Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (3 Kullanıcı)

~~hakyolcusu~~

Kayıtlı Kullanıcı
esselamualeyküm kardeslerim ben yeni üyeyim ve nasıl resim koyulduğunu bilmiyorum.yardım eden kardeşlerimizden şimdiden allah razı olsun

~~hakyolcusu~~

Kayıtlı Kullanıcı
ya ben birsey soracağım kardeslerim garip belki ama bende resim koymayı bilmiorum sorun o deil sorun adımı göremiorum ki altındaki avatar yazısını nasıl göreyim?:):)

zozan83

Kayıtlı Kullanıcı
s.a arkadaşlar ben yeni katıldım aranıza :H

keçi

Kayıtlı Kullanıcı
bende geldim kardeslerim

bende geldim kardeslerim

sizin sayenize müslüman kardeslerimle sohbet edebilirim allah sizzden razı olsun

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
esselamualeyküm kardeslerim ben yeni üyeyim ve nasıl resim koyulduğunu bilmiyorum.yardım eden kardeşlerimizden şimdiden allah razı olsun

ve aleyküm selam kardeşim aramıza hoş geldin sefa getirdiniz kardeşim öğrenmek istediklerini bana buraya yaz ve öncelikle bu formu baştan takip et gerekli bilgiler var burada rabbime emanet olun selam ve dua ile

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
sizin sayenize müslüman kardeslerimle sohbet edebilirim allah sizzden razı olsun

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ YALNIZ BİR ŞEYİ DÜZELTELİM BURASI SOHBET YERİ DEĞİL BURADA ALLAH İCİN ÖĞRENMEK ÖĞRETMEK YERİDİR TEKRAR HOŞ GELDİNİZ RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm cevdet abi ben yenı geldm
avatarmı nerden degstrcemı anlamadm
anlatmşsınz daha önce baskalarna ama ben hala anlamadm:A

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ANLATAYIM BAKIN YUKARIDA Kontrol Paneli VAR ONU TIKLA VE AVATARIMI DÜZET VAR ONU TIKLA GÖZ AT VAR ONU TIKLA VE BİLGİSAYARINDAN İSTEDİĞİN RESMİ SEC ONAYLA BU KADAR YAPAMAZSAN YİNE SOR BEN BURADAYIM ARBBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
ya yapamıom sizin gibi ana sayfaya konu yazmak istiyom derdimi yazmak istiyorum ma yapamiyorum:(

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
lütfennnnnnnnnnn yardımmmmmmmmmmmmmmm

lütfennnnnnnnnnn yardımmmmmmmmmmmmmmm

ya burdan cevaplar geç gelio ya offffffffff nasıl form eklenio bi öğrenemedim

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
yawwwwwww msnden yada ne bilim özel msj olarak anlatın bari ağlama

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm cevdet abi rahatsız ediom biliom ama yapamıom ama ne yapim:( kızmaaa :(form ekleyemiom ana sayfaya:(

cerennurum

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı akşamlar bende konu açtım fakat 2 kere tıklamışım birini nasıl iptal edicem şimdiden sağol

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
yok daha neler msn verecek değildim zatiii:( yaaa abi yapamıom ana sayfaya form ekleyemiom:( çok uğraştım olmuoooo vazmı geçim:(

ozden-ihl

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam ya bu site önceden böle karışık değildi önceden sadece okuycuydum okurdum üye değildim oyüzdenmi acaba şimdi çok karışık bulamıom:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt