Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Bulunmayacak Tek Şey Senin Benzerindir (1 Kullanıcı)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Selamun aleyküm. Çooooook güzel bir hikayeydi. Allah sizden razı olsun. Bazen birşeylerin kıymetini bilmek için böyle yazılara ihtiyacımız var.
Hayırlı günler.

________aleyküm selam
çooooooooook teşekkür ederim
rabbim sizdende razı olsun güzel kardeşim...
mevla yar ve yardımcınız olsun
selam ve dua ile_________

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Sevgili arkadaşlar dün bir yazı okudum başlığını bir türlü hatırlayamıyorum zannedersem iskender Pala'nın bir kitabından alıntı idi ama sabahtan beri bütün mesajları okudum bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz tekrar okumak istiyorum kimi gönderdiğini de hatırlıyomıyorum nasıl bulabilirim yardım ederseniz sevinirim Allah' a emanet olun

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Sevgili arkadaşlar dün bir yazı okudum başlığını bir türlü hatırlayamıyorum zannedersem iskender Pala'nın bir kitabından alıntı idi ama sabahtan beri bütün mesajları okudum bulamıyorum bana yardımcı olurmusunuz tekrar okumak istiyorum kimi gönderdiğini de hatırlıyomıyorum nasıl bulabilirim yardım ederseniz sevinirim Allah' a emanet olun

http://forum.islamiyet.gen.tr/edebiyat/56294-nur-i-aynim-iki-gozum-bildinmi-neydi-sabir.html

bu olabilirmi kardeşim sabır ile ilgili ise budur inşallah
rabbimize emanetsiniz
selam ve dua ile

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun ama çok uzun bir yazı idi işyerinde okuyamadığım için birazını okumuştum ama dünden beri arıyorum ve bulamıyorum :(

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun işte buydu çok sağolasın Allah gönlüne göre versin o değerli vaktini bana harcadığın için. Ben iskender Pala'nın bütün kitaplarını okumaya çalışıyorum şu anda bir kitabını okuyorum bu yazı çok hoşuma gitti:)

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
rabbim sizdende razı olsun kardeşim hiç önemli degil yeni üyesiniz sanıyorum
üyeliginiz hayırlı olsun hoş geldiniz ..
selam ve dua ile

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
rabbim sizdende razı olsun kardeşim hiç önemli degil yeni üyesiniz sanıyorum
üyeliginiz hayırlı olsun hoş geldiniz ..
selam ve dua ile

evet çok yeniyim yazılarınızı çok beğenerek okuyorum. Ama çok fazla kullanamıyorum yani mesaj yazamıyorum oldukça acemiyim ama olsun bu güzel bilgilerden faydalanıyorum Allah razı olsun hepinizden

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Allah Razi Olsun Güzel Hikaye Cidden Böyle Iyi Yürekli Insanlar Varmidir Hala Günümüzde Acaba?

Bi Arkadaşimin Arkadaşinin çocuğu Böbrek Hastasiymiş Aylik Masrafi çok Oluyormuş Diye Yardim Kampanyasi Başlatmişlar Ilçe Kaymakamindanda Izin kağıdı Almişlar..banada Verdi Dediki Sende Yardim Edermisin Patronuna Söyle Dedi Bende Elimde Izin Kağidiyla Gittim Yanina Oda Hemen Il Milli Eğitim Müdürünü Aramiş..oda Ilçe Eğitim Müdürünü.ilçe Müdürüde Arkadaşim Serabi Yardimi Ilde Değilde Ilçede Topla Demiş.ne Konuştular Aralarinda Bilmiyorum Tam.ama Patronun Yanina Gittiğimde Devlet Yardim Ediyor Ssklara Diye Arkadaşinin Bundan Haberi Yokmu Dedi Hakaret Etti.

Neyse Demek Istediğim.sonuçta Ben Orda Bir çalişanim Az çok Beni Taniyor.en Azindan 5-10 Ytl Olsada Verir Insan Yada Başka şekilde Yardim Eder.bide Haci Olcak.

Bilmiyorum Belkide Kendince Haklidir.çünkü Bir çok Insan Geliyor Yardim,iş Için..selametle Kal.allah Yar Ve Yardimcin Olsun

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
S.a Allah Razi Olsun Güzel Hikaye Cidden Böyle Iyi Yürekli Insanlar Varmidir Hala Günümüzde Acaba?

Bi Arkadaşimin Arkadaşinin çocuğu Böbrek Hastasiymiş Aylik Masrafi çok Oluyormuş Diye Yardim Kampanyasi Başlatmişlar Ilçe Kaymakamindanda Izin Almişlar..banada Verdi Dediki Sende Yardim Edermisin Patronuna Söyle Dedi Bende Elimde Izin Kağidiyla Gittim Yanina Oda Hemen Il Milli Eğitim Müdürünü Aramiş..oda Ilçe Eğitim Müdürünü.ilçe Müdürüde Arkadaşim Serabi Yardimi Ilde Değilde Ilçede Topla Demiş.ne Konuştular Aralarinda Bilmiyorum Tam.ama Patronun Yanina Gittiğimde Devlet Yardim Ediyor Ssklara Diye Arkadaşinin Bundan Haberi Yokmu Dedi Hakaret Etti.

Neyse Demek Istediğim.sonuçta Ben Orda Bir çalişanim Az çok Beni Taniyor.en Azindan 5-10 Ytl Olsada Verir Insan Yada Başka şekilde Yardim Eder.bide Haci Olcak.

Bilmiyorum Belkide Kendince Haklidir.çünkü Bir çok Insan Geliyor Yardim,iş Için..selametle Kal.allah Yar Ve Yardimcin Olsun

_______aleyküm selam nevin kardeşim...
vardır inşallah neden olmasın herkes bir degil
kişi elindeki imkan ne ise o ölçüde yarım etmeli sevdigimiz şeylerden infak etmeliyiz.... hiç bir şeyimiz yok ise bile güleryüz
derdiyle ilgilenme bile bazen yeterli gelir... sadece ilgi bile yanlız olmadıklarını hissettirmek bile yeterli... rabbim bu idrak ile yaşantımızı devam ettirebilmeyi ...
nasip etsin merhametliler merhametlisi büyük ALLAHIM...
rabbimize emanetsiniz
selam ve dua ile_______

g.yaralı

Kayıtlı Kullanıcı

Bi Arkadaşimin Arkadaşinin çocuğu Böbrek Hastasiymiş Aylik Masrafi çok Oluyormuş Diye Yardim Kampanyasi Başlatmişlar Ilçe Kaymakamindanda Izin Almişlar..banada Verdi Dediki Sende Yardim Edermisin Patronuna Söyle Dedi Bende Elimde Izin Kağidiyla Gittim Yanina Oda Hemen Il Milli Eğitim Müdürünü Aramiş..oda Ilçe Eğitim Müdürünü.ilçe Müdürüde Arkadaşim Serabi Yardimi Ilde Değilde Ilçede Topla Demiş.ne Konuştular Aralarinda Bilmiyorum Tam.ama Patronun Yanina Gittiğimde Devlet Yardim Ediyor Ssklara Diye Arkadaşinin Bundan Haberi Yokmu Dedi Hakaret Etti.

Allah yardıma ihtiyacı olan herkese yardım etsin inşallah bizde işyerinde bir kaç arkadaşla görüştük ve elimizden geldiğince ilçemizde bulanan durumu iyi olmayan bir öğrenciye küçükde olsa bir harçlık vermek istiyoruz umarım bizimde küçükde olsa bir yardımımız olur

hüzünlüköprü

Kayıtlı Kullanıcı
selamüaleyküm kardeşim çok güzel bir hikaye Allah razı olsun selam ve dua ile a.e.o.

eliffff

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm.çok duygulandım okurken.acaba böyle ınsanlar kaldımıkı.öyle bır zamana gelmışızkı herkes baskasının arkasından ıs yapmaya dolandırmaya başlar olmuş.rabbım hayırlısını versın ve sakat olan kardeslerımızıde sabır saglık versın.allaha emanet olun.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
selamünaleyküm.çok duygulandım okurken.acaba böyle ınsanlar kaldımıkı.öyle bır zamana gelmışızkı herkes baskasının arkasından ıs yapmaya dolandırmaya başlar olmuş.rabbım hayırlısını versın ve sakat olan kardeslerımızıde sabır saglık versın.allaha emanet olun.

_______aleyküm selam
böyle insanlar kalmıştır inşallah neden kalmasın ümit var olmak geerek rabbim büyüktür duanıza amin diyorum inşallah
rabbimize emanetsiniz
selam ve dua ile________

er_han61

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun ya cok güzel cok tskler yüreğine sağlık...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt