Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Allah okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön versin Rabbim kendi rızası için. Kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim. Allah herkese hayırklı rızk iş kapısı nasip etsin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar.:(:A:(

leyla-1

Altın Üye
KARDEŞİM 3 TANEYİDE BE N ALABİLİRİM İNŞAALLAH

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah. Rabbim dünyada Kur'an ahirette iman dümnyada dünya muradımızı ahirette de ahiret muradımızı versin inşallah.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar....

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ:reyyan68
DİLEĞİ(Kocasının içkiyi bırakması için)

leyla belgin............34(okundu)
fatmana................2 okundu
keltepe..................3 okundu
sıla1......................3 okundu
nesrin....................3 okundu
ORKİDE.............1 okundu
BULENT TUNALI......1 OKUNDU
MAZLUMkul............2(okundu)
sevçiçek................4(OKUNDU)
tuana1010..............3(OKUNDU)
elifceren.................3(okundu)
tskn emine..............2(okundu)
HAK YOL İSLAM.......3
nurus....................3
yun_us25..............3
toplam:70
kalan:00

Allah okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden razı olsun Rabbim hepimiizn dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..
1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.leaves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
7.Cerennurum..OKUNDU
8.Fatmana...OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)OKUNDU
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)(okundu)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)okundu
13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)(okundu)

14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..ALLAH KABUL ETSİN..
Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

leyla-1

Altın Üye
Elhamdu lillahi rabbi’l-alemin, ve’l-akibetu lil-muttekin va’s-salatu ve’s-selamu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve ashabi ecmain

Ey Yuce Rabbimiz !
Sen butun mahlukatina merhametli bilhassa inanmis kullarina pek lutufkarsin, el actik kapina geldik sana dua ve niyazlarimizla yalvariyoruz, dualarimizi kabul ederek bizlere af kapindan bos cevirme Allah’im !
Biz yalniz sana kulluk eder ve yalniz senden yardim dileriz, bizleri ibadet ve ittaatin yolundan hic bir zaman ayirma Allah’im!
Hidayet uzere devamli kalmayi, muttaki kullarindan olmayi, dunya omrumuzu iffet ve serefimizle gecirmeyi cumlemize nasip eyle Allah’im !
Okunan Yasini serifleri dergahinda Kabul eyle. Okurken yaptığımız hataları bağışla, tam ve mükemmel okumuş gibi kabul buyur. Kur'an-ı Kerim'i kalblerimize nur eyle, Cennet yolumuzu aydınlat Allahım
Yasin şerif okuyan tüm kardeşlerimizin gönüllerindeki muratlarına hayırla birlikte kavuşmalarını iki cihanda senin nurunla pür nur olmalarını nasip eyle Allahım! Varsa butun sikintilarini sen gider ya Rabbi
Hasil olan sevabi evvelen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin temiz ruhuna hediyye eyledik sen vasil eyle Ya Rabbi
Diger Peygamberlerin, sahabeyi kiram ile tabiinin ruhlarina, dini İslam’a ilimleriyle ve kiliclariyla hizmet eden alimlerle sehitlerin ruhlarina hediyye eyledik sen vasil eyle Ya Rabbi
Ahirete goc eylemis kemikleri curumus bir fatihaya muhtac olanlarin kabirlerini Kur’an’in nuru ile aydinlat, makamlarini cennet eyle Allah’im !
Hicbir golgenin olmadigi o dehsetli hesap gununde senin golgenin altinda bulunmayi nasip eyle Allah’im
Yasini şerife katilan ve katılmayan okuyan okumayan tüm arkadaslarla beraber cenette de komsu olmayi nasip eyle ya Rabbi
Elhamdu lillahi rabbi’l-alemin, ve’l-akibetu lil-muttekin va’s-salatu ve’s-selamu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve ashabi ecmain

Subhane Rabbike Rabbi’l-izzeti amma yesifun ve salamun ale’l-murselin ve’l-hamdu lillahi Rabbi’l-alemin
Butun olmuslerimizin ve Sevgili Peygamberimizin ruhu icin Allah’u Teala’nin rizasi icin. Elfatiha.

yun_us25

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
cid-be16d7dad725ce0d.spaces.live.com
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah. Rabbim dünyada Kur'an ahirette iman dümnyada dünya muradımızı ahirette de ahiret muradımızı versin inşallah.Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar cennetinden hepimize birer köşk peygamber Efendimizin şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar....

RAHMAN razı olsu güzel dualarınızdan ötürü ...
selam ve dua ile ..

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ(zehra)
DİLEĞİ(sevdiği kişiyle evlenmesi için)

leyla belgin............5
fatmana................2 okundu
keltepe..................3 okundu

okunan:10
kalan:60

İştiraklerinizi bekliyorum kardeşlerim.

okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden allah razı olsun Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizleri affedip elelrimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşalah. Rabbim hiç kimseyi darda çıkmazda sıkıntıda bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimsyei muhtaç etmesin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun hayırlı cumalar.

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
bende 1 tane alıyorum zehra kardeşimiz için. inşallah tez zamanda sevdiğiyle evlenir. rabbim tüm sevenleri birbirine kavuştursun. beni de :) AMİN

HAK YOL İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Ben Reyyan Kardeşim Için Aldiğimi Okudum. Zehra Kardeşim Için De 1 Tane Alayim. Okumaya Müsait Değilim. Onun Için 1 Tane Aliyorum. Onu Da Arkadaşa Okuturum. Eğer Bitmemiş Olursa Tekrar Alirim. Selam Ve Dua Ile...

elifceren

Kayıtlı Kullanıcı
leyla kardeşim ben 1 tane daha alayım ama ancak 1 hafta sonra okurum.bide kardeşim bende yasin istiyorum eşimin tezzamanda hayırlrsıyla iyi bir işe girmesi için benide listenize eklerseniz çok memnun olurum.allah razı olsun.

hazanca

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm
1 yasin de ben alıyorum. Rabbim dünya ve ahirette hepimize güzellik ve iyilikler nasip etsin.

Ve okudum. Rabbim kabul eder inşallah.

leyla-1

Altın Üye
bende 1 tane alıyorum zehra kardeşimiz için. inşallah tez zamanda sevdiğiyle evlenir. rabbim tüm sevenleri birbirine kavuştursun. beni de :) AMİN

Amin Rabbim herkesin önündeki engelleri olumsuzlukları çıkmazları kaldrıp olumluya hayırlıya çevirsin inşallah seven herkesin hayırlısıyla kavuşmasın nasip etsin Rabbim.
Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını gönül muradlarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah. Bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Selamün Aleyküm. Ben Reyyan Kardeşim Için Aldiğimi Okudum. Zehra Kardeşim Için De 1 Tane Alayim. Okumaya Müsait Değilim. Onun Için 1 Tane Aliyorum. Onu Da Arkadaşa Okuturum. Eğer Bitmemiş Olursa Tekrar Alirim. Selam Ve Dua Ile...

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun önemli değil kardeşim siz müsait olduğunuz zamanlarda okursunuz inşallah. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarızımızı dualarımızı hayorlısıyla kabul etsin Rabbim.İçinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan engellerden kurtarıp tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön vernek nasip etsin Rabbim.Hayatımızdaki olumsuzlukları engelleri Rabbim olumluya hayırlıya çevirsin inşallah.Rabbim hiç kimseyi darda sıkıntıda darda bırakmasın hiç kimseyi kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
bende 2 tane alıyorum

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimzin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin bizleri darda sıkıntıda çıkmazda bırakmasın Rabbim.

leyla-1

Altın Üye
leyla kardeşim ben 1 tane daha alayım ama ancak 1 hafta sonra okurum.bide kardeşim bende yasin istiyorum eşimin tezzamanda hayırlrsıyla iyi bir işe girmesi için benide listenize eklerseniz çok memnun olurum.allah razı olsun.

Allah razı olsun kardeşim tamam olur Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah. Canım kardeşim eski liste bittikten sonra yeni listeyi bekleyen kardeşlerimize göre yeni liste yapacağız inşallah o zaman senide eklerim kardeşim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm
1 yasin de ben alıyorum. Rabbim dünya ve ahirette hepimize güzellik ve iyilikler nasip etsin.

Ve okudum. Rabbim kabul eder inşallah.

Amin
ALLAH razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
selamun aleykym kardeş almış olduğum 3 yasiin şerifi okudum inşaALLAH ..
selam ve dua ile

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin inşallah Rabbim bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt