Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Yasin Sûresi Kardeşliğine Var mısınız Kardeşlerim?( Hep Beraber Okuyalım İnşallah) (2 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
YASİN OKUNAN KİŞİ15-leyla belgin (arkadaşı)
DİLEĞİ(gönül muradının olması hayırlısıyla işe girip sevdiği kişiyle hayırlısıyle evlenmesi ortadaki engellerin çıkmazların hayırlısıyla ortadan kalması şu anda ailesinin ve kendisinin bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulmaları refaha çıkmaları için)

leyla.......................3
leyla(arkadaşı)..........3
murat(kardeşi)..........3
fatmana...................2
elifimbenim.............3
sıla1.........................1
namerve...................3
sezer demir............25
kişisel bişey.............3
hanife deniz..............3

okunan:49
kalan:21

Allah kabul etsin.
iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Okuyan okumayan tüm kardeşlerimizden Allah razı olsun....

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Canım
3 tanede ben okurum inş.Kardeşim birşey rica edeceğim.Ben Allahın izniyle her kardeşimin Yasininden en az 3 tane okumak istiyorum Allahın izniyle. Ben yazmasamda listeye eklermisin,sürekli kontrol ediyorum,atlamam RABBİMİZ izniyle inş.
Allah razı olsun,sizleri seviyorum
Selam ve dua ile

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
DİLEĞİ(gönül muradının olması hayırlısıyla işe girip sevdiği kişiyle hayırlısıyle evlenmesi ortadaki engellerin çıkmazların hayırlısıyla ortadan kalması şu anda ailesinin ve kendisinin bulunduğu sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulmaları refaha çıkmaları için)

hanife deniz..............3(okundu)
talebe......................11

okunan:60
kalan:10

Allah kabul etsin.
iştiraklerinizi bekliyoruz kardeşlerim.................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!

*talebe-

Kayıtlı Kullanıcı
SelamünAleyküm,
11 Adet Yasin-i Şerifi okumak üzere alıyorum.

Alaah'a emanet olun.

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Seşlamun Aleykum Kardeşim
Aldığım 3 Yasini Şerifi okudum Allah kabul etsin inş.
Selam ve dua ile

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı

okunan:60
kalan:10

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Listeye eklenecek kardeşlerim tekrar niyetlerinizi yazabilir misiniz?
Bu sefer katılmayan kardeşlerimizi geri silmek zorunda kalacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın diye

Sinha83

Nurullah-1986

Özlemcüneyt

nermin demir

üzgün_42

bizmircity

potakal çiçeği

aysesukran

sure-derin

hanife deniz

sezer demir

SILA
daha önce söyleyipte listeye eklenecekler arasında olmayan kardeşlerimiz var mı acaba?

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
selamün aleyküm leyla kardesim masallah ne kadar cabuk bitiyor fatmana ya ben okuyamadim gec kaldim insallah hakkini helal eder simdiki kardesime 3 yasin aliyorum allaha emanet olun

Aleyküm Selam canım maşallah bu sefer fatmana kardeşimin yasinleri çok çabuk okundu inşallah diğer kardeşlerimizede aynı hızda devam eder.
Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Alalh hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak cennetinden hepimize birer köşk Peygamber Efendimizin Şefaatine nail olmak komşu olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selamün Aleyküm.Sıla.cım feyza 68 kardeşime okumak için yetişemedim.Ablam Elifimbenim feyzam için 5 yasin almış.Onun 3 tanesini ben okudum Ablam 2 tane okucak.oraya yazarsanız sevinirim.Bazı sebeplerden ve rahatsızlıklarımdan dolayı sürekli takip edemiyorum.Mesela Sezer,Demir kardeşimize okumayı çok isterdim ama bir baktım çabuk bitivermiş.Hakkını helal eder inşallah.Sılacım birde eger mümkünse oda çok acil görümcem HATİCE:kALP RAHATSIZLIGI ÇIKTI.onun için yani saglık ve sıhhati için ve islam yönünde rabbimin onu doğru yola iletmesi ve namaz ve niyazla meşgul olması için.niyeti bu gerçi sen bu niyetini daha güzel toparlayıp yazarsın eminim.Gerçekten inan çok acil.Leyla kardeşimin arkadaşı içinde 3 yasin alıyorum.okundu yazabilirsin.Umarım listeye görümcemi elkemek mümkün olabilir.Şimdiden Allah Razı Olsun

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah bizleri affedip ellerimizi dergahından boş çevirmeyip dualarımızı kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah tez zamanda hayırlı şifalar nasip etsin canım yeni listeyi eski liste bittikten sonra ekleyeceğim kardeşim umarım bir sakıncası yoktur yine herkes için tüm namazlarda dualarda her zaman herkes için dua etmeye çalışıyoruz kardeşim Allah hepimizin dualarını eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
:a33:listede ben yokum.

Selam Aleyküm kardeşim sayfa 342 ye baktığınız zaman yeni listede sizin ismide görebilirsiniz üzülmeyin eski liste bittkten sonra yeni listeyi sıraya göre tekrar yapacağız kardeşim. Siteye her gün girmesem bile tüm kardeşlerimin mesajına elimden geldiğince cavap vermeye çalışıyorum geriye dönüş yapıldığında görebilirsiniz kardeşim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kendi kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.

Bu sefer katılmayan kardeşlerimizi geri silmek zorunda kalacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın diye

Sinha83

Nurullah-1986

Özlemcüneyt

nermin demir

üzgün_42

bizmircity

potakal çiçeği

aysesukran

sure-derin

hanife deniz

sezer demir

SILA
daha önce söyleyipte listeye eklenecekler arasında olmayan kardeşlerimiz var mı acaba?

Allah kabul etsin.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Bu sefer katılmayan kardeşlerimizi geri silmek zorunda kalacağız diğer kardeşlerimize haksızlık olmasın diye:(

aleküm selam
leyla ablacim ben niyetimi ayin 01.02.09 yazmisdim

selamün aleyküm kardeslerim, bu siteye yeni üye oldum, iykide olmusum,
benide araniza alirmisiniz, bende cok sikintiliyim, kendim ve ailem icin istiyorum, cok hassas biri oldum icin malesef hastaliklar pesimi birakmiyor, umarim tez zamanda allahin izniyle bu sikinitlardan kurtulurum, kendime hayirli bir yuva,.... rabbimim tüm bekarlarimiza hayirli kismetler versin, hayirli rizk,....annemin saglina kavusmasi, kardesleriminde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, ....yuvamizda huzur mutluluk istiyorum, islerimizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak....., rabbime layik bir kul olabilmek,

rica etsem sen bi tüzeltme yaparmisin

Tamam canım listeye ismini yazan kardeşlerimizden tekrar niyetlerini yazmaları için mesaj yazmıştım canım niyetlerini tekrar yazmayan katılmayan kardeşlerimi bu sefer listeden silmek zorunda kalacağız sırada bekleyen daha çok kardeşlerimiz olduğu için onlara haksızlık olmasın diye.
Allah hepimizin duaları kabul etsin hayırlısıyla inşallah.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selamûn Aleykûm namerve; ônceliklen geçmis olsun ALLAH cc Yasinlerin sifasInI versin,HakkInI helal eder insALLAH demissin ANAMIN ak sûtû gibi helal olsun.ALLAHA emanet ol.
NOT:25 yasin okudum ekleye bilirsiniz ALLAH kabul etsin .

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
3 tane ben almak istiyorum.

Selam Aleyküm kardeşim Allah razı olsun Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Allah bu dünyada ve ahirette sevdiği razı olduğu kullar olmak nasip etsin inşallah.Selam ve dua ile Allah'a emanet ol herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Selamun Aleykum Canım
3 tanede ben okurum inş.Kardeşim birşey rica edeceğim.Ben Allahın izniyle her kardeşimin Yasininden en az 3 tane okumak istiyorum Allahın izniyle. Ben yazmasamda listeye eklermisin,sürekli kontrol ediyorum,atlamam RABBİMİZ izniyle inş.
Allah razı olsun,sizleri seviyorum
Selam ve dua ile

Aleyküm Selam ablacığım Allah razı olsun Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
Tamam ablacığım bütün sırada olan kardeşlerimiz için ekeleyeceğim inşallah Allah hepimizin duaların eksiksiz kabul etsin hayırlısıyla inşallah.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
SelamünAleyküm,
11 Adet Yasin-i Şerifi okumak üzere alıyorum.

Alaah'a emanet olun.

Aleyküm Selam kardeşim Allah razı olsun Allah her iki dünyada umduklarımıza nail olmak duaları kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

Sinha83

Nurullah-1986

Özlemcüneyt

nermin demir

üzgün_42

bizmircity

potakal çiçeği(Ailesin ve kendisinin içinde bulunduğu sıkıntılardan kurtulması,kendisine ve tüm bekar kardeşlerimizin gönlüne göre hayırlı bir yuva hayırlı eş hayırlı çocuklar,annesinin saglina kavusmasi, kardeslerininde hayirli ve huzurlu bir hayat gecirmesini, yuvalarında huzur mutluluk, islerinizin rast gitmesi tüm olumsuzluklardan kurtulmak....., Rabbine layik bir kul olabilmek için.,

aysesukran

sure-derin

hanife deniz

sezer demir

SILA

HATİCE:kALP RAHATSIZLIGININ ORTADAN KALKMASI SAĞLIĞINA KAVUŞMASI ve sıhhati için ve islam yönünde Rabbimin onu doğru yola iletmesi ve namaz ve niyazla meşgul olması HİDAYETE ERMESİ İÇİN.

Allah kabul etsin.

yasemay

Kayıtlı Kullanıcı
en son kaçta kalmış 2 adette ben alıyorum

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

leyla.......................3(okundu)+3
leyla(arkadaşı)..........3(okundu)
murat(kardeşi)..........3(okundu)
fatmana...................2(okundu)

okunan:63
kalan:7

Allah kabul etsin.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt