Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (3 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ(zehra)
DİLEĞİ(sevdiği kişiyle evlenmesi için)

leyla belgin............5
fatmana................2 okundu
keltepe..................3 okundu
ozlem_27...............1
HAK YOL İSLAM.......1
BULENT TUNALI.......2
elifceren................1
hazanca................1
okunan:16

kalan:54

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.

okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizleri affedip elelrimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşalah. Rabbim hiç kimseyi darda çıkmazda sıkıntıda bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimseyi muhtaç etmesin.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar. 2 tane aldım kardeşim.

leyla-1

Altın Üye
hayırlı akşamlar. 2 tane aldım kardeşim.

Hayırlı akşamlar canım Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin gönül muradlarını dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah. Bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ(zehra)

ozlem_27...............1
HAK YOL İSLAM.......1
BULENT TUNALI.......2
hazanca................1
sıla1.....................2

okunan:18

kalan:52

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.
okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun Rabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun bizleri affedip elelrimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşalah. Rabbim hiç kimseyi darda çıkmazda sıkıntıda bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına kimseyi muhtaç etmesin.

Namaz1

Kayıtlı Kullanıcı
zehra kardeşim için aldığım 1 yasin i şerif i okudum. allah kabul etsin inşallah.

orkide

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ(zehra)

ozlem_27...............1
HAK YOL İSLAM.......1
BULENT TUNALI.......2
hazanca................1
ORKİDE................1

okunan:19

kalan:51

dadaskizi

Kayıtlı Kullanıcı
kardeşim bende 1 tane almak isterim inşalaah okuyunca sana bildiririm Allah yar ve yardımcınız olsun:evet

leyla-1

Altın Üye
kardeşim bende 1 tane almak isterim inşalaah okuyunca sana bildiririm Allah yar ve yardımcınız olsun:evet

Allah razı olsun kardeşim Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin hayılısıyla inşalllah. Rabbim hepimiizin yar ve yardımcısı olsun.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ(zehra)

leyla belgin............10
ozlem_27...............1
HAK YOL İSLAM.......1
BULENT TUNALI.......2
hazanca................1
ORKİDE................1
dadaşkızı..............1
okunan:25

kalan:45

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim......!!!!!!!!!!!!!!!

mufi84

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Aksamlar Arkadaslar;formlarda Bu Basligi Gorunce Cok Umutlandim;benide Listeye Eklemenizi Istiyorum Ve Benimicinde Yasin Kardesligi Yapmanizi Istiyorum;benim Dilegim Insallah Bir Cocuk Sahibi Olmak Insallah Allah Butun Kardeslerimizin Duasini Kabul Eder Muradlarinin Gerceklesmesini Nasip Eder Icinde De Benim Insallah;simdiden Allah Hepinzden Razi Olsun

mufi84

Kayıtlı Kullanıcı
Neden Kimse Cvb Yazmiyor:( Bende Zehranin Istedigi Kisiyle Hayirli Bir Evlilik Yapmasi Icin Bir Tane Yasin I Serif Aliyorum Lutfen Sizdende Cvb Gelsin Bu Mubarek Cuma Aksami Gecesi

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
benide ekle leyla kardeş Rabbimin şifa vermesi için bu hastalıklarımı atlatmak için vede sevdiğim kişiyle hayırlı bi yuva kurmak için.... şimdiden Allah razı olsun hayırlı akşamlar...

leyla-1

Altın Üye
Neden Kimse Cvb Yazmiyor:( Bende Zehranin Istedigi Kisiyle Hayirli Bir Evlilik Yapmasi Icin Bir Tane Yasin I Serif Aliyorum Lutfen Sizdende Cvb Gelsin Bu Mubarek Cuma Aksami Gecesi

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin duası kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için hayırlısıyla inşallah.Şu anda kardeşim hastanede olduğu için sık sık siteye girme fırsatım olmuyor. Allah bütün herkesin yar ve yardımcısı olsun bizlerinde inşallah tüm hastalara hayırlı şifalar versin Rabbbim kardeşimede inşallah.Eski liste bittikten sonra yeni liste yapacağım ama önce eski listenin bitmesini bekliyorum zaten daha başka kardeşlerimizde var yeni listeye eklenecek olan sıraya göre Allah kısmet ederse yeni liste yapacağım fakat katılım az olduğu için forum zaten ilerlemiyor elimizden geldiğince Allah rızası için birbirimize yardım edip dua okuayacağız Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
benide ekle leyla kardeş Rabbimin şifa vermesi için bu hastalıklarımı atlatmak için vede sevdiğim kişiyle hayırlı bi yuva kurmak için.... şimdiden Allah razı olsun hayırlı akşamlar...

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Rabbim hepimizin duası kabul olunan kullar olmak nasip etsin kendi rızası için hayırlısıyla inşallah.Şu anda kardeşim hastanede olduğu için sık sık siteye girme fırsatım olmuyor. Allah bütün herkesin yar ve yardımcısı olsun bizlerinde inşallah tüm hastalara hayırlı şifalar versin Rabbbim kardeşimede inşallah.Eski liste bittikten sonra yeni liste yapacağım ama önce eski listenin bitmesini bekliyorum zaten daha başka kardeşlerimizde var yeni listeye eklenecek olan sıraya göre Allah kısmet ederse yeni liste yapacağım fakat katılım az olduğu için forum zaten ilerlemiyor elimizden geldiğince Allah rızası için birbirimize yardım edip dua okuayacağız Rabbim bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip gönül muradlarımızı dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

leyla-1

Altın Üye
YASİN OKUNAN KİŞİ(zehra)

leyla belgin............5(okundu)+5
ozlem_27...............1
HAK YOL İSLAM.......1
BULENT TUNALI.......2
hazanca................1
ORKİDE................1
dadaşkızı..............1
mufi84.................1
okunan:26

kalan:44

İştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim......!!!!!!!!!!!!!!!

elifceren

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm leyla kardeşim uzun zamandır siteye giremiyordum.aldığım yasini şerifi okudum.inşallah okudukça yazarım.allaha emnet olun

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm, zehra kardeşimiz için 5 yasin de ben alıyorum

Leyla kardeşim kardeşinin hastalığına çok üzüldüm Rabbim acil şifalar versin,
Kardeşinin hastalığı için de
201 Ya Nafi
201 Ya Şafi
1oo Ya Fettah
100 Ya Allah
10 Ayetel Kürsi
7 Fatiha
11 İhlas
33 Salavat-ı Şerife okuyacağım.
Allah'a emanet olun.

mufi84

Kayıtlı Kullanıcı
Sagol Leyla Kardes Cevap Yazdigin Icin.allah Kardesine Ve Butun Sifa Bekleyen Hastalarimiza Acil Sifalar Versin.yeni Yapacagin Listeye Beni Eklemeyi Unutma Dua Ile Kalin A.e.o

mehmet ercan

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar işlerimden dolayı siteye giremedim...zehra kardeşimiz için 4 yasinde ben okuyayım inşallah......................mevlam okunan yasinleri kabul etsin....

paksu

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm
zehra kardeşimiz için birde ben okurum inşallah

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt