Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

dua ve duanın kabul anları ve günleri (2 Kullanıcı)

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM NUR DAMLASI KARDEŞİM ELİNE GÖNLÜNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN RABBİMİZE EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALIN.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM NUR DAMLASI KARDEŞİM ELİNE GÖNLÜNE SAĞLIK ALLAH RAZI OLSUN RABBİMİZE EMANET OLUN SAĞLICAKLA KALIN.

aleykum selam cevdet abi
<amin>
rabbim senden d erazı olsun inşallah cevdet abi
rabbimize emanetsin inşallah
selam vedua ile inşallah
<<<B)>>>

leyla-1

Altın Üye
Allah razı olsun çok güzel bir paylaşımdı emeğine sağlık. Rabbim hiç bir zaman bizleri darda bırakmaz yeter ki biz istemesini bilelim.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun Selam ve dua ile...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun çok güzel bir paylaşımdı emeğine sağlık. Rabbim hiç bir zaman bizleri darda bırakmaz yeter ki biz istemesini bilelim.Rabbim hepimizin yardımcısı olsun Selam ve dua ile...

<amin>
rabbim senden de razı olsun kardeşim
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile inşallah

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
aleykum selam gül tanem benim

<amin>
rabbim senden de razı olsun gül tanesi
ellerine güzel yüreğine saglık rabbim yar ve yardımcın olsun canım kardeşim
güzel rabbimiz eemanetsin inşallah
selam muhabbetle ve dua ile inşallah

Selamün Aleyküm nur damlası..Allah c.c razı olsun, senin de her daim yar ve yardımcın olsun canım kardeşim..Teşekkür ediyorum bu güzel çiçek için...Rabbimize emanetsin canım benim.Bu siparişler yeni geldi....Keberimden ve benden ;).B):H

KMR002.jpg

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
S.A.PAYLAŞIMIN İÇİN ALLAH (CC)RAZI OLSUN SAĞOLASIN .A.E.O.

haticeyalcin_78

Kayıtlı Kullanıcı
Allah (c.c.) hepinizden razı olsun gerçekten böle bi yazıya ihtiyacım vardı ve nefsime tam olarak oturdu. Allah senden ve bütün ümmedi muhammetten razı olsun hayırlı günler

pakizebölükbas

Kayıtlı Kullanıcı
Cok güzel bi konu secmissin.insan bildigi birseyi tekrar tekrar okuyunca daha bi iyi anliyor feyizleniyor.Allah senden razi olsun.:HB)B)B)

afakisevda

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM Kardeşim emeğine yüreğine sağlık Kul YA RABBİ derde RABBİ yetiştim kulum demezmi yeterki acizane kulluğumuzu bilelim RABBİMİZİN Hazinesi sonsuz ALLAHA Emanet ol SELAM ve DUA ile kal

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm nur damlası..Allah c.c razı olsun, senin de her daim yar ve yardımcın olsun canım kardeşim..Teşekkür ediyorum bu güzel çiçek için...Rabbimize emanetsin canım benim.Bu siparişler yeni geldi....Keberimden ve benden

aleykum selma gül tanem benim
çok teşekkür ederim ellerinize saglık çok mutlu oldum
<amin> inşallah canım kardeşim bütün müslüman kardeşlerimizin için...
benim siparişler biraz geç geliyor kusura bakmayın:D vazo alıp öyle vereyim dedim evde vazo kalmamışdır şimdi:D bunlarda keberi kardeşim ve senin için

12whiteroseswi1.jpg

18bluerosesht1.jpg

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Allah (c.c.) hepinizden razı olsun gerçekten böle bi yazıya ihtiyacım vardı ve nefsime tam olarak oturdu. Allah senden ve bütün ümmedi muhammetten razı olsun hayırlı günler

öncelikle hoşgeldin kardeşim üyeliğin daim olur inşallah
rabbim senden de razı olsun inşallah
selam ve dua ile inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt