Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜYE KARDEŞLERİMİZE YARDIM (2 Kullanıcı)

nurus

Kayıtlı Kullanıcı
istihareyle ilgili sorularim vardi ama..sagolun allah razi olsun..insan bu sitede huzur buluyo gercekten..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
istihareyle ilgili sorularim vardi ama..sagolun allah razi olsun..insan bu sitede huzur buluyo gercekten..

SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM KESİNLİKLE YANLIŞ ANLAMAYIN AMA FORUM İCİ İSLERMİYET HAKKINDA SORU SORMAK YASAK ANCAK SİTE YÖNETİMİNE YAZA BİLİRSİNİZ BİZE SORUN YERİ VAR ANA SAYFADA ORAYA NE SORMAK İSTERSENİZ SORUN CEVAP GELECEKTİM BURADA BEN SİTE HAKKINDA SORULARA CEVAP VERİYOR YÖNLENDİRİYORUM RABBİME EMANET OLUN

GunahkarKuL

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.Açtığım konuyu nasıl kapatabilirim.

GunahkarKuL

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm.Tama sorduğum soruyu sormadım kabul edin :))Hayırlı günler...

YiĞiTALi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum. Bende aranıza yeni katıldım..inşallah kabul edersiniz ALLAH yolunda ilerleyen ilerlemeye çalışan insanlarla aynı sohbet panellerinde olmak her zaman bana huzur vermiştir..ALLAH`a emanet olun sitede bilgilerinizden faydalanıcam helal edin..

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum. Bende aranıza yeni katıldım..inşallah kabul edersiniz ALLAH yolunda ilerleyen ilerlemeye çalışan insanlarla aynı sohbet panellerinde olmak her zaman bana huzur vermiştir..ALLAH`a emanet olun sitede bilgilerinizden faydalanıcam helal edin..

VE ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM ARAMIZA HOŞ GELDİN SEFA GETİRDİN TABİ HEPİMİZ BİRBİRİMİZDEN FAYDALANACAĞIZ İNŞALLAH RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. Arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz bu imza kısmına resim nasıl ekleniyor.Birde bu hızlı cevap kısmında yazı boyut ve şekillerini göremiyorum.a.e.o

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. Arkadaşlar bi yardımcı olurmusunuz bu imza kısmına resim nasıl ekleniyor.Birde bu hızlı cevap kısmında yazı boyut ve şekillerini göremiyorum.a.e.o

A.S. KARDEŞİM YAZI YAZDIĞINIZ BÖLÜMDEKİ GELİŞMİŞ BÖLÜMÜ ACIN ORADA VE BİRAZ ALTA BAKIN ORADA EKLEME YERİ VAR ORADAN EKLEYE BİLİRSİNİZ İMZANIZI YALMIZ İMZA BÖLÜMÜ ACIKMI BİLMİYORUM BİR ARA KAPALI İDİ SİZ BAKIN OLMAZSA BENDE DENİYECEM RABBİME EMANET OLUN

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün Aleyküm Cevdet kardeşim. Rahatsız ediyorum ama bir sorum daha olacak. Forum anasayfasında üst kısımda yeni üyeler ve en aktif üyeler kısmı var. Buradaki bir üyeye acaba yeni üyemi diye tıkladığımda "Sayın TurgayG, bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yoktur" şeklinde uyarı penceresi çıktı. Forum kurallarını okudum ama anlıyamadım. Şimdiden Allah Razı Olsun.Selametle

CEVDET-71

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamün Aleyküm Cevdet kardeşim. Rahatsız ediyorum ama bir sorum daha olacak. Forum anasayfasında üst kısımda yeni üyeler ve en aktif üyeler kısmı var. Buradaki bir üyeye acaba yeni üyemi diye tıkladığımda "Sayın TurgayG, bu sayfayı görüntüleme yetkiniz yoktur" şeklinde uyarı penceresi çıktı. Forum kurallarını okudum ama anlıyamadım. Şimdiden Allah Razı Olsun.Selametle

VE ALEYKÜM SELAM ONU BENDE TAM CÖZEMEDİM BENDEDE AYNI OLUYOR VE ACILMIYOR RABBİME EMANET OLUN SELAM VE DUA İLE

Turgay45

Kayıtlı Kullanıcı
Çok teşekkürler. Allah razı olsun

gulbaharxx

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm
tsk. ederim bende ögrenmis oldum

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt