİYE SONRA O GÜZELİM SESSİZLİKTE GÜZELİM EZANLARI DİNLEDİM VE NAMAZ.DAHA BİRAZ BALKONDA OTURDUM ÜŞÜDÜM GÜNDÜZ SERSEMLEMEYEYİM DİYE YATTIM AMA GECE UYKUSU GİBİ UYUYAMADIM ŞU ANDA DİNÇİM UYUDUKÇA ZATEN İNSANIN DAHA ÇOK UYKUSU GELİYOR GAFLET BASIYOR HERHALDE GECE OTURMAK ÇOK ZEVKLİ YA HERKESE TAVSİYE EDERİM KENDİNLE BAŞBAŞA KALIYORSUN TABİİ ERKEN YATIPTA TEHECCÜDE KALKMAK DAHA İYİ RABBİM NASİP ETSİN...

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

YENIDEN DOGUS yazdı:
SABAH NAMAZINDAN SONRA YATTIM GECE GÜNDÜZ BİRAZ UYUMANIN ETKİSİYLE UYUYAMADIM BİRAZ KİTAP OKUYAYIMDA UYKUM GELSİN DEDİM KİTAP BİTİYORDU NERDEYSE SABAHA KADAR OKUDUM UYKUM MUYKUM GELMEDİ BENDE BAKTIM SAAT 4 OLMUŞ KALKTIM BİR KAHVE YAPTIM UYKUM İYİCE AÇILSIN DİYE SONRA O GÜZELİM SESSİZLİKTE GÜZELİM EZANLARI DİNLEDİM VE NAMAZ.DAHA BİRAZ BALKONDA OTURDUM ÜŞÜDÜM GÜNDÜZ SERSEMLEMEYEYİM DİYE YATTIM AMA GECE UYKUSU GİBİ UYUYAMADIM ŞU ANDA DİNÇİM UYUDUKÇA ZATEN İNSANIN DAHA ÇOK UYKUSU GELİYOR GAFLET BASIYOR HERHALDE GECE OTURMAK ÇOK ZEVKLİ YA HERKESE TAVSİYE EDERİM KENDİNLE BAŞBAŞA KALIYORSUN TABİİ ERKEN YATIPTA TEHECCÜDE KALKMAK DAHA İYİ RABBİM NASİP ETSİN...

B)B)B)B)B)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

YENIDEN DOGUS yazdı:

Bende ekseriyetle gece herkez uyurken dinleniyorum gündüz koşturmaca gelen giden Allah eksikliğini göstermesin torunlarla uğraşırken yoruluyorum oturduğum yerde uyku basıyor sora açılıyorum kendinle Rabbinle başbaşa kalmak çok güzel selametle :D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Bende bugün sabah kuran-ı keri,m kursuna gittim...ondan sonra öğlen namazı sonra eve geldim şimdi size yazıom
:DB)

hafize

Kayıtlı Kullanıcı

Sabah kalktım annem ,oğlumla kahvaltı ettim eşim sabah erkenden dayısının oğluyla istanbula gümrükten eşyalarını almaya gittiler isviçreden kesin dönüş yaptılar onun için kahvaltıda beraber değildik bensiz nasıl kahvaltı etti acaba merek ettim ;) sonra ev işi yemek bulaşık süpürge oğlum arkadaşlarınla bir geceliğine denize gittiler onlarıda Allaha emanet ettim şimdi bilgisayara oturup sizinle konuşuyorum bugün torunda oğlanda kocada yok bilgisayar bana kaldı dikişler duruyormuş boş ver bugün kendime izin verdim sevgiler :D

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

hafize yazdı:
Sabah kalktım annem ,oğlumla kahvaltı ettim eşim sabah erkenden dayısının oğluyla istanbula gümrükten eşyalarını almaya gittiler isviçreden kesin dönüş yaptılar onun için kahvaltıda beraber değildik bensiz nasıl kahvaltı etti acaba merek ettim ;) sonra ev işi yemek bulaşık süpürge oğlum arkadaşlarınla bir geceliğine denize gittiler onlarıda Allaha emanet ettim şimdi bilgisayara oturup sizinle konuşuyorum bugün torunda oğlanda kocada yok bilgisayar bana kaldı dikişler duruyormuş boş ver bugün kendime izin verdim sevgiler :D

İyi yapmışsın teyze:D:D

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı

S.A,

bende katilim araniza ,,, bügun birazcik dolastim buyuk sehire gelinçe yerimde duramiyorum, simdide ayaklarimin uzerine zar zor basiyorum :(:|:(
az onçede annecigimi aradim, bugun orucluydu insallah bu mubarek ayin huzurundan bizlerde yararlaniriz ... B)B)B)

simdide, nereye mi ??? niniye tabi dun geçe uyuyamadim ,

Allah rahatlik versin ( arkadaslar sitemizde uyelerimiz kaç kitadan katiliyor merak ettim ben simdi uyumaya giderken kimileri belki çokktan uyumustur veya kimileri kalkmak uzere, yoksa bu konuda bir baslik mi açsak ???

iyi geçeler kardeslerim ...B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

leyla_serdar yazdı:
S.A,

bende katilim araniza ,,, bügun birazcik dolastim buyuk sehire gelinçe yerimde duramiyorum, simdide ayaklarimin uzerine zar zor basiyorum :(:|:(
az onçede annecigimi aradim, bugun orucluydu insallah bu mubarek ayin huzurundan bizlerde yararlaniriz ... B)B)B)

simdide, nereye mi ??? niniye tabi dun geçe uyuyamadim ,

Allah rahatlik versin ( arkadaslar sitemizde uyelerimiz kaç kitadan katiliyor merak ettim ben simdi uyumaya giderken kimileri belki çokktan uyumustur veya kimileri kalkmak uzere, yoksa bu konuda bir baslik mi açsak ???

iyi geçeler kardeslerim ...B)B)B)

Ve aleykümselam... :p:p:p

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Bende şimdi gidiyorum hersabah böyle uğruyorum sitewye sonra kuran-ı kerim kursu...Allaha emanet olun...

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

Selamün aleyküm...Bugün de sabah kuran-ı kerim kursuna gittik...SOnra halısaha maçımız vardı her cuma günü olduğu gibi yendik....Sonra da eve gelip duşumu aldıktan sonra dinlendim
Cuma namazına gittim...Sonra arkadaşımla camide oturduk bir şeyler yedik (cami avlusu)

sonrada eve gelip birazdaha dinlendikten sonra ikindi namazına gittim....sONRA BİSİKLETE BİNDİM BİRAZ VE ŞUAN SİZE YAZIYORUM...:D Allah(c.c)'ya emanet olun.....

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleykum, rabbime sukurler olsun iyim, bu gunlerde bir kosturmak bir calisma, projemi yetistirmeye calisiyorum, uzerimde deniz dalgalari geciyor gibi, sitres edip kendimi üzüyorum sonra rabbim (c.c) çok sukur dualarimla yuregimi ferah tutmak için elimden geleni yapiyorum.

Rabbim sana sükürler olsun, bizlere yol iz gösterdigin için... AMIN

günluk bu kadar, artik yatsini bekleyip sonra uyurum, yarinki gününe hayirlisi...B)B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı

leyla_serdar yazdı:

selamun aleykum, rabbime sukurler olsun iyim, bu gunlerde bir kosturmak bir calisma, projemi yetistirmeye calisiyorum, uzerimde deniz dalgalari geciyor gibi, sitres edip kendimi üzüyorum sonra rabbim (c.c) çok sukur dualarimla yuregimi ferah tutmak için elimden geleni yapiyorum.

Rabbim sana sükürler olsun, bizlere yol iz gösterdigin için... AMIN

günluk bu kadar, artik yatsini bekleyip sonra uyurum, yarinki gününe hayirlisi...B)B)B)

Allah(c.c) kolaylık versin size.. B)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı

S.A GÜNLÜK BEN ARTIK BİRAZ DAHA İYİYİM VE BU GÜN İŞE GİTTİM VE BİRAZ CALIŞTIM SENİDE İHMAL ETTİK AMA KUSURA BAKMASSIN ARTIK YANİ MAZERETİMİZ VAR ALLAHA EMANET OLUN B)B)B)B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt