Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK.. (4 Kullanıcı)

esedullah09

Kayıtlı Kullanıcı
RE: BU SİTEYLE NASIL TANIŞTIK..

SELAMÜN ALEYKÜM HERKESE BENDE İNTERNETTE Bİ KONU HAKKIN ARAŞTIRMA YAPARKEN TESADEÜFEN BU SİTEYE GİRDİM ÇOK BEĞENDİM SİTENİZİ HAZIRLAYANLARIN YÜREĞİNE SAĞLIK... UMARIM BUNDAN SONRADA BERABER OLURUZ ALLAH A EMANET OLUN

fasunar

Kayıtlı Kullanıcı

öncelikle s.a.
ben bi arkadaşıma bazı şeyleri gösterebilmek için bi konu hakkında araştırma yapıyordum ki bu site karşıma çıktı.yazıları yazılanları merak ettim okudum ve üye oldum ve iyiki de olmuşum çünkü bana pek çok yararı oldu bu sitenin...buradaki herkesten Allah razı olsun.. böyle güzel sitelerin olması insana mutluluk veriyo gerçekten..

mosseye

Kayıtlı Kullanıcı

arkadaşımın msnde kullandığı resim beni bu site ile tanıştırdı ve siteye girdiğim ilk gün hemen üye oldum kesinlikle süper bir site.site içindeki hiç bir şey boş değil bu siteyi oluşturan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız.herkese kucak dolusu sevgi ve selam...B)

hezemeki

Kayıtlı Kullanıcı

EVE 2 AY ÖNCE BİLGİSAYAR ALDIM. 11,07,2007 TARİHİNDE İSLAMİ PROGRAMLAR ARARKEN BU SİTE İLE KARŞILAŞTIM HEMEN ORADA 205 TANE TEFRİCİYE ALDIM VE SONRASINDA 50 TANE OKUDUM BENDE OKUTMAK İSTİYORDUM AMA YARDIMCI OLACAK ARKADAŞIM YOKTU. AYRICA MSN ADRESİME EKLEDİM HANGİ ARKADAŞIMLA KONUŞURSAM GÖRÜYOR ARKADAŞLARIMIDA DAVET EDECEM ŞİMDİDEN HERKESE HAYIRLI OLSUN

zeynep-16

Kayıtlı Kullanıcı

S.A HERKESE,
BENDE KURANI KERİM OKUMASINI HENÜZ BİLMİYORDUM VE ÇOK AZİMLENMİŞTİM NETTEN KURANI ÖĞRENECEĞİME İNANIYORDUM EN AZINDAN GAYRET EDİORDUM ARAKEN BURADAN BULDUM VE ŞİMDİ BİLİORUM ÇOK ŞÜKÜR OKUMASINI DA ÖĞRENDİM SONRA DA ÜYE OLDUM GERÇKETEN BURDAKİ TÜM ÜYELER ÇOK SAMİMİ, İÇTEN HOŞ SOHBETLİ İNSANLAR İİ Kİ VARSINIZ :(

Abdulbaki

Kayıtlı Kullanıcı

<< HER NE ŞEKİLDE OLURSA OLSUN BİZİ BURAYA ULAŞTIRANA ŞÜKÜRLER OLS.B)

zeynep-16

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN kesinlikle haklsınız katılıyorum..........

zeynep_nur_gul

Kayıtlı Kullanıcı

bende arama maratonundan tesadufen buldum cok begendım ılk zıyaretımde üye oldum sukurler olsun ıyıkı bulmusum cok huzur buluyorum burda gönüllerın bır olması cok guzel burda dualarda bulusmak dilegiyle

semra_06

Kayıtlı Kullanıcı
Re: Bu siteyle nasil taniştik..

Re: Bu siteyle nasil taniştik..

site çok güzel

yusra09

Kayıtlı Kullanıcı

esselamü aleyküm kardeşim.Bende Kuan-ı Kerim dinlemek için girmiştim.Mevlam bu siteyi görmemi nasip eyledi.Siteyi harukulade çok beyendim.Hazırlıyan ve vesile olan kardeşlerimzden Mevlam razı olsun inş.SELAM VE DUA İLE..

ecemkysr

Kayıtlı Kullanıcı

:)s.a bende ahmet el acemi yi dinlemek için girdim bu site geldi hem onun sesini hemde burdaki güzellikleri maneviyatı kardeşliği ikisini birarada buldum şükürler olsun diyorum şimdi siz kardeşlerimlede tanışma imkanı bulduğum için çok mutluyum;)

bayanhizbullah

Kayıtlı Kullanıcı

eselamün alaeyküm.merhaba şehit bayram hocamızın sohbetini ararken tevafuken bu siteyi buldum ve üye oldum site çok güzel sitedeki arkadaşlar hepinizden allah razı olsun benide aranıza alırsanız sevinirim.şu bukalemunkılıklı insanların kol gezdiği dünyamızda samimi dostluklara ihtiyaç var.ençok eksikliğini hissettiğim samimiyet ve doğallık.Allaha emanet olun

sessizseda

Kayıtlı Kullanıcı

CENABI HAK FAYDALI OLMAYI VE FAYDALANMAYI NASİP ETSİN İNŞAALLAH.BEN DAHA DÜNE KADAR BAŞKA BİR İSLAMİ FORUMDA AKTİF BİR ÜYEYDİM.GÜNDÜZ İŞYERİMDE AKŞAMDA EVİMDE SABAHLARA KADAR OKUYUP PAYLAŞMAYI SEVEN BİRİYİM HERŞEY RIZAI İLAHİ İÇİN.YANLIZLIĞIMI TEK DAVAYA AŞIK OLMUŞ VE RIZAYA KAVUŞMAYA ÇABALAYAN KARDEŞLERİMLE GİDERMEK BENİ MUTLU EDİYOR.FAKAT HERKES HERŞEYİ ANLATABİLİR AMA YAŞAMAK MÜHİM OLANDIR.AMEL EDİLMEYEN İLİM BOŞTUR BİLİRSİNİZ VE AMELLER NİYETLERE GÖREDİR.BU AKTİF OLDUĞUM SİTEDE ZAMAN İÇERİSİNDE BAZI KONULAR BENİ DÜŞÜNDÜRÜP ÜZSEDE HERŞEY RIZAI İLAHİ DAVAMIZDAN VAZGEÇMEDİM.AMA DETAYLARI ASLA ATLAMAYN BİRİ OLARAK ÇOK ŞEY TERS GELMEYE BAŞLADI YANİ MADDİYAT İŞİN İÇİNE GİRİLİNCE VE SİZİ BU KONUDA BAZI KONULARDA İSTİSMAR EDİP MADDİ BİRŞEYLER KOPARMA DAVASINA DÖNÜŞÜNCE İŞLER KALBİME SIKINTI GELDİ.ALLAH RIZASI İÇİN MALLARIMIZ CANLARIMIZ FEDA OLSUN AMA BUNU ELDE ETMEK İSTEYEN KİŞİLER ŞAHSİ MENFAATLERİ ADINA TALEPLERDE BULUNUNCA İŞ RAYINDAN ÇIKIYOR VE PARMAKLARINIZ YAZMAYA GİTMİYOR.BUNUNLA BERABER ORTAMIN CİDDİYETİ AMACI DEĞİŞMEYE BAŞLAYINCA HUZURSUZLUK HASIL OLUYOR.ÇOK KİŞİ ÇOK ŞEY OKUYUP KOPYALA YAPIŞTILA BİRŞEYLER YAZABİLİR AMA MÜHİM OLAN PAYLAŞILAN MEVZUYU KİŞİ HAYATINDA NE KADAR DİKKATE ALIYOR DEĞİLMİ.BİR KONUDA ÖYLE KONUŞAN BAŞKA BİR KONUDA BUNUN ZIDDINA MUHABBET DUYAN KİŞİLERİN NİYETLERİNİ ALLAH BİLİR AMA SUİZANLARDA BULUNUP BU GÜNAHA GİRMEKTENSE ÇEKİLMEYİ UYGUN GÖRDÜM.BUNU YAPARKENDE TABİKİ İSTİŞARE ETTİM.NEFSANİ DAVRANIYOR OLABİLİRDİM.ORDA BENİM YAZACAĞIM BİR KELİMEYLE BİRİLERİNE BİRŞEY ÖĞRETİP KURTULUŞUNA VESİLE OLABİLİRDİM.İMKANLARIM VARKEN NEFSANİ DAVRANIP ÇEKİLMENİN AHİRETTE VEBALİNDEN KORKTUM VE İSTİŞARE ETTİM ARKADAŞLARIMLA HERKESİN ORTAK PAYDADA BULUŞTUĞU KONU FORUMDAN SESSİZCE ÇEKİLMEMDİ.AMA BEN YAZMADAN OKDUKLARIMI PAYLAŞAMADAN YAPAMAYACAĞIMI ANLATTIM BİR ARKADAŞIMA O DA BANA BURAYI TAVSİYE ETTİ BENDE GELİP İNCELEDİM.HAMDOLSUN RABBİME.İNŞAALLAH BURDA BİLDİKLERİMİZLE AMEL ETTİKLERİMİ AMEL ETMEYE GAYRET ETTİKLERİMİ SİZLERLE PAYLAŞIRIM VE FAYDALI OLABİLMEK VE FAYDALANMAK İSTERİM.ALLAH RIZASI İÇİN BURDAYIM VE ALLAH RIZASI İÇİN SİZLERİ SEVİYORUM VE AİLEM KABUL EDİYORUM.CENABI HAK NEFSLERİMİZE UYDURUP YOLUMUZDAN AMACIMIZDAN ŞAŞIRTMASIN İNŞAALLAH.HEPİNİZİ SEVGİ SELAM VE DULARIMLA ALLAHIMA EMANET EDİYORUM.İNŞAALLAH BEREBERLİĞİMİZ DAİM OLUR VE BİRBİRİMİZE AHİRETİMİZ ÖNCELİK FAYDALI OLURUZ.SESSİZSEDA SİZLERLE SESSİZLİĞİNİ PAYLAŞMAYA GELDİ KABUL BUYURURSANIZ.

spell2

Kayıtlı Kullanıcı

BENDE NETTE DUA VE KURANI KERİM İLE İLGİLİ AKLIMA TAKILAN VE BİLMEDİĞİM ŞEYLERİ ÖĞRENMEK İÇİN ARAŞTIRMA YAPARKEN BU SİTEYİ BULDUM VE ÜYE OLDUM ÇOK FAZLA ZAMAN AYIRAMADIM AMA YARARINIDA GÖRDÜYORUM..:)

haticeislam

Kayıtlı Kullanıcı

hayırlı günler bu forum da olmaktan ve tanişmak beni çok mutlu oluyorum nasıl tanışğıma gelice hiç hatirlayamadim arkadaşlar kusura bakmayın teşekkürler A E O B)B)B)

mustafa_volkan

Kayıtlı Kullanıcı

sa. bende kuran-ı kerim ögrenmek için gezinirken bu siteye rastladım allaha şükürler olsun kavusturana güsel bir site allah razı olsun aEO B)

esra01

Kayıtlı Kullanıcı

[size=4]Bu siteyi bulmak çokta zor değil.İslamiyet terimi çok yerde karşımıza çıktığı için bütün yollar buraya ulaşıyordu zaten dua ile...[/size]

cizcik

Kayıtlı Kullanıcı
RE: nasil basladik

RE: nasil basladik

Ecel Rabbimin emri ama ille bir sebep e bagli.Bizlerde buradayiz rabbimin kaderi ile farkli sebeplerden dolayi, kaza da bize ait artik yani nasil surdurecegimiz.
Ben Hollanda da yasiyorum hatibe ve egitimciyim.Kaynak aradigimda da bu sitede kolaylikla bulabiliyorum.
Selam ve dua ile...

YILDIRIM OMER

Kayıtlı Kullanıcı

S.A HAYIRLI GECELER BEN NAMAZA YENI BASLAMISTIM KAFAMDA BAZI SORULAR VARDI VE BES VAKIT NAMAZ YAZMAMLA BU SITE ILE KARSILASTIM HEMEN UYE OLDUM HIC TEREDDUT ETMEDEN SUAN BU SITEYLE KARSILASMAKTAN COK MUTLUTYUM HAZIRLAYANLARDAN ALLAH RAZI OLSUN COK FAYDALI BIR SITE HEPINIZE HAYIRLI RAMAZANLAR

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt