Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ:reyyan68
DİLEĞİ(Kocasının içkiyi bırakması için)

leyla belgin............32(okundu)+2
fatmana................2 okundu
keltepe..................3 okundu
sıla1......................3 okundu
nesrin....................3 okundu
ORKİDE.............1 okundu
BULENT TUNALI......1 OKUNDU
MAZLUMkul............2(okundu)
sevçiçek................4(OKUNDU)
tuana1010..............3(OKUNDU)
elifceren.................2(okundu)
tskn emine..............1(okundu)

toplam:59
kalan:11

İştiraklerininizi bekliyoruz kardeşlerim...................!

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..
1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.leaves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
7.Cerennurum..OKUNDU
8.Fatmana...OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)OKUNDU
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)(okundu)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)okundu

13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..ALLAH KABUL ETSİN..
Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

leyla-1

Altın Üye
ALLAH HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH RABBİM HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.ALLAH ŞU ANDA BULUNDUĞUMUZ SIKINTILARDAN ÇIKMAZLARDAN ENGELELRDEN OLUMSUZLUKLARDAN BİZLERİ KURTARIP TEZ ZAMANDA SELAMETİMİZE ÇIKARMAK NASİP ETSİN YAŞAMIMIZA BİR DÜZEN YÖN VERSİN. HAYATIMIZDAKİ ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI OLUMLUYA ÇEVİRSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HASTALARA ŞİFA, DERTİLERE DEVA , BORÇLULARA EDA, EVSİZLERE EV, İŞSİZLERE İŞ, EŞSİZLERE EŞ ÇOOCUKSUZLARA HAYIRLI ÇOCUK, SEVİPTE KAVUŞAMAYANLARA HAYIRLISIYLA KAVUŞMAK ÖNLERİNDEKİ ENGELLERDEN OLUMSUZLUKLARDAN KURTULMAK NASİP ETSİN.
EVLENEMEYEN KIZLARA EVLENEMEYEN ERKEKLERE HAYIRLI GÖNÜLLERİNE EVLİLİK NASİP ETSİN ENGELLERİ OLUMSUZLUKLARI ORTADAN KALDIRIP HAYIRLI YUVA HAYIRLI ÇOCUKLAR NASİP ETSİN.
HUZURSUZ YUVALARA HUZUR NASİP ETSİN RABBİM KİMSENİN KURULU YUVASINI BOZMASINA FIRSAT VERMESİN KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARI ISLAH EDİP HİDAYETE ERDİRMEK NASİP ETSİN RABBİM.
GÖRÜNÜR GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN, KÖTÜ ART NİYETLİ İNSANLARIN ŞERLERİNDEN KÖTÜLÜKLERİNDEN, ANİ ÖLÜMLERDEN RABBİM BİZLERİ KORUYUP GELMEDEN ESİRGESİN İNŞALLAH HEPİMİZİ. OKUYAN OKUMAYAN HERKESİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM.
RABBİM BU DÜNYADA VE AHİRETTE SEVDİĞİ RAZI OLDUĞU KULLAR OLMAK CENNETİNDEN HEPİMİZE BİRER KÖŞK PEYGAMBER EFENDİMİZİN ŞEFAATİNE NAİL OLMAK NASİP ETSİN. RABBİM DÜNYADA KUR'AN AHİRETTE İMAN DÜNYADA DÜNYA AHİRETTE AHİRET MURADIMIZI VERSİN RABBİM.
ALLAH SEN RAHİM'SİN RAHMAN'SIN AFFEDİCİSİN AFFETMEYİ SEVERSİN BİZLERİ AFFEDİP HUZURUNA LAYIK EYLE BENİ ANAMI BABAMI BÜTÜN YAKINLARIMI BÜTÜN İNANLARI BAĞIŞLA VE KORU BİZLERİ AFFEDİP DUALARIMIZI KABUL EYLE.
ALLAH'IM SENİN HAZİNENDE HERŞEY BULUNUR HAZİNENDE SİZLERİ ESİRGEME RABBİM.
BÜTÜN DUALARIMIZI KABUL EYLE.

Okuduğumuz duaları kabul et, bu duaların hürmetine hepimizin niyetlerini ver.

Senin herşeye gücün yeter.Amin..

SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye
Elhamdu lillahi rabbi’l-alemin, ve’l-akibetu lil-muttekin va’s-salatu ve’s-selamu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve ashabi ecmain

Ey Yuce Rabbimiz !
Sen butun mahlukatina merhametli bilhassa inanmis kullarina pek lutufkarsin, el actik kapina geldik sana dua ve niyazlarimizla yalvariyoruz, dualarimizi kabul ederek bizlere af kapindan bos cevirme Allah’im !
Biz yalniz sana kulluk eder ve yalniz senden yardim dileriz, bizleri ibadet ve ittaatin yolundan hic bir zaman ayirma Allah’im!
Hidayet uzere devamli kalmayi, muttaki kullarindan olmayi, dunya omrumuzu iffet ve serefimizle gecirmeyi cumlemize nasip eyle Allah’im !
Okunan Yasini serifleri dergahinda Kabul eyle. Okurken yaptığımız hataları bağışla, tam ve mükemmel okumuş gibi kabul buyur. Kur'an-ı Kerim'i kalblerimize nur eyle, Cennet yolumuzu aydınlat Allahım
Yasin şerif okuyan tüm kardeşlerimizin gönüllerindeki muratlarına hayırla birlikte kavuşmalarını iki cihanda senin nurunla pür nur olmalarını nasip eyle Allahım! Varsa butun sikintilarini sen gider ya Rabbi
Hasil olan sevabi evvelen sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed Mustafa (sav) Efendimizin temiz ruhuna hediyye eyledik sen vasil eyle Ya Rabbi
Diger Peygamberlerin, sahabeyi kiram ile tabiinin ruhlarina, dini İslam’a ilimleriyle ve kiliclariyla hizmet eden alimlerle sehitlerin ruhlarina hediyye eyledik sen vasil eyle Ya Rabbi
Ahirete goc eylemis kemikleri curumus bir fatihaya muhtac olanlarin kabirlerini Kur’an’in nuru ile aydinlat, makamlarini cennet eyle Allah’im !
Hicbir golgenin olmadigi o dehsetli hesap gununde senin golgenin altinda bulunmayi nasip eyle Allah’im
Yasini şerife katilan ve katılmayan okuyan okumayan tüm arkadaslarla beraber cenette de komsu olmayi nasip eyle ya Rabbi
Elhamdu lillahi rabbi’l-alemin, ve’l-akibetu lil-muttekin va’s-salatu ve’s-selamu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ve ashabi ecmain

Subhane Rabbike Rabbi’l-izzeti amma yesifun ve salamun ale’l-murselin ve’l-hamdu lillahi Rabbi’l-alemin
Butun olmuslerimizin ve Sevgili Peygamberimizin ruhu icin Allah’u Teala’nin rizasi icin. Elfatiha.

leyla-1

Altın Üye
İştiraklerininizi bekliyoruz kardeşlerim...................!:(:A:(

ALLAH OKUAN OKUMAYAN KARDEŞLERİMİZDEN RAZI OLSUN HEPİMİZİN DUALARINI KABUL ETSİN RABBİM HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.

tskn emine

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ben 1 tane daha alıyorum okudukça yazıcam inşaallah.a.e.o

leyla-1

Altın Üye
kardeşim ben 1 tane daha alıyorum okudukça yazıcam inşaallah.a.e.o

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hiç birimizi darda sıkıntıda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin. Rabbim herkese hayırlı rızk iş kapıları açsın inşalllah.Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Allah hepimizin yar ve yardımcsı olsun bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin hepimizi inşallah.
Selam ve dua ile Allh'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
DİLEĞİ(Kocasının içkiyi bırakması için)[/B]

tskn emine..............2(okundu)

toplam:60
kalan:10

elifceren

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim ben 1 tane okudum .eklersiniz inşallah.rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin.inşallah okudukça eklerim.allaha emanet olun

HAK YOL İSLAM

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM. BEN DE REYYAN KARDEŞİM İÇİN 3 TANE OKUYAYIM İNŞAALLAH. ALLAH'a EMANET OLUN. SELAM VE DUA İLE...

leyla-1

Altın Üye
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM. BEN DE REYYAN KARDEŞİM İÇİN 3 TANE OKUYAYIM İNŞAALLAH. ALLAH'a EMANET OLUN. SELAM VE DUA İLE...

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ALLAH RAZI OLSU RABBİM HEPİMİZİN DUALARINI EKSİKSİZ KABUL ETSİN HAYIRLISIYLA İNŞALLAH.
ALLAH HEPİMİZİN YAR VE YARDIMCISI OLSUN SELAM VE DUA İLE ALLAH'A EMANET OLUN.

leyla-1

Altın Üye
kardeşim ben 1 tane okudum .eklersiniz inşallah.rabbim cümlemizin dualarını kabul etsin.inşallah okudukça eklerim.allaha emanet olun

Allah razı olsun kardeşim Rabbim dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Hayatımızdaki engeleleri olumsuzlukları engelleri olumluya hayırlıya çevirsin inşallah.2 den başka mı 1 tane daha okudunuz canım yanlışlık olmasında ona göre listeye ekleyeyim.Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
DİLEĞİ(Kocasının içkiyi bırakması için)[

HAK YOL İSLAM.......3

toplam:63
kalan:7

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm..ben de gönül muradimin hayirlisiyla olmasi icin 3 tane aliyorum..ve tüm derdi,muradi olan kardeslerimiz icinde okuycam.Allah kabul etsin insallah...Allaha emanet olun...

leyla-1

Altın Üye
selamunaleyküm..ben de gönül muradimin hayirlisiyla olmasi icin 3 tane aliyorum..ve tüm derdi,muradi olan kardeslerimiz icinde okuycam.Allah kabul etsin insallah...Allaha emanet olun...

Amin kardeşim Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin gönül muradlarını dualarını hayırlısıyla kabul etsin inşallah. Rabbim bizleri darda sıkıntıda bırakmasın hepimizin yar ve yardımcısı olsun. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
DİLEĞİ(Kocasının içkiyi bırakması için
)[
HAK YOL İSLAM.......3
nurus....................3

toplam:66
kalan:4

elifceren

Kayıtlı Kullanıcı
evet kardeşim 2 den başka 1 tane daha okudum.toplam 3 oldu.rabbim kabul etsin

leyla-1

Altın Üye
evet kardeşim 2 den başka 1 tane daha okudum.toplam 3 oldu.rabbim kabul etsin

Allah razı olsun kardeşim bu mübarek günün yüzü gözü hürmetine Rabbim hepimizin gönül muradlarını dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.Bütün sıkıntılardan çıkmazlardan olumsuzluklardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak yaşamımıza bir düzen yön vermek nasip etsin Rabbim. Hayatımızdaki olumsuzlukları engelleri çıkmazları oluluya hayırlıya çevirsin Rabbim inşallah.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin.
Allah hepimizin yar veyardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:)

leyla-1

Altın Üye

elifceren.................3(okundu)
HAK YOL İSLAM.......3

toplam:67
kalan:3

leyla-1

Altın Üye

leyla belgin............34(okundu)
elifceren.................3(okundu)
HAK YOL İSLAM.......3

toplam:67
kalan:3

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt