Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (1 Kullanıcı)

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hayırlı cumalar. dualar bölümünde kopyala yapıştır yapıyorum listeleri fakat isimler alt alta değilde yan yana çıkmaya başladı ilk defa böyle oldu. seçip rengini değiştirmek istedim yazının onuda yapamadım yardım istiyorum..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm hayırlı cumalar. dualar bölümünde kopyala yapıştır yapıyorum listeleri fakat isimler alt alta değilde yan yana çıkmaya başladı ilk defa böyle oldu. seçip rengini değiştirmek istedim yazının onuda yapamadım yardım istiyorum..

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM BAKIN BU YAZILARI YAZDIĞIMIZ YERDE TABİ GELİŞMİŞ BÖLÜMÜ ACACAKSINIZ ÖNCE ORADA ÜST TARAFTA 1 2 3 VAR ONU TIKLAYIN VE SİRAYA GİRECEKTİR RENKLİ YAZI İCİNDE A HARFİNİ TIKLAYIN ORADAN SECİN TAKILDIĞINIZ YERDE YİNE SORUN RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE KALIN

acizanexece

Kayıtlı Kullanıcı
bu sayfa umarım hepimiz için hayırlara vesile olur.din konusunda sanırım çok yetersizim bana yardım edeceğiniz için allah sizden razı olsun.ecmain.

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
bu sayfa umarım hepimiz için hayırlara vesile olur.din konusunda sanırım çok yetersizim bana yardım edeceğiniz için allah sizden razı olsun.ecmain.

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM BEN BİR KAC GÜNDÜR YOKTUM YENİ GÖRDÜM MESAJINIZI ARAMIZA HOŞ GELDİNİZ SEFA GETİRDİNİZ BUYRUN NASIL YARDIMCI OLA BİLİRİZ RABBİME EMANET OLUN

sarı çiçek

Kayıtlı Kullanıcı
selam ben yeni geldim ve hiçbirşey bilmiyorum lütfen yardım edin

sarı çiçek

Kayıtlı Kullanıcı
örneğin nasıl resim yerleştiriyoruz bi yardımcı olurmusunuz.

Ayberking

Kayıtlı Kullanıcı
s.a bende yeni üye oldum
artık kurcalaya kurcalaya çözeceğiz :)

kursad

Kayıtlı Kullanıcı
cümleten SELAMIN ALEYKÜM ben yeni üye oldum hz Yunus'un duasının anlamını ararken tevafuken buldum bu siteyi gerçekten çok güzel hazırlanmış ve özellikle üyelerin birbirine yaklaşımı çok hoşuma gitti

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
cümleten SELAMIN ALEYKÜM ben yeni üye oldum hz Yunus'un duasının anlamını ararken tevafuken buldum bu siteyi gerçekten çok güzel hazırlanmış ve özellikle üyelerin birbirine yaklaşımı çok hoşuma gitti

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİN SEFA GETİRDİN RABBİME EMANET OLUN

gonlumungulu

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
kardesler bende sıteye yenı uye oldum ve bılmedıgım şey coook sey varr.yardımınıza ıhtıyacım var.bana da yardım edersenız cok sevınırım.RABBIM CUMLENIZDEN RAZI OLSUN İNŞ HAYIRLI GUNLER EMANETLERIN EN GUZELINE EMANETIZ İNŞ..

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum
kardesler bende sıteye yenı uye oldum ve bılmedıgım şey coook sey varr.yardımınıza ıhtıyacım var.bana da yardım edersenız cok sevınırım.RABBIM CUMLENIZDEN RAZI OLSUN İNŞ HAYIRLI GUNLER EMANETLERIN EN GUZELINE EMANETIZ İNŞ..

ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM HOŞGELDİN ARAMIZA.ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN ŞEYLER VAR SA BİLDİĞİM KADARIYLA YARDIM ETMEYE ÇALIŞICAM

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM HOŞGELDİN ARAMIZA.ÖĞRENMEK İSTEDİĞİN ŞEYLER VAR SA BİLDİĞİM KADARIYLA YARDIM ETMEYE ÇALIŞICAM

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM GÖRÜYORUM VE ANLADIĞIM KADARI İLE SİZ BU FORMU COK İYİ TAKİP EDİYORSUNUZ ALLAH RAZI OLSUN VE SİZDEN BİŞİ RİCA EDECEM BEN OLMADIĞIM ZAMAN BU FORMA BAKARSANIZ COK MEMNUN OLURUN BUNU SİZDEN RİCA EDİYORUM EĞER KABUL EDERSENİZ YARDIMLARINIZ İCİN TEKRAR ALLAH RAZI OLSUN ŞİMDİDİN TEŞEKKÜR EDERİM RABBİME EMANET OLUN KOLAY GELSİN

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Akşamlar Cevdet Abi

Bir Foruma Daha önceden Yazmiş Olduğumuz Yazilari Nasil Siliyoruz.tşk Ederim şimdiden

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli Akşamlar Cevdet Abi

Bir Foruma Daha önceden Yazmiş Olduğumuz Yazilari Nasil Siliyoruz.tşk Ederim şimdiden

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM ŞİMDİ BAKIN YAZI YAZDIĞINIZ YERE BAKIN SAĞ KÖŞEDE DÜZELT VAR ONU TIKLAYIN VE İSTER SİLİN İSTER DÜZELTİN SONRA DEĞİŞİKLİĞİ KAYDET VAR ALTTA ONA TIKLAYIN YAPAMAZSANIZ TEKRAR SORN BEN BURADAYIM RABBİME EMANET OLUN

isranurr

Kayıtlı Kullanıcı
Yaptim Cevdet Abi Allah Razi Olsun Sağolun.allaha Emanet Olun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt