Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ya Samed, Ya Muîd, Ya Bedi' (1 Kullanıcı)

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim hepinizden razı olsun
Selametle...

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
CANIM
selamun aleyküm.
şimdi 11 ayetel kursi ve 21 la havle vela kuvvet illa billahil aliyil aziym okudum sizin için.rabbim kalbine ferahlık versin huzur versin sabır versin.sabrın sonunda selamet versin inşallah.eşin seni çook özlesin ve koşa koşa gelsin inşallah sana hayırlısıyla canım kardeşim.acizane dualarımdasın.selametle ve sabırla güzel kardeşim rabbime emanetsin hayırlı geceler:H

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
CANIM
selamun aleyküm.
şimdi 11 ayetel kursi ve 21 la havle vela kuvvet illa billahil aliyil aziym okudum sizin için.rabbim kalbine ferahlık versin huzur versin sabır versin.sabrın sonunda selamet versin inşallah.eşin seni çook özlesin ve koşa koşa gelsin inşallah sana hayırlısıyla canım kardeşim.acizane dualarımdasın.selametle ve sabırla güzel kardeşim rabbime emanetsin hayırlı geceler:H

aleyküm selam gönlü merhamet ve şefkatle nurlanmış güzel bacım,

şu an yine duygulandım, Kaan kardeşin açtığı -Bugun Kuran okudunuz mu- konusunu okuyordum, şimdi senin yazdıklarını da okuyunca daha bi duygulandım, çok sulu gözlüyüm müyüm neyim bilmiyorum, kelimelerin boğazıma takıldığı an........çok şeyler yazmak isterdim ama .........

Allah razı olsun canım, Rabbim seni de her iki cihanda refah ve güzellik içinde yaşatsın inşaallah
acizane özel ettiğim dualarımda yerin, YA SABIR YA ALLAH

Selam ve dua ile...

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim ağlamak merhametten kalbin yumuşaklığındandır.bak şimdi benimde gözlerim sulu sulu oldu.hep bi bahane bulur zaten bu yaşlar akmaya.Rabbim razı olsun ve gönlüne göre versin dualrında olmak çok mutlu etti beni.çünki sen gerçekten ismin gibi mazlumsun şuan ya duan makbul olur senin.ne mutlu bana duanı alıyorum.rabbim seninle olsun güzel kardeşim.AEOB)

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim ağlamak merhametten kalbin yumuşaklığındandır.bak şimdi benimde gözlerim sulu sulu oldu.hep bi bahane bulur zaten bu yaşlar akmaya.Rabbim razı olsun ve gönlüne göre versin dualrında olmak çok mutlu etti beni.çünki sen gerçekten ismin gibi mazlumsun şuan ya duan makbul olur senin.ne mutlu bana duanı alıyorum.rabbim seninle olsun güzel kardeşim.AEOB)

Allah razı olsun nurum
Rabbim herşeyin en iyisini bilir, mazlum olup olmadığımı da Rabbim bilir, Ben siteye üye olurken çok yaralıydım, mahsun kul diye üye olmak istedim ancak varmış, bana da mazlumkul yazmak nasipmiş, Rabbim gönül kardeşleri de nasip etmiş , Bu ne güzel bir nimet Rabbime hamd olsun
Allah'a emanet ol....

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
s.a burdasın,sesi çıkmıyo.....

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Selametle...

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Selametle...

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. canım kardeşim bugün nasıl acaba?

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
a.s. Teşekkür ederim, Rabbime hamd olsun
Selam ve dua ile....

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Mazlum Kul Kardeşim Ben Hepsinden Yanlarinda Yazilan Rakam Kadar çekerim Bugün.allah Kabul Etsin.allah Sana çok Sabir Versin.yoluna Girer Inşallah En Kisa Zamanda Herşey.allaha Emanet Ol.

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Mazlum Kul Kardeşim Ben Hepsinden Yanlarinda Yazilan Rakam Kadar çekerim Bugün.allah Kabul Etsin.allah Sana çok Sabir Versin.yoluna Girer Inşallah En Kisa Zamanda Herşey.allaha Emanet Ol.

Amin Amin amin
Allah razı olsun isranurum
Dualarımdasın inşaallah
Rabbime emnetsin
Selam ve dua ile...

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
canım kardeşim nasılsın?dualarımdasın güzel kardeşim.selametle sabır ve dua ile AEO

Allah arzı olsun afranurum, bildiğin gibiyim ,
elhamdülilah Rabbim bunları unutturacak daha aağır imtihanlar vermesin inşaallah,
Selam ve dua ile...
Rabbime emanetsin....

mynames

Kayıtlı Kullanıcı
Değerli kardeşim Rabbim sabır versin diyorum sanabiliyorum dayanmak zor ama RABBİM belki böyle imtihan ediyor Yüce Mevlam altından kalkamayacağımız ağır yükle imtiha etmesin İnşallah en kısa zamanda sıkıntıların gider ve mutlu günlerine dönersin bende evli olduğum için seni çok iyi anlıyorum ve canı gönülden eşinle aranızdaki bu musibeti Yüce Rabbimden güzel günlere dönüştürmesi için dua ediyorum. YAzmış olduğun tesbihleri çektim RAbbim kabul etsin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt