Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bulunmayacak Tek Şey Senin Benzerindir (1 Kullanıcı)

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Aminenur kardeşim çok güzel bir paylaşımdı.çok duygulandım.ALLAH razı olsun.yapabildigimizce her zaman yardımlarımız daim olsun.muhtaçlarımız yoksullarımız huzurlu olsun.hayırlı iftarlar.A.E.O.

ela bilgin

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı günler kardeşim çok güzel bi hikaye yüreğine sağlık ALLAH razı olsun ALLAHA EMANET OL hayırlı ve günahsız bir ramazan geçirmemiz dileğiyle...

sılagurbuz

Kayıtlı Kullanıcı
sağolun güzel bir hikayeymiş çocuk ne kadar sewinmiştir ya:):):):)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Aminenur kardeşim çok güzel bir paylaşımdı.çok duygulandım.ALLAH razı olsun.yapabildigimizce her zaman yardımlarımız daim olsun.muhtaçlarımız yoksullarımız huzurlu olsun.hayırlı iftarlar.A.E.O.

teşekkürler kardeşim nevin rabbim sizdende razı olsun
inşaALLAH güzel kardeşim.. hayırlı ramazanlar mübarek olsun hayırlara
.. vesile olsun inşaALLAH :):)
muhabbetle baki selamlar :)

djcapkinov

Kayıtlı Kullanıcı
allaha emanet olun çok güzel olmuş sağolun

aşkavuslat

Kayıtlı Kullanıcı
Selamünaleyküm ne büyük incelik yapmiş dükkan sahibi,kirmadan incitmeden merhametini göstermiş...

cansu88

Kayıtlı Kullanıcı
hayatımızda inşallah böyle nasipleri kaçırmayız insanalara yardım etmek konusunda paylaşım için Allah razı olsun

Sebahat.28

Kayıtlı Kullanıcı
Selmaün aleyküm
Tesekkür ederim, Allah c.c. razi olsun. Hikaye cok hosuma gitti. En cok etkilendigim de adamin cocugu hic krimadan hic incitmeden, kendisini iyi hissetmesini saglayark üstelik ayakkabiyi vermesi oldu. Neticede herkez sadaka verebilir, ama bu en güzel verme bicimi olsa gerek. O cocuga sadece ayakkabiyi ve parayi vermedi, o cocugu motive etti, mutlu etti, sükreden bir cocuk etti, cünki cocuk 10 lirayi geri verdi. Yani nereden bakarsan alinacak örenekler cok. bu zamanda cok gerekli güzel bir hikaye. Tekrar tesekkürler.
Selam ve dua ile....
:a35::a35::a35:

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hayırlı sabahlar canım çok güzel bir paylaşım daha öncede okumuştum yine zevkle okudum emeyine yüreyine sağlık yüreyi güzel kardeşim selametle kal

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm...gerçekten çok harika bir yazı...duygulanmamak mümkün değil...böyle iyi insanlar var mı acaba bu zmandada...neyse Allah cümlemize salih amel işlemek nasip etsin..Allah'a emanet olun.............!

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
hayırlı günler kardeşim çok güzel bi hikaye yüreğine sağlık ALLAH razı olsun ALLAHA EMANET OL hayırlı ve günahsız bir ramazan geçirmemiz dileğiyle...

teşekkür ederim rabbim sizdende razı osun inşaALLAH
amin inşaALLAH
selam ve dua ile
sağolun güzel bir hikayeymiş çocuk ne kadar sewinmiştir ya:):):)

degilmi .. nasıl mutlu olmuştur:) teşekkür ederim rabim razı olsun
selam ve dua ile

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamünaleyküm ne büyük incelik yapmiş dükkan sahibi,kirmadan incitmeden merhametini göstermiş...

aleykum selam ..
evet haklısınz .teşekkür ederim hayırlı ramazanlar inşaALLAH
selam ve duA İLE

hayatımızda inşallah böyle nasipleri kaçırmayız insanalara yardım etmek konusunda paylaşım için Allah razı olsun

inşaALLAH teşekkür ederim
amin ecmain inşaALLAH
selam ve dua ile

eline sağlık kardeş çok güzel omuş

teşekkür ederim dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt