Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

portakal cicegi

Kayıtlı Kullanıcı

Tamam canım listeye ismini yazan kardeşlerimizden tekrar niyetlerini yazmaları için mesaj yazmıştım canım niyetlerini tekrar yazmayan katılmayan kardeşlerimi bu sefer listeden silmek zorunda kalacağız sırada bekleyen daha çok kardeşlerimiz olduğu için onlara haksızlık olmasın diye.
Allah hepimizin duaları kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

niyetimi listeye ekledin icin tesekkürler,
2 günden beri giremedim hastaydim, daha hala gecmedi hastaligim, insallah en kisa zamanda iyi olurum,

potakal çiçeği(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak....., Rabbine layik bir kul olabilmek için.,

leyla ablacigim bi eklme daha yapmak istiyorum, insallah bende en kisa zamanda saglima kavusurum,

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
niyetimi listeye ekledin icin tesekkürler,
2 günden beri giremedim hastaydim, daha hala gecmedi hastaligim, insallah en kisa zamanda iyi olurum,

potakal çiçeği(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak....., Rabbine layik bir kul olabilmek için.,

leyla ablacigim bi eklme daha yapmak istiyorum, insallah bende en kisa zamanda saglima kavusurum,

Allah tez zamanda hayırlı şiafalar nasip etsin canım ohastalıklar sürekli sıkıntılardan üzüntülerden oluyor canım bu sene maalesef bende hiç iyileşemiyorum Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhatç etmesin Rabbim.
Allah hepimizin dualarını kabul etsin hayırlısıyla inşallah selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KİŞİ16-(dinci)
DİLEĞİ(çocuklarının ve eşinin bulundukları şehirdeki arkadaş ve çevrelerinden kurtulup başka bir şehire yerleşmek oğlunu ve eşini hidayete erdirmek imanlı komşu ve imanlı insanlara rastlamak buradaki arkadaş ve çevrelerini bir daha hatırlamasınlar bile RABBİM CC batıda helal hayırlı bir kazanç kapısı açsın kötü günleri sıkıntıları unutmaları için)
leyla.....................3
leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3
hanife deniz............3

okunan:12
kalan:58

Allah kabul etsin.
iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun....

NOT:yeni liste diğer sayfalarda ve ayrıca tüm kardeşlerimize ayrıntılı cevaplar diğer sayfalarda

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Listeye eklenecek kardeşlerim tekrar niyetlerinizi yazabilir misiniz?
Bu sefer katılmayan kardeşlerimizi geri silmek zorunda kalacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın diye

Sinha83

Nurullah-1986

Özlemcüneyt

nermin demir

üzgün_42

bizmircity

potakal çiçeği(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak, tez zamanda sağlığına kavuşması....., Rabbine layik bir kul olabilmek için.,

aysesukran

sure-derin

hanife deniz(RABBİMİN Rızası, Tüm ümmetüMuhammedi evlatlarımızı ve bizleri hidayete erdirmesi,abdestinden namazından kurandan ayrılmayan kullarından etmesi ve tüm ölmüşlerimizin ruhları için)

sezer demir

SILA

HATİCE:kALP RAHATSIZLIGININ ORTADAN KALKMASI SAĞLIĞINA KAVUŞMASI ve sıhhati için ve islam yönünde Rabbimin onu doğru yola iletmesi ve namaz ve niyazla meşgul olması HİDAYETE ERMESİ İÇİN.

daha önce söyleyipte listeye eklenecekler arasında olmayan kardeşlerimiz var mı acaba?

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah kabul etsin.
iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
DİLEĞİ(çocuklarının ve eşinin bulundukları şehirdeki arkadaş ve çevrelerinden kurtulup başka bir şehire yerleşmek oğlunu ve eşini hidayete erdirmek imanlı komşu ve imanlı insanlara rastlamak buradaki arkadaş ve çevrelerini bir daha hatırlamasınlar bile RABBİM CC batıda helal hayırlı bir kazanç kapısı açsın kötü günleri sıkıntıları unutmaları için)

leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3

Allah kabul etsin.

NOT:yeni liste diğer sayfalarda ve ayrıca tüm kardeşlerimize ayrıntılı cevaplar diğer sayfalarda

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Canım,
Yarın akşama okunmuş olur dediğim Yasini Şerifleri okudum.Allah kabul etsin inş.
selam ve dua ile

sezer demir

Kayıtlı Kullanıcı
Ben Benim oglum BuragI nisanda ûmreye yoluyorum onun için okunmasInI isterdim
okuyanlardanda okumayanlardanda ALLAH razI olsun.

)))ŞEYDA(((

Kayıtlı Kullanıcı
semaün aleyküm ablacım.benide listeye eklermisin.dileğim nişanlımla sağlıklı sıhatli imanlı bir şekilde yuvamızı kurmak.imanlı nesiller yetiştirmek.bunun içinde helalinden bir rızık kapısında işe girmesini istiyorum..

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Alıntı:
sıla1´isimli üyeden Alıntı
amin canım inşallah. amin amin amin. Allah da senin gönlüne göre versin inşallah. kolay gelsin hayırlı akşamlar

Amin
Allah razı olsun canım bu aralar sürekli rahatsızlanıyorum yeğenimin ani ölümüde çok etkiledi hepimiz bir gün öleceğiz ama insanın sevdiklerinin arasından aniden ayrılması yinede zor oluyor
Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun yeğenim vefat edeli 4 ay olacak bir abisi kaldı lise ikiye gidiyor geçen hafda 5 yıldan beri ilk defa bize geldiler en son teyzemin oğlunun tayini çıkmıştı yolda bizede uğradılar ondan sonra 15 gün sonra aniden teyzemin oğlunu kaybettik yeğenim o zaman 5 yaşındaydı 5 yıl sonrada yeğenimi kaybettik. Büyük yeğen annesine anneciğim babamı kaybettiğimizde pastanın bir parçasını kaybetmiştik ama kardeşimi kaybedince pastanın tamamını kaybettik diyormuş allah sabır dayanma gücü versin.
Küçük yeğenim babasının mezarına gittiğinde teyzelerine hep teyzeciğim mezara gittiğimizde babam görevde bize geri gelecek sanıyorum ama babam gelmiyor diyormuş birde bayramda herkes babasının elini öpüyor bizse hep mezara gidiyoruz diyormuş çok akıllı olgun bir çocuktu abimde onu çok severdi.
En son bitkisel hayata girmeden 4 gün önce sabaha doğru teyzesine penceriyi açtırıp elvada son nefes alışlarım elvada demiş sonra bitkisel hayata girdi 23 ekim'de de vefat etti yavrum benim o melek oldu uçtu keşke bizlerde onun gibi olabilsek cennette şu anda işte sadece yokluğu bizleri üzüyor üzülmemek elde değil Allah beterin beterinden korusun.Özellikle annesine abisine sabır dayanma gücü versin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
(Canım daha önce sana mesaj yazdım okudun mu?)
canım geçmiş olsun inşallah iyileşirsin Allahım şifa versin. günahlarının keffareti olsun inşallah. mesajını okuyunca hüzünlendim üzüldüm. o zmanda üzülmüştük. dua istediğinde vefat haberi geldiğinde. evet Alla sabır versin özellikle annesine abisine sizlere. inşallah cennet bahçelerinden bir bahçededir şu anda. ikiside. benim de babam ben çok küçükken vefat etmiş. babasız büyümek zor. acısını hissedicek her zaman. bu yüzden yetimlere öksüzlere destek olmak lazım çok da sevap zaten. evet ölüm tuhafına gidiyor insanın. benimde kayınpederim vefat etti iki hafta oldu. onu tabuta koymaları bi arabanın arkasına koyup götürmeleri çok tuhafıma gitti kötü oldum. ALLAH rahmet eylesin hepsine de. önemli olan bu dünyadan ne götürüyoruz ve geride kalanların kalpleri bize karşı ne durumda Allahım hatalarımızı affetsin.

canım mesajlarını okudum ama özel bişeymi yazmıştın hatırlayamadım ben.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3

Allah kabul etsin.

Âmâk-ı Hayal

Kayıtlı Kullanıcı
leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3
amak-ı hayal...........2(okundu)

okunan:14
kalan:56

Allah kabul etsin.

kİşİsElbİşEy

Kayıtlı Kullanıcı
ben yine 3 tane almak istiyorum, okuyunca haber vermek gerekiyor mu?

Listeye benide eklerseniz sevinirim.

"Alilemin şuan içinde bulundukları zor zamandan kurtulmaları, kızkardeşimin hayırlısıyla okulunu biran evvel bitirmesi, çocuklarımın eşimin sağlığı sıhhati, ağabeyim ve erkek kardeşimin işlerinin tez zamanda düzelmesi ve tüm ölmüşlerimizin ruhlarına."

Allah razı olsun hepinizden.

enaniyet

Kayıtlı Kullanıcı
leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3

ben de bir tane almak istiyorum. RABBİM DİLEĞİNİZİ EN HAYIRLISIYLA VE EN GÜZELİYLE KABUL EDER İNŞALLAH MÜMİN KARDEŞİM. İNŞALLAH OKUDUĞUM YASİN KABUL OLUNUR. BENİM GİBİ GÜNAHKAR BİR KULDAN DUA VE SELAMETLE.. NE KADAR OLURSA ARTIK. HAKKINIZI HELAL EDİN.

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3
kişisel bişey.............3
enaniyet..................1

toplam.....................18
kalan.......................52

namerve

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Leylanın Arkadaşı için aldığım 3 yasin okunmuştur.Dinci kardeşim içinde 1 tane ben.1tanede görümcem hatice alıyor.Eklerseniz sevinirim.Görümcemide listeye eklediğiniz için Allah razı olsun.Sıla.cım sizlerinde başınız sağolsun.Allah geride kalanlara sağlıklı ömürler versin.Sıla görümcem Ankarada TRT de çalıştığı için onun yerinede ben 1 tane aldım.Elimdem geldiğince kendime ve onun için alıp okumaya gayret edicem.Kayınvaldem yanımda ve rahatsız onu sürekli hastaneye götürüp getirdigim için ve kendimde diş tedavisine başladığım için birer tane almak zorunda kalıyorum.Umarım azda olsa kardeşlerimize faydam olur.Allaha emanet ol kardeşim.

enaniyet

Kayıtlı Kullanıcı
16-dinci(çocuklarının ve eşinin bulundukları şehirdeki arkadaş ve çevrelerinden kurtulup başka bir şehire yerleşmek oğlunu ve eşini hidayete erdirmek imanlı komşu ve imanlı insanlara rastlamak buradaki arkadaş ve çevrelerini bir daha hatırlamasınlar bile RABBİM CC batıda helal hayırlı bir kazanç kapısı açsın kötü günleri sıkıntıları untmaları için)
leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3
hanife deniz...........3
amak-ı hayal..........2(okundu)
kişiselbişey............3
enaniyet...............1

okunan:18
kalan:52

Allah kabul etsin.
Bugün 12:18

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm. Leylanın Arkadaşı için aldığım 3 yasin okunmuştur.Dinci kardeşim içinde 1 tane ben.1tanede görümcem hatice alıyor.Eklerseniz sevinirim.Görümcemide listeye eklediğiniz için Allah razı olsun.Sıla.cım sizlerinde başınız sağolsun.Allah geride kalanlara sağlıklı ömürler versin.Sıla görümcem Ankarada TRT de çalıştığı için onun yerinede ben 1 tane aldım.Elimdem geldiğince kendime ve onun için alıp okumaya gayret edicem.Kayınvaldem yanımda ve rahatsız onu sürekli hastaneye götürüp getirdigim için ve kendimde diş tedavisine başladığım için birer tane almak zorunda kalıyorum.Umarım azda olsa kardeşlerimize faydam olur.Allaha emanet ol kardeşim.
aleyküm selam canım sağol dostlar sağolsun. amin. görümcenden de Allah razı olsun namervecim. olsun canım bi tane de olsa katılman önemli. ben de listeye girmek istemedim. böyle listeli sıralı okumalarda biraz huzursuz oluyorum. o yüzden yardım etmek istedim leylaya okuyanlar listesini güncellemeye çalışıyorum işte Allah kabul etsin inşallah. Allaha emanet ol canım geçmiş olsun. Allah mükafatını versin inşallah. Allaha emanet ol canım sende.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt