Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (1 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
en son kaçta kalmış 2 adette ben alıyorum

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Listeye eklenecek kardeşlerim tekrar niyetlerinizi yazabilir misiniz?
Bu sefer katılmayan kardeşlerimizi geri silmek zorunda kalacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın diye

Sinha83

Nurullah-1986

Özlemcüneyt

nermin demir

üzgün_42

bizmircity

potakal çiçeği(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak....., Rabbine layik bir kul olabilmek için.,

aysesukran

sure-derin

hanife deniz

sezer demir

SILA

HATİCE:kALP RAHATSIZLIGININ ORTADAN KALKMASI SAĞLIĞINA KAVUŞMASI ve sıhhati için ve islam yönünde Rabbimin onu doğru yola iletmesi ve namaz ve niyazla meşgul olması HİDAYETE ERMESİ İÇİN.

daha önce söyleyipte listeye eklenecekler arasında olmayan kardeşlerimiz var mı acaba?

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KİŞİ15-leyla belgin (arkadaşı)
DİLEĞİ(gönül muradının olması hayırlısıyla işe girip sevdiği kişiyle hayırlısıyle evlenmesi ortadaki engellerin çıkmazların hayırlısıyla ortadan kalması şu anda ailesinin ve kendisinin bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulmaları refaha çıkmaları için)

leyla.......................3(okundu)+3
leyla(arkadaşı)..........3(okundu)
murat(kardeşi)..........3(okundu)
fatmana...................2(okundu)
elifimbenim.............3
sıla1.........................1
namerve...................3
sezer demir............25
kişisel bişey.............3
hanife deniz..............3(okundu)
talebe......................11
yasemay....................2

okunan:65
kalan:5

Allah kabul etsin.
iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun....

NOT:yeni liste diğer sayfalarda ve ayrıca tüm kardeşlerimize ayrıntılı cevaplar diğer sayfalarda

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
amin kardeşim sağo Allah razı olsun bu güzl duaların için am listede benim ismi yok n son kalan 7 mi

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
1 tane daha aldım aynı and yazmışız sanırım

DİLEĞİ(gönül muradının olması hayırlısıyla işe girip sevdiği kişiyle hayırlısıyle evlenmesi ortadaki engellerin çıkmazların hayırlısıyla ortadan kalması şu anda ailesinin ve kendisinin bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulmaları refaha çıkmaları için)
yasemay....................2+1

okunan:66
kalan:4

Allah kabul etsin.
iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
leyla nerlerde bilen var mı dört gündür hiç girmemiş.

Alıntı:
sıla1´isimli üyeden Alıntı
amin canım inşallah. amin amin amin. Allah da senin gönlüne göre versin inşallah. kolay gelsin hayırlı akşamlar

Amin
Allah razı olsun canım bu aralar sürekli rahatsızlanıyorum yeğenimin ani ölümüde çok etkiledi hepimiz bir gün öleceğiz ama insanın sevdiklerinin arasından aniden ayrılması yinede zor oluyor
Allah'ın verdiğine vereceğine kendinden gelene sonsuz şükürler olsun yeğenim vefat edeli 4 ay olacak bir abisi kaldı lise ikiye gidiyor geçen hafda 5 yıldan beri ilk defa bize geldiler en son teyzemin oğlunun tayini çıkmıştı yolda bizede uğradılar ondan sonra 15 gün sonra aniden teyzemin oğlunu kaybettik yeğenim o zaman 5 yaşındaydı 5 yıl sonrada yeğenimi kaybettik. Büyük yeğen annesine anneciğim babamı kaybettiğimizde pastanın bir parçasını kaybetmiştik ama kardeşimi kaybedince pastanın tamamını kaybettik diyormuş allah sabır dayanma gücü versin.
Küçük yeğenim babasının mezarına gittiğinde teyzelerine hep teyzeciğim mezara gittiğimizde babam görevde bize geri gelecek sanıyorum ama babam gelmiyor diyormuş birde bayramda herkes babasının elini öpüyor bizse hep mezara gidiyoruz diyormuş çok akıllı olgun bir çocuktu abimde onu çok severdi.
En son bitkisel hayata girmeden 4 gün önce sabaha doğru teyzesine penceriyi açtırıp elvada son nefes alışlarım elvada demiş sonra bitkisel hayata girdi 23 ekim'de de vefat etti yavrum benim o melek oldu uçtu keşke bizlerde onun gibi olabilsek cennette şu anda işte sadece yokluğu bizleri üzüyor üzülmemek elde değil Allah beterin beterinden korusun.Özellikle annesine abisine sabır dayanma gücü versin.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.
(Canım daha önce sana mesaj yazdım okudun mu?)

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
DİLEĞİ(gönül muradının olması hayırlısıyla işe girip sevdiği kişiyle hayırlısıyle evlenmesi ortadaki engellerin çıkmazların hayırlısıyla ortadan kalması şu anda ailesinin ve kendisinin bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulmaları refaha çıkmaları için

okunan:66
kalan:4

Allah kabul etsin.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Kardeşim,
Kalan 4 yasinin birini nebahat kardeşim üçünü de ben okuyacağım inş. Canım engeç yarın akşama bitmiş olur inş.
Selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Canım niyet meselesini anlamadım.

--

Ablacığım yeni listeye senide ekledim herkes okurken ne yazmışsa sende gönlünün muradını yazabilirsin ne için okutmak istiyorsun eğer yazmak istemiyorsan gönül muradı dualarının kabulu için ne bileyim sıkıntılardan kurtulması için...

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selamun Aleykum Kardeşim,
Kalan 4 yasinin birini nebahat kardeşim üçünü de ben okuyacağım inş. Canım engeç yarın akşama bitmiş olur inş.
Selam ve dua ile

Aleyküm Selam ablacığım Allah razı olsun Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
DİLEĞİ(gönül muradının olması hayırlısıyla işe girip sevdiği kişiyle hayırlısıyle evlenmesi ortadaki engellerin çıkmazların hayırlısıyla ortadan kalması şu anda ailesinin ve kendisinin bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulmaları refaha çıkmaları için
hanife deniz..............3(okundu)+4

okunan:70
kalan:00

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Bu sefer katılmayan kardeşlerimizi geri silmek zorunda kalacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın diye

Sinha83

Nurullah-1986

Özlemcüneyt

nermin demir

üzgün_42

bizmircity

potakal çiçeği(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak....., Rabbine layik bir kul olabilmek için.,

aysesukran

sure-derin

hanife deniz

sezer demir

SILA

HATİCE:kALP RAHATSIZLIGININ ORTADAN KALKMASI SAĞLIĞINA KAVUŞMASI ve sıhhati için ve islam yönünde Rabbimin onu doğru yola iletmesi ve namaz ve niyazla meşgul olması HİDAYETE ERMESİ İÇİN.

daha önce söyleyipte listeye eklenecekler arasında olmayan kardeşlerimiz var mı acaba?

Allah kabul etsin.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Allah Razı olsun canım Anladım,Ben RABBİMİN Rızası, Tüm ümmetüMuhammedi evlatlarımızı ve bizleri hidayete erdirmesi,abdestinden namazından kurandan ayrılmayan kullarından etmesi ve tüm ölmüşlerimizin ruhları için inş.
Selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KİŞİ16-(dinci)
DİLEĞİ(çocuklarının ve eşinin bulundukları şehirdeki arkadaş ve çevrelerinden kurtulup başka bir şehire yerleşmek oğlunu ve eşini hidayete erdirmek imanlı komşu ve imanlı insanlara rastlamak buradaki arkadaş ve çevrelerini bir daha hatırlamasınlar bile RABBİM CC batıda helal hayırlı bir kazanç kapısı açsın kötü günleri sıkıntıları unutmaları için)

leyla.....................3
leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3

okunan:9
kalan:61

Allah kabul etsin.

NOT:yeni liste diğer sayfalarda ve ayrıca tüm kardeşlerimize ayrıntılı cevaplar diğer sayfalarda

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Allah Razı olsun canım Anladım,Ben RABBİMİN Rızası, Tüm ümmetüMuhammedi evlatlarımızı ve bizleri hidayete erdirmesi,abdestinden namazından kurandan ayrılmayan kullarından etmesi ve tüm ölmüşlerimizin ruhları için inş.
Selam ve dua ile

Sinha83

Nurullah-1986

Özlemcüneyt

nermin demir

üzgün_42

bizmircity

aysesukran

sure-derin

hanife deniz(RABBİMİN Rızası, Tüm ümmetüMuhammedi evlatlarımızı ve bizleri hidayete erdirmesi,abdestinden namazından kurandan ayrılmayan kullarından etmesi ve tüm ölmüşlerimizin ruhları için)

sezer demir

SILA

Allah kabul etsin.

Allah kabul etsin ablacığım Allah razı olsun.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Canımın içi ,farketmedin herhalde ben,başlanacak her yasinde 3 tane benden yaz,kontrol ediyorum,atlamam
Allah razı olsun Selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Canımın içi ,farketmedin herhalde ben,başlanacak her yasinde 3 tane benden yaz,kontrol ediyorum,atlamam
Allah razı olsun Selam ve dua ile

Kusura bakma canım unuttum biraz önce daha önceki mesajında tamam demiştim ama yazarken aklıma gelmemiş canım :(
Allah razı olsun alalh hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
YASİN OKUNAN KİŞİ16-(dinci)
DİLEĞİ(çocuklarının ve eşinin bulundukları şehirdeki arkadaş ve çevrelerinden kurtulup başka bir şehire yerleşmek oğlunu ve eşini hidayete erdirmek imanlı komşu ve imanlı insanlara rastlamak buradaki arkadaş ve çevrelerini bir daha hatırlamasınlar bile RABBİM CC batıda helal hayırlı bir kazanç kapısı açsın kötü günleri sıkıntıları unutmaları için)

leyla.....................3
leyla(arkadaşı)........3
murat(kardeşi)........3
hanife deniz............3

okunan:12
kalan:58

Allah kabul etsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt