Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
İştiraklerininizi bekliyoruz kardeşlerim...................!

Allah okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden razı olsun.
Rabbim bu mübarek günlerde tuttuğuzumuz oruçlar yüzü gözü hürmetine alemlere en büyük peygamber olarak gönderilen Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V) yüzü gözü hürmetine okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı hayırlıısyla kabul etsin Rabbim.
Hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmka nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazlardan belalalardan afetlerden kötü art niyetli insanların şerrindenani ölümlerden Rabbim bizleri gelmeden esirgesin bizleri korusun Rabbim inşallah.
Kötü art niyetli ikili insanların şerrinden Rabbim gelmeden esirgesin Rabbim herkesin kalbine göre mukafatını versin iyilik düşünene iyilik kötülük düşünenleride Rabbim'e havel ediyorum. Rabbim doğru yoldan ayırmasın ayrılanları doğru yola iletip islah etsin bizleride hepimize hidayete erdirsin Rabbim.
Rabbim sıkıntılardan kedelerden olumsuzluklardan çıkmazlardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları çıkmazları olumluya hayırlıya çeviririp yaşamımıza bir düzen yön versin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu dünyda ve hairette sevdiğ razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygaember Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..
1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.leaves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
7.Cerennurum..OKUNDU
8.Fatmana...OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)OKUNDU
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)(okundu)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)okundu

13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..ALLAH KABUL ETSİN..
Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

elifceren

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm arkadaşlar.bende şimdi okumak için 1 tane alıyorum.okuyabildiğim kadar okur bildiririm inşallah.bende yasin istiyorum.eşimin hayırlısıyla istediği işe girmesi için.hepinizden allah razı olsun.

leyla-1

Altın Üye
selamün aleyküm arkadaşlar.bende şimdi okumak için 1 tane alıyorum.okuyabildiğim kadar okur bildiririm inşallah.bende yasin istiyorum.eşimin hayırlısıyla istediği işe girmesi için.hepinizden allah razı olsun.

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimiizn dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah.İnşallah Rabbim eşinize hayırlı rızk iş kapıları açar tez zamanda inşallah.Eski liste bittikten sonra yeni listeye ekleme yapacağım kardeşim br kaç kardeşimiz daha bekliyorum umarım sizin içinde bir sakıncası yoktur sırasıyla tüm kardeşlerimizi yeni listeye ekleyeceğiz Allah'ın izniyle inşallah. Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç kimseyi darda sıkntıda çıkmazda bırakmasın Rabbim kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:(

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ:reyyan68
DİLEĞİ(Kocasının içkiyi bırakması için)

leyla belgin............23(okundu)+4
fatmana................2 okundu
keltepe..................3 okundu
sıla1......................3 okundu
nesrin....................3 okundu
ORKİDE.............1
BULENT TUNALI......1 OKUNDU
MAZLUMkul............2(okundu)
sevçiçek................4(OKUNDU)
tuana1010..............3
elifceren.................1
toplam:50
kalan:20

Allah okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden razı olsun.
Rabbim bu mübarek günlerde tuttuğuzumuz oruçlar yüzü gözü hürmetine alemlere en büyük peygamber olarak gönderilen Hz. Muhammed Mustafa (S.A.V) yüzü gözü hürmetine okunan Kur'anlar dualar yüzü gözü hürmetine Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı hayırlıısyla kabul etsin Rabbim.
Hastalara şifa, dertlilere deva, borçlulara eda, evsizlere ev, işsizlere iş, eşsizlere eş, çocuksuzlara çocuk, sevipte kavuşamayanlara hayırlısıyla kavuşmka nasip etsin Rabbim.
Görünür görünmez kazlardan belalalardan afetlerden kötü art niyetli insanların şerrindenani ölümlerden Rabbim bizleri gelmeden esirgesin bizleri korusun Rabbim inşallah.
Kötü art niyetli ikili insanların şerrinden Rabbim gelmeden esirgesin Rabbim herkesin kalbine göre mukafatını versin iyilik düşünene iyilik kötülük düşünenleride Rabbim'e havel ediyorum. Rabbim doğru yoldan ayırmasın ayrılanları doğru yola iletip islah etsin bizleride hepimize hidayete erdirsin Rabbim.
Rabbim sıkıntılardan kedelerden olumsuzluklardan çıkmazlardan bizleri kurtarıp tez zamanda selametimize çıkarmak nasip etsin. Hayatımızdaki engelleri olumsuzlukları çıkmazları olumluya hayırlıya çeviririp yaşamımıza bir düzen yön versin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu dünyda ve hairette sevdiğ razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk peygaember Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı

leyla belgin............23(okundu)+4
ORKİDE.............1 okundu
tuana1010..............3

toplam:50
kalan:20

elifceren

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim.cümlemizin hayırlı niyetlerinin kabulu için.

leyla-1

Altın Üye

leyla belgin............27(okundu)+5
ORKİDE.............1 okundu
tuana1010..............3(OKUNDU)

toplam:55
kalan:15

leyla-1

Altın Üye
70 YASİN OKUTMAK İÇİN BEKLEYEN ARKADAŞLAR LİSTESİ..
1.kardeşimiz Için....OKUNDU
2.leaves...OKUNDU
3.Leyle Belgin...OKUNDU
4.Sıla1....OKUNDU
5.nevin2007...OKUNDU
6.keltepe....OKUNDU
7.Cerennurum..OKUNDU
8.Fatmana...OKUNDU
9.Orkide ....(Kimsenin zararı olmadan yuvasında huzurlu yaşaması ve maddi ve manevi sıkıntılarından kurtulup, selamete ermesi için)OKUNDU
10.Gülbanu.....(Eşiyle ve ailesiyle olan sorunları hayırlısı ile halledip, sıkıntılarından kurtulması için)(okundu)
11.gizemsevgi(Gönül muradının olması Rabbim tüm dualarının hayırlsıyla kabul etmesi için)
12.neslihantuncel(gönül muradının olmasıbu yıl sınavlarının iyi geçmesi için)okundu

13.reyyan68(Kocasının içkiyi bırakması için)
14.zehra(sevdiği kişiyle evlenmesi için)
15.Mehmet Ercan....Eşinin hayırlısı ile doğum yapması ve bebeklerini sağlıcakla kucaklarına almak niyetiyle..
16.Evrim84...........
17.HAK YOL İSLAM....Eşinin ve çocuklarının ruhlarına hediye..
18.Sevçiçek......Gönül muradının olması, ailesinin sıkıntılardan kurtulup refah bulması.
19.BÜLENT TUNALI...GÖNÜL MURADIM İÇİN..ALLAH KABUL ETSİN..
Rabbim okuyan okumayan kardeşlerimizden razı olsun dua için iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim Allah hepinizden razı olsun. Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla insallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

elifceren

Kayıtlı Kullanıcı
leyla kardeşim ben 1 tane okudum inşallah 1 tane daha alıyorum.{ben tek tek alıyorum çünkü fazla alıp bide okuyamazsam çok mahçup olurum.inşallah okudukça alırım .benide unutmayın inşallah}

tskn emine

Kayıtlı Kullanıcı
esselemün aleyküm

esselemün aleyküm

güzel kardeşim bende 1 yasin alıyım...peki benide okutturmak isteyenlerin arasına alırmısınız? bende çok isterim..rabbim hepimiz ne niyet üzerine olursa olsun rabbim kabul etsin inşaallah...allaha emanet olun

myummah

Kayıtlı Kullanıcı
Es Selamun Aleyküm Ben De Katilmak Isterim Benide Listeye Alirmisiniz

elifceren

Kayıtlı Kullanıcı
leyla kardeşim ben 1 tane daha okudum.{2 oldu}inşallah 1 tane daha okurum

tskn emine

Kayıtlı Kullanıcı
leyla kardeşim bende aldıgım 1 yasini şerifi okudum rabbim kabul ve makbul eylesin..benide aranıza kabul edermisiniz? bende okutmak isterim inşaallah.haber bekliyorum hak kardeşim.A.E.O

leyla-1

Altın Üye
leyla kardeşim ben 1 tane okudum inşallah 1 tane daha alıyorum.{ben tek tek alıyorum çünkü fazla alıp bide okuyamazsam çok mahçup olurum.inşallah okudukça alırım .benide unutmayın inşallah}

Selam Aleyküm kardeşim allah razı olsun Rabbim hepimizn dualarını hayırlısıyla kabul etsin içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan tez zamanda kurtarıp yaşamımıza bir düzen yön versin inşallah. Hayatımızdaki olumsuzlukları engelleri olumluya hayırlıya çevirsin Rabbim inşallah kendi rızası için.Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun hepimizin gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.:)

leyla-1

Altın Üye
güzel kardeşim bende 1 yasin alıyım...peki benide okutturmak isteyenlerin arasına alırmısınız? bende çok isterim..rabbim hepimiz ne niyet üzerine olursa olsun rabbim kabul etsin inşaallah...allaha emanet olun

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah. Eski liste bittikten sonra yeni liste yapacağım bekleyen bir kaç kardeşimiz daha var onların hepsini sırıya göre yeni bir liste yapacağım fakat forum çok yavaş ilerliyor katılım az olduğu için inşallah tüm kardeşlerimizde katılırda bütün kardeşlerimizede sıra gelir inşallah:(:A:(.Allah kendi kapsından başka kul kapısına muhtaç etmesin inşallah hepimize özünden yanından versin inşallah.
Allah hepimiizn yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
Es Selamun Aleyküm Ben De Katilmak Isterim Benide Listeye Alirmisiniz
Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı gönül muradlarımızı hayırlısıyla kabul etsin inşallah. Eski liste bittikten sonra yeni liste yapacağım bekleyen bir kaç kardeşimiz daha var onların hepsini sırıya göre yeni bir liste yapacağım fakat forum çok yavaş ilerliyor katılım az olduğu için inşallah tüm kardeşlerimizde katılırda bütün kardeşlerimizede sıra gelir inşallah.Allah kendi kapsından başka kul kapısına muhtaç etmesin inşallah hepimize özünden yanından versin inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk nasip etsin Rabbim selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt