Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Günlük:D (3 Kullanıcı)

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günlük:D

Resul_Acer yazdı:
B)
meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM CEVDET ABİ ANNEM GELDİ.DÜN SENİNLE DERTLEŞTİĞİMİZ SIRADA BAKTIM KAPIDA DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI ANNECİİİMM:DDURUMUDA ÇOK İYİ ÇOK ŞÜKÜR.TOPARLAMIŞ KENDİNİ HAMDOLSUN.ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN ABİM.

İnan abla çok sevindim:D:D

Allah(c.c) kavuştursun demiştim demekki küçüklerin duası kabul oluyor dimi:D:D:D

Allah(c.c)'ya emanet ol abla

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞCİK BİLİYORUM SEVİNECEĞİNİ.ALLAH SENDEN VE O ARKADAŞLARINDAN RAZI OLSUN.UMARIM ANNECİĞİM SAĞLIĞINA KAVUŞUR SİZİN DUALARINIZIN VESİLESİYLE.HELE SENİN GİBİ KÜÇÜKLERİN KARDEŞCİKLERİN DUASINI RABBİM O BÜYÜK MERHAMETİYLE NASIL GERİ ÇEVİRİRKİ ADINA KURBAN OLDUĞUMUZ.;)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Günlük:D

meftun61 yazdı:
Resul_Acer yazdı:
B)
meftun61 yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM CEVDET ABİ ANNEM GELDİ.DÜN SENİNLE DERTLEŞTİĞİMİZ SIRADA BAKTIM KAPIDA DÜNYANIN EN GÜZEL KADINI ANNECİİİMM:DDURUMUDA ÇOK İYİ ÇOK ŞÜKÜR.TOPARLAMIŞ KENDİNİ HAMDOLSUN.ALLAH SİZDEN RAZI OLSUN ABİM.

İnan abla çok sevindim:D:D

Allah(c.c) kavuştursun demiştim demekki küçüklerin duası kabul oluyor dimi:D:D:D

Allah(c.c)'ya emanet ol abla

ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞCİK BİLİYORUM SEVİNECEĞİNİ.ALLAH SENDEN VE O ARKADAŞLARINDAN RAZI OLSUN.UMARIM ANNECİĞİM SAĞLIĞINA KAVUŞUR SİZİN DUALARINIZIN VESİLESİYLE.HELE SENİN GİBİ KÜÇÜKLERİN KARDEŞCİKLERİN DUASINI RABBİM O BÜYÜK MERHAMETİYLE NASIL GERİ ÇEVİRİRKİ ADINA KURBAN OLDUĞUMUZ.;)

Allah(c.c) razı olsun inşallah...
3 tane kaldı zaten bugün kuran-ı kerim kursunda daıttım kendimde okudum....
bi kişi kaldı 3 tane okuyacak az önce sormuştum hemen başlıcam demişti namazda görüşçez inşallah...

B)

leyla_serdar

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum güzel sitenin güzel günlügü, son zamanlarda siteyle fazla ilgilenemedim, cok seyi kacirmis gibi oldum, özlemisim sizleri:) günlügüde bi türlü forumda bulamadim, Ramazan ayinin bereketiyle sitemizde üyelerimiz cogalmis ne güzel bence.
Insallah Ramazan ayinin bereketinden yararlaniyorsunuz, Rabbim gecmis gunahlarimizi af etsin , insallah dualarimizi kabul kilar.
Sizleri seviyorum güzel kardeslerim :) allah emanet olun, rabbim yar ve yardimcimiz olsun.

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
sELAMÜN ALEYKÜM GÜNLÜK.....
Aslında nerden başlasam bilmiyorum ama şöyle diyim.. Derslerime çalışmaya devam ettim inşallah...
Namazlarımıda kılmaya özen gösterdim ve gösteriyorum..

İnşallah bu gibi güzel şeyleri kaçırmayayımda buraya hep yazayım..

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Bende yazmak istiyorum çok hoşuma gitti
günlük kardeşim
ben bugün çok üzücü bir haber aldım aslında tanımıyorum ama çok etkilendim kardeşimin sınıfından bir arkadaşı ölmüş rabbim rahmet eylesin çocuk 17 yaşındaymış ölümün bir daha heran yanımızda olduğunu hatırladım....:A rabbim günahlarımızı affetsin...
rabbim kabul etsin namazlarımı kıldım bugün temizlik günü olduğu için temizlik yaptık...yatmadan öncede kuran-ı kerim'i okucam....siteye girdim yine çok güzel şeyler ögrendim ve bende birkaç konu ekledim rabbim razı olur inşallah günlük kardeşim bugünlük bu kadar.sonra bir daha yazarım inşallah

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Bende yazmak istiyorum çok hoşuma gitti
günlük kardeşim
ben bugün çok üzücü bir haber aldım aslında tanımıyorum ama çok etkilendim kardeşimin sınıfından bir arkadaşı ölmüş rabbim rahmet eylesin çocuk 17 yaşındaymış ölümün bir daha heran yanımızda olduğunu hatırladım....:A rabbim günahlarımızı affetsin...
rabbim kabul etsin namazlarımı kıldım bugün temizlik günü olduğu için temizlik yaptık...yatmadan öncede kuran-ı kerim'i okucam....siteye girdim yine çok güzel şeyler ögrendim ve bende birkaç konu ekledim rabbim razı olur inşallah günlük kardeşim bugünlük bu kadar.sonra bir daha yazarım inşallah

en önemle şeyi unuttum ben bu sitede çok güzel bir kardeşimle tanıştım o kardeşime ben gül kardeşim diyorum ben gül kardeşimi çok sevdim rabbim bütün dularını kabul etsin rabbim yar ve yardımcısı olsun belki bu dünyada görmücem ama ahirette birlikte oluruz inşallah...
günlük kardeşim kendine iyi bak...;) dikkat et

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
en önemle şeyi unuttum ben bu sitede çok güzel bir kardeşimle tanıştım o kardeşime ben gül kardeşim diyorum ben gül kardeşimi çok sevdim rabbim bütün dularını kabul etsin rabbim yar ve yardımcısı olsun belki bu dünyada görmücem ama ahirette birlikte oluruz inşallah...
günlük kardeşim kendine iyi bak... dikkat et

Güzel kardeşim benim. Ya neler yazmışsınız, Rabbimiz razı olsun inşallah..sitemizin şekerisiniz siz ya;)..çok duygulandırdınız güzel kardeşim benim. güzel paylaşımlarınızı severek takip ediyorum ilk gününüzden beri. ve Rabbimizden, burada daim olmanızı diliyorum inşallah..Rabbim sizi burdan ayırmasın inşallah..Siteye girdiğimde benim de gözlerim sizi arıyor? konularınıza bakıyorum hemen..öyle ısındırdınız ki kendinize, Rabbim razı olsun güzel yüreğiniz, samimi yaklaşımınız için inşallah..Rabbimiz inşallah dünyada da sizi görmemi nasip eder..bunu çok isterim, can-ı gönülden..ama burada nasip değilse de Güllerin efendisiyle, ahirette nasip eder inşallah:) en güzel dua da bu olsa gerek Damla kardeşim.. Rabbimiz kabul eylesin dualarımızı inşallah şeker..Rabbimize emanetsiniz. baki selam ve dualar ile..B)B)

zeliha1991

Kayıtlı Kullanıcı
!!!günlük!!!

!!!günlük!!!

Ben bu günlüğü yeni gördüm ve görünce birşeyler yazmak istedim.Ben bugünlerde hiç iyi değilim.Yapmam gereken şeyleri yapmıyorum.Bir hafta önceye kadar namazlarımı kılıyordum ama şimdi kılmıyorum.Yarın sınavım var ve ona bile doğru düzgün çalışmıyorum.Artık çok yoruldum hayattan.NE YAPMAM GEREKTİĞİNİ BİLMİYORUM...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Güzel kardeşim benim. Ya neler yazmışsınız, Rabbimiz razı olsun inşallah..sitemizin şekerisiniz siz ya;)..çok duygulandırdınız güzel kardeşim benim. güzel paylaşımlarınızı severek takip ediyorum ilk gününüzden beri. ve Rabbimizden, burada daim olmanızı diliyorum inşallah..Rabbim sizi burdan ayırmasın inşallah..Siteye girdiğimde benim de gözlerim sizi arıyor? konularınıza bakıyorum hemen..öyle ısındırdınız ki kendinize, Rabbim razı olsun güzel yüreğiniz, samimi yaklaşımınız için inşallah..Rabbimiz inşallah dünyada da sizi görmemi nasip eder..bunu çok isterim, can-ı gönülden..ama burada nasip değilse de Güllerin efendisiyle, ahirette nasip eder inşallah en güzel dua da bu olsa gerek Damla kardeşim.. Rabbimiz kabul eylesin dualarımızı inşallah şeker..Rabbimize emanetsiniz. baki selam ve dualar ile.

canım kardeşim benim yazdıklarını yeni okudum asıl ben sevindim rabbim razı olsun gül kardeşim benim...o kadar çok sevindimki sevinçten aglıyorum böyle bir kardeşim olduğu için :A inşallah inşallah kardeşim
"KİŞİ SEVDİĞİ İLE BERABER"
inşallah ahirette güllerin efendisiyle gül kardeşimle olucam.
amin rabbim dularımızı kabul etsin
rabbimize emanetsin gül kardeşim B)B)

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
Resul_Acer==Selamün aleyküm..Benimde hayatım namaz ders arada sıradada internet oldu...Başka birşey yapamıyorum malesef DİCEM AMA DAHA NE YAPAYIM NAMAZLARIMI AKSATMIYORUM..Çok şükür...İnşallah yarın görüşürüz...Bu arada sayfanın ilk başlığına baktımda kuran kursuyla ilgili günlüğümü yazmışım inan duygulandım özledim kuran kursunu..İnşallah seneye de devam edeceğim...

Günlük= yeter be resul dermiş:D

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm Günlük Ve Resul Kardeşim .

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm
Sıra bende anlatıyorum sabah namazımı kıldım sonra tekrar uyudum ve uyandım kızımla kahvaltı yaptım ben işe öğlen 12 de gidiyorum işe gittimi öğle namazını kıldım işlerimi yaptım şuan ilkindi okunuyor namazımı kılıcam ilerleyen saatlerde ne olur bilemem sevdim bu formu ben :B

holalı

Kayıtlı Kullanıcı
bu günlük yazma işi güzelmiş güzel fikirmiş kardeşim Allah razı olsun.bende yeni farkettim pek sık giremiyorum siteye.bende yazayım bari namaza kalktım kıldım yattım kalktım kahvaltı yaptım K.kursuna gittim öğrenciler dört gözle bekliyorlardı benim öğrenciler biraz büyükler onlarla uğraşmak hem çok zevkli hemde yorucu çok güldürüyorlar işten sonra yürüyüş yaptım şimdi bil.sayrın baişna geçtim siteyi açtım konu hoşuma gitti bende yazayım dedim.Allaha emanet olun kardeiler

_Resul_

Kayıtlı Kullanıcı
bu günlük yazma işi güzelmiş güzel fikirmiş kardeşim Allah razı olsun.bende yeni farkettim pek sık giremiyorum siteye.bende yazayım bari namaza kalktım kıldım yattım kalktım kahvaltı yaptım K.kursuna gittim öğrenciler dört gözle bekliyorlardı benim öğrenciler biraz büyükler onlarla uğraşmak hem çok zevkli hemde yorucu çok güldürüyorlar işten sonra yürüyüş yaptım şimdi bil.sayrın baişna geçtim siteyi açtım konu hoşuma gitti bende yazayım dedim.Allaha emanet olun kardeiler

Allah(c.c) sizdende razı olsun inşallah...
Ne güzel bende kuran-ı kerim öğretiyorum ama yaz kuran kursunda bizim camide...Bu forumu ilk açtığımda yazdı..İLK SAYFAYI OKUYUNCA İNSAN ÖZLÜYOR..Allah(c.c)'ya emanet olun..

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün Sabah Zor Uyandim....servise Geç Kalcaktim Az Kalsin..okuluma Gittim.sonra Zaman Nasil Geçti Anlamadim..öğrencimin Evine Davetliydim..öğle Arasi Oraya Gittim...sonra Saat 2.30 Da Okuldan çiktim...seminerime Gittim...oradan çiktim Dişardaki Işlerimi Halledeyim Derken Saat 6 Da Evime Geldim...yorugunluktan Dilim Bir Metre Sarkmiş Yerlerde Geziyordu...:K
SONRA YEMEK YEDİM..ZATEN GÜN İÇERİSİNDE EN SEVDİĞİM VAKİTLER YEMEK YEME VAKİTLERİDİR BENİM...:K
ŞİMDİ DE BURADAYIM AMA GÜLDÜĞÜME BAKMAYIN VALLAHİ YORGUNLUKTAN AYAKLARIMIN ÜSTÜNE BİLE BASAMIYORUM.....:(:(

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
sevgili günlük nerelerdeydin sen aradım ama bulamaştım özlemişim bir kere yazmama ragmen...
bugün fazla giremedim siteye şimdi okucagım bir çok onu var neyse şimdi bu kadar yazabildim ben okumaya başalyım...
sonra bir daha ugraraım.....
<B)>

Mü'min Kul

Kayıtlı Kullanıcı
Bir sabah kalktım, cübbem kirliydi, 4. zevceme çabuk yıkar mısın ya hatun dedim, o da kabul etmedi (Ben de zevcemi kınadım), ben de dayak cennetten çıkmadır diyerek bir güzel dövdüm ALLAH (C.C.) ne verdiyse.

İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum, herşeyi en iyi bilen kuşkusuz ki YÜCE RABBİMİZdir.
Çok pişmanım bana yardım edin değerli İSLAM kardeşlerim

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Bir sabah kalktım, cübbem kirliydi, 4. zevceme çabuk yıkar mısın ya hatun dedim, o da kabul etmedi (Ben de zevcemi kınadım), ben de dayak cennetten çıkmadır diyerek bir güzel dövdüm ALLAH (C.C.) ne verdiyse.

İyi mi yaptım kötü mü yaptım bilmiyorum, herşeyi en iyi bilen kuşkusuz ki YÜCE RABBİMİZdir.
Çok pişmanım bana yardım edin değerli İSLAM kardeşlerim
BU ŞAKAMI YA.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt