Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<<<<<<Yemek Yapmayı Öğretecek var mı?>>>>> (4 Kullanıcı)

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
güncellemiyorum zaten ben bakana kadar da ucup gidiyor konular

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
Hasanpaşa köfteyi yaptım,tadı çok güzel oldu,görünüşü nasıl olmuş ? :a12:

nickyok

Kayıtlı Kullanıcı
oytttt one yafff cok canım cekti nefis gözüküyo:)

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Hasanpaşa köfteyi yaptım,tadı çok güzel oldu,görünüşü nasıl olmuş ? :a12:

selamün aleyküm kardeşim.tarifini verdiğim bir yemeğin yapılıp birde resmini görünce çok sevindim.tam anlattığım gibi yapmışsın.ellerine sağlık.nasıl ?çok güzel değil mi?benim özel yemeğimdir.harika yapmışsın valla.tebrik ederim.afiyet olsun.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim.tarifini verdiğim bir yemeğin yapılıp birde resmini görünce çok sevindim.tam anlattığım gibi yapmışsın.ellerine sağlık.nasıl ?çok güzel değil mi?benim özel yemeğimdir.harika yapmışsın valla.tebrik ederim.afiyet olsun.

Allah razı olsun sayende valla,aslında cekindim resmi koyarken belki görüntü alakasız olmustur filan diye,sonra dedim neyse fena gözükmüyor,dediğin gibi olmadıysa bile böyle de iyi :) valla,herkes çok begendi...Bunadan sonra hep yaparım ben bunu hem kolay hem de gösterişli v e doyurucu...

ebuzer25

Kayıtlı Kullanıcı
sarecim kız senmı yaptın MAŞALLAH birde diyorsunki beceremem filan ustalara taş cıkarmışsın:)

abı_hayat

Kayıtlı Kullanıcı
^^^^orman kebabı^^^^

^^^^orman kebabı^^^^

:a37::a37:malzemeler

1 kilo kuşbaşı doğranmış koyun eti

5 adet biber

1 adet kuru soğan

2 adet patates

3 adet havuç

1 adet patlıcan

1 bardak haşlanmış bezelye

1 kaşık un

4 kaşık yoğurt

yapılışı:

kuşbaşı doğranmış eti bir miktar haşlayın, pişmesine yakın doğranmış soğanı ekleyip pişirin.

kızgın yağda küp şeklinde doğranmış sebzeleri kızartın, fırın kabına alın.

haşlanmış bezelyeyi ve haşladığın eti süzüp fırın kabına ekleyin.

süzdüğünüz et suyuna unu ve yoğurtu ekleyip iyice karıştırıp fırın kabına gezdirerek dökün.

bir miktar tuz ve baharat ekleyin, fırında üstü kızarana dek bekletin...

afiyet olsuuuuuuunnnn........

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
ya biz erkekler neden yemek yapmayı beceremiyoruz.Yani bilmediğimizden değil mahzeme tariflşer var ama el yatkın değil ya :)Doğuştan mı yetenek var bu hanımlarda.Onlar olmasa aç kalacağız.

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
ya biz erkekler neden yemek yapmayı beceremiyoruz.Yani bilmediğimizden değil mahzeme tariflşer var ama el yatkın değil ya :)Doğuştan mı yetenek var bu hanımlarda.Onlar olmasa aç kalacağız.

mecbur kalsanız yaparsınız ama hanım var die yapmıyosunuz,suçu da el yatkınlıgına atıyosunuz...:p

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
kızz yemek yapmayımı ögrencen sen bakım :) iii bende burdan kaparım artık bişeyler iyi oldu gördugum
sofra duzenı estetık cook cookk önemlı yemketen cok estetıge önem verıom galıba :) yemek yaparken bile söyle susulesem böyle susulesem diye özen gösterırım herkesede tavsıye ederım göruntusu olan bi masa daha caziptir :)

Ravzadakinurunkölesi

Kayıtlı Kullanıcı
kızz yemek yapmayımı ögrencen sen bakım :) iii bende burdan kaparım artık bişeyler iyi oldu gördugum
sofra duzenı estetık cook cookk önemlı yemketen cok estetıge önem verıom galıba :) yemek yaparken bile söyle susulesem böyle susulesem diye özen gösterırım herkesede tavsıye ederım göruntusu olan bi masa daha caziptir

hasanpaşa köftesini ben yaptım nasıl olmus 1. sayfada resmi var...:) :a39:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt