Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ya Samed, Ya Muîd, Ya Bedi' (2 Kullanıcı)

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim Rabbim sabır versin diyorum sanabiliyorum dayanmak zor ama RABBİM belki böyle imtihan ediyor Yüce Mevlam altından kalkamayacağımız ağır yükle imtiha etmesin İnşallah en kısa zamanda sıkıntıların gider ve mutlu günlerine dönersin bende evli olduğum için seni çok iyi anlıyorum ve canı gönülden eşinle aranızdaki bu musibeti Yüce Rabbimden güzel günlere dönüştürmesi için dua ediyorum. YAzmış olduğun tesbihleri çektim RAbbim kabul etsin

AMİN
Dualarınız için Allah razı olsun kardeşim duyarlılığınız için çok teşekkür ederim
Rabbim kimselere bu acıları yaşatmasın, yaşamayan anlayamaz,hele bir de evladın olunca daha bir zor,
elhamdülillah her halimize hamd olsun Rabbim daha ağırlarıyla denemesin inşaallah
Rabbim sizin de yar ve yardımcınız olsun inşaallah
İki cihan saadeti nasip etsinAmin
Selam ve dua ile...

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

• 134 ---> Ya Sâmed
  • 124 ---> Ya Muîyd
  • 86 ----> Ya Bedi'
  • 20 ----> Ya Vedud
  • 55 ----> Ya Mucîb
  • 114 ---> Ya Camî
  • 66 ----> Ya ALLAH
    celle celaluhu

Kardeşlerim birçoğunuz içinde bulunduğum durumu bilmektesiniz;

Bir seferliğine herbiriniz Rabbimin bu güzel isimlerini, içinde bulunduğum durumdan hayırlısıyla felaha ermem, eşimle barışıp yuvamızın kurtulması niyetiyle
Allah rızası için tesbih eder misiniz?

Yukardaki hangi esmayı isterseniz, illaki hepsi diye bir isteğim yok ama
niyetim sizinde dualarınızı almak,

Sağolun şimdiye kadar dualarınızı eksik etmediniz yine mi istiyorsun diyeceksiniz , biliyorum yüzüm yok ama sıkıntılarım artmasa sizin zamanınızı almak istemezdim, hakkınızı helal edin...

Hepinizden Allah razı olsun

~*~

Selamün Aleyküm Değerli ablacım.
Durumunuzu forumlardan takip etmiştim.. Rahman c.c hakkınızda en güzelini ve en hayırlısını nasip etsin inşallah..Dualarımda unutmadıklarım arasındasınız.. Güzel günler gelecektir inşallah değerli ablacım.. Rahman c.c'nin her yazdığında bir hikmet vardır, hamd edelim biz inşallah..Hamd olsun Alemlerin Rabbine.. Ben de sizin niyetinize esma zikri çekeyim inşallah.. Dualarımda ise her zaman varsınız..Cumanız mübarek, dualarınız ise hayırlısıyla kabul olsun inşallah..En Emin'e emanetimsiniz..Selam ve baki dua ile inşallah..B)B)

~*~

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt