Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ya Samed, Ya Muîd, Ya Bedi' (3 Kullanıcı)

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
mazlum kul kardeşim bende sizin için hepsini bu akşam okuyacagım.ALLAH kabul ETSİN.ihşallah en kısa zamanda sıkıntılarınız sona erip eşinizle mutlu günlere kavuşursunuz.avatarınızdaki resmi görünce sizi hep öyle üzgün aglamaklı sanıyorum.üzülüyorum. dilerimki ALLAHTAN.ihşalah en kısa zamanda her şey istediginiz gibi olur.AMİN.

AMİİİN
ALEYKÜM SELAM CANIM KARDEŞİM
ALLAH RAZI OLSUN duaların için , evet avatarımdaki gibiyim her an, bana uygun olduğu için seçmiştim zaten, dayanılması zor öyle haksızlıklar yaşattılar ki bana gözlerimde yaş hiç kurumuyor artık....
yine de burada kimseyi üzmek istemezdim, avatarı değiştiririm belki, hakkını helal et kardeşim...
RABBİM SENİ KİMSESİZ VE YARDIMSIZ BIRAKMASIN HİÇ BİR AN...
RABBİMİZE EMANETSİN
SELAM VE EN İÇTEN HAYIR DUALARIMLA...
RABBİM O GÜZEL GÖNLÜNDEKİ DUALARINA İCABET ETSİN İNŞAALLAH

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşim Allah kabul etsin bende şimdi hepsini okudum Rabbim hepimizin dualarını kabul etsin içinde bulunduğumuz sıkıntılardan çıkmazlardan kurtulup tez zamanda selametimize çıkmak yaşamımıza bir düzen yön vermek nasip etsin Rabbim kendi rızası için.Allah hiç kimseyi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın hayırlı bir çıkış hayırlı bir yön nasip etsin Rabbim.Allah bütün olsumsuzlukları engelelri olumluya hayırlıya çevrisin hayırlısıyla Rabbim tez zamanda gönül muradınızı versin hayırlısıyla Kardşim.
Allah kimsenin kurulu yuvasını bozmasına fırsat vermesin huzur mutluluk dirlik düzen vicdan merhamet sevdi şefkat aşk bağı versin eşinle size Rabbim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun canım kardeşim.
AMİİİN
ALEYKÜM SELAM değerli KARDEŞİM
ALLAH RAZI OLSUN o gönülden ettiğin anlamlı duaların için
RABBİM SENİ KİMSESİZ VE YARDIMSIZ BIRAKMASIN HİÇ BİR AN...
RABBİMİZE EMANETSİN
SELAM VE EN İÇTEN HAYIR DUALARIMLA...
RABBİM O GÜZEL GÖNLÜNDEKİ DUALARINA İCABET ETSİN İNŞAALLAH Amin

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. canım kardeşim
134 ---> Ya Sâmed
124 ---> Ya Muîyd
86 ----> Ya Bedi'
20 ----> Ya Vedud
55 ----> Ya Mucîb
114 ---> Ya Camî
66 ----> Ya ALLAH

ben şimdi yine okudum rabbim kabul buyursun ve isimleri hürmetine yuvana muhabbet eşinin içine sana karşı sıcaklık ve özlem versin inşallah.ve koşa koşa sana dönsün inşALLAAAAH.selametle SABIR VE DUA İLE AEO kardeşim

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. canım kardeşim
134 ---> Ya Sâmed
124 ---> Ya Muîyd
86 ----> Ya Bedi'
20 ----> Ya Vedud
55 ----> Ya Mucîb
114 ---> Ya Camî
66 ----> Ya ALLAH

ben şimdi yine okudum rabbim kabul buyursun ve isimleri hürmetine yuvana muhabbet eşinin içine sana karşı sıcaklık ve özlem versin inşallah.ve koşa koşa sana dönsün inşALLAAAAH.selametle SABIR VE DUA İLE AEO kardeşim

ALLAH RAZI OLSUN CANIM KARDEŞİM O GÖNLÜNDEN GELE GELE ETTİĞİN İÇTEN DUALARIN VAR YA,
ŞU AN NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM
ÇOK MUTLU OLDUM , SEN BENİ MUTLU ETTİN RABBİM DE SENİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH,
ÖZEL DUALARIMDASIN AFRA_NUR
MEVLAM HER AN YANINDA YARDIMCIN OLSUN AMİİN
HAYIR DUALARIM SENİNLE...
ALLAH'A EMANET OL..

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH RAZI OLSUN CANIM KARDEŞİM O GÖNLÜNDEN GELE GELE ETTİĞİN İÇTEN DUALARIN VAR YA,
ŞU AN NE DİYECEĞİMİ BİLEMİYORUM
ÇOK MUTLU OLDUM , SEN BENİ MUTLU ETTİN RABBİM DE SENİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN İNŞALLAH,
ÖZEL DUALARIMDASIN AFRA_NUR
MEVLAM HER AN YANINDA YARDIMCIN OLSUN AMİİN
HAYIR DUALARIM SENİNLE...
ALLAH'A EMANET OL..

AMİİİİN CANIM KARDEŞİM RABBİM HEPİMİZDEN RAZI OLSUN İNŞALLAH VE HEP BİZİMLE OLSUN.İNŞALLAH HEPBERABER GÜLERİZ CANIM KARDEŞİM.ŞUAN OKUNAN EZANLAR HÜRMETİNE RABBİM.HAKKIMIZDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN VE GÖNLÜNE GÖRE VERSİN İNŞALLAH.AMİİN.SABIR VE DUA İLE CANIM KARDEŞİM SENDE AEO

fatmana

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM..CUMANIZ MÜBAREK OLSUN..RABBİM DUALRIMIZI KABUL ETSİN..HAYIRLI GÜNLER

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM , CUMANIZ MÜBAREK OLSUN

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
66 ya Allah çektim kardeşim. herşeyin hayırlısı olsun dilerim çok mutlu olursun.

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
mazluM kul kardeşim ihşaalah daha iyisindir.ben avatarınızdaki resmi degiştirmeniz için söylemedim.o resimdeki aglayan gözlerde çok güzel.
dilerimki ALLAHTAN ihşaalah birgün gelir çok huzurlu günlere dönüp eşinizle kavuşursunuz. size duacıyım.işte o zaman üzüntüleriniz en kısa zamanda biter o zaman resmi degiştirip sizin mutlu oldugunuzu anlarım.herşey ihşaalah en kısa zamanda istediginiz gibi olur.dilerimki gözlerinizdeki o yaşlarınız en kısa zamanda sevinç gözyaşlarınız olsun.A.E.O.

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
mazluM kul kardeşim ihşaalah daha iyisindir.ben avatarınızdaki resmi degiştirmeniz için söylemedim.o resimdeki aglayan gözlerde çok güzel.
dilerimki ALLAHTAN ihşaalah birgün gelir çok huzurlu günlere dönüp eşinizle kavuşursunuz. size duacıyım.işte o zaman üzüntüleriniz en kısa zamanda biter o zaman resmi degiştirip sizin mutlu oldugunuzu anlarım.herşey ihşaalah en kısa zamanda istediginiz gibi olur.dilerimki gözlerinizdeki o yaşlarınız en kısa zamanda sevinç gözyaşlarınız olsun.A.E.O.

Allah razı olsun Nevin Kardeşim,
o kadar ince düşünceli ve bir o kadar gönlü merhametle kuşanmışsınız ki bunu cümlelerinizde görebiliyorum, düşünceleriniz nezih ve içten yazılarınıza yansımış
Dualarınız için Rabbim razı olsun Değerli kardeşim
Rabbim sizi iyi insanlarla karşılaştırsın inşaallah

Avatarımı da,Tamam öyle yapayım Rabbimin izniyle, zaten avatarımdaki kıza çok benziyorum, bunun gülümseyenini dediğiniz gibi o vakit geldiğinde değiştireyim

Rabbimize emanetsiniz.
Hayırlı Akşamlar

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
O Günleri Bekliyorum Mazlum Kul Diliyorum Rabbimden En Kisa Zamanda O Vakit Gelsin.a.e.o.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşiim.bugün cuma ezanı okunurken dua ettim sana.sabır canım kardeşim kalbini ferah tut olurmu.nolur az üzül.dualrımız seninle sen eşinle ol diye:HAEO

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
Mazlum Kul Kardeşim O Güzel Sözleriniz Ve Benim Için Ettiginiz O Dualar Için çok Sagolun Bende El Açip Amin Dedim..allah Razi Olsun.

MAZLUMkul

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. kardeşiim.bugün cuma ezanı okunurken dua ettim sana.sabır canım kardeşim kalbini ferah tut olurmu.nolur az üzül.dualrımız seninle sen eşinle ol diye:HAEO

A.S. Değerli kardeşim
Rabbim razı olsun
Mevlam senin gönlünden geçen dualarını daha sözlere dökülmeden katında kabul ve makbul buyursun inşaallah

Desteğin için ayrıca teşekkür ederim, Rabbim hayırlısıyla dualarınızı kabul edecek buna inanıyorum,
Ne güzel gönüllü kardeşlerim var burada
Benim dualarımdada hep ismin geçiyor bilesin
Rabbim seni hep iyi insanlarla karşılaştırsın
Amin
Hayırlı Akşamlar
A.E.O.

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı
A.S. Değerli kardeşim
Rabbim razı olsun
Mevlam senin gönlünden geçen dualarını daha sözlere dökülmeden katında kabul ve makbul buyursun inşaallah

Desteğin için ayrıca teşekkür ederim, Rabbim hayırlısıyla dualarınızı kabul edecek buna inanıyorum,
Ne güzel gönüllü kardeşlerim var burada
Benim dualarımdada hep ismin geçiyor bilesin
Rabbim seni hep iyi insanlarla karşılaştırsın
Amin
Hayırlı Akşamlar
A.E.O.
amiin amiiin amin canım kardeşim rabbim hepimizden razı olsun inşallah ne güzel dua etmişsin rabbim kabul buyursun.hayırlı geceler canım kardeşim sende AEO İNŞALLAH.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt