Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ESRARENGİZ OLAYLAR (2 Kullanıcı)

zeynur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Azrail in Güzelliği

amiin ALLAH razı olsun çok güzel bir paylaşım

yemin gulu

Kayıtlı Kullanıcı

çok etkilendim cidden paylaşım için saol

umeyye

Kayıtlı Kullanıcı

s.a kardeim ALLAH raazı olsun okurkrn çok etkilendim :(:( gerçekten ibret alınması gereken bir hihaye MEVLA bizlere ve ümmeti muhammede hayırlı vr imanla ölmeyi nasip eylesin a.e.o.

tuba07

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM....

ÇOK GÜZEL Bİ PAYLAŞIM...ÇOK ETKİLEYİCİ...

MEVLAM RAZI OLSUN...EMEĞİNE YÜREĞİNE SAĞLIK...

SELAMETLE..B) B) B) B) B) B) B)

theays

Kayıtlı Kullanıcı

s.a azrail ilim salih amel sahibine o kadar güzelmişki tarif edilemez allah razı olsun

aysecan06

Kayıtlı Kullanıcı

S.A OKURKEN ÇOK ÜRPERDİM ... ALLAHIM BİZEDE BÖLE ÖLÜMLER NASİP EDER İNŞALLAH .... RABBİM SEN BAĞIŞLA BİZLERİ

uamurat

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten çok etkileyeci rabbim cümlemize böylesini nasip etsin

belgin

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum rabbim cümlemize son nefesimizde de iman nasip etsin inşallah
selametle ...

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Allah'ım sen büyüksün Ya Rabbim ağlamaktan diyecek bişey bulamıyorum Allah'ım bizlerede böyle ölümler nasip etsin ne mutlu ki ona bu şansı iyi değerlendirdiği için :A

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Allah’ım! Sana kavuşmam için Senin rahmet ve şefkatinden başka bir vesilem, alemlere rahmet olarak gönderilen ve ümmeti üzüntüden kurtaran Peygamber'imin (sav)şefaatinden başka bir aracım yoktur.

Allah’ım! Senin bağışına kavuşmam ve rızana erişmemde, bunları benim için vesile kıl. Benim umutlarım Senin kerem dergahına yönelmiş ve cömertliğinin kapısına arzularım serilmiştir. Öyleyse, Sana olan ümidimi kesme ve çabamı hayırla sonuçlandır. Beni cennetinde yerleştirdiğin, keramet evinde yer verdiğin, kıyamet gününde Sana (rahmetine) bakmakla gözlerini aydınlattığın ve kendi indinde doğruluk menzillerinde menzil verdiğin kimselerden eyle.

Ey kapısından daha keremli bir kapı bulunmayan; merhametinden daha üstün bir merhamet olmayan; ey yalnız kalanın arkadaşlık kurabileceği en hayırlı munis ve ey kovulanın sığınabileceği en şefkatli sığınak! Senin geniş affına ellerimi açmış ve kerem eteğine sarılmışım; eli boş olarak beni geri çevirme, hayal kırıklığı ve hüsrana uğratma; ey duayı işiten Allah; ey merhametlilerin en merhametlisi.”

Aminnnn..
________________________________B)B)B)B)___________________________________

k_karanfil

Kayıtlı Kullanıcı
Bİliyor musunuz? arkadaşlar bu hikayeyi çok ilkokul 5. sınıfta teyzem heybe adında bir kitapdan okumuştu. Ve hala aramama rağmen o kitabı bulmamadım. Bugün önüme burada çıktı...

Ekleyenden ALLAH razı olsun... İNşallah güzel Rabbim onun ve tüm sevdiklerinin bütün günahlarını affeder.

cennet_agaci

Kayıtlı Kullanıcı
Bİliyor musunuz? arkadaşlar bu hikayeyi çok ilkokul 5. sınıfta teyzem heybe adında bir kitapdan okumuştu. Ve hala aramama rağmen o kitabı bulmamadım. Bugün önüme burada çıktı...

Ekleyenden ALLAH razı olsun... İNşallah güzel Rabbim onun ve tüm sevdiklerinin bütün günahlarını affeder.

Es selamün aleyküm kardeşim bulmuş olmana sevındım... gerçekten çok güzel bir hikaye gerçekten istiyince Rabbim bir şekilde vesile ediyor geçte olsa bır şekılde karşına çıkarıyor zamanı geldiğinde duaların içinde Allah razı olsun duana AMİN diyorum Rabbim cümlemizin günahlarını affetsin inşaAllah bu mübarek ramazan ayında Allahım dualrımızı KABUL ETSİN :A:A:A

nur_yuzlum

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razi Olsun Kardeşim Gerçekten çok Etkileyiciydi.kelime I şehadetle ölmeyi Allah Cümlemize Nasip Etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt