Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstteki üyeyi görünce aklınıza ne geliyor yorum yapın (2 Kullanıcı)

leyla-1

Altın Üye
ALLA razi olsun ablacim yaa resmen dualarinla gonlume hitap ediyorsun..rabbim benim icin ettigin dualarin misliyle sana versin insallah amin..cok tesekkur ederim insallah gecer..

Amin Amin
Canım benim Allah'ta senden binlerce kez razı olsun tatlım cümlemizinde inşallah.Allah hayırlı güzel günler nasip etsin hepimizin sonunu hayırlara vesile etsin korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim kendi rızası için.
her zaman öylesin canım bu kalp sizin için atıyor dualarım sizinle her zaman Alllah hiç birinizi darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.İyi ki varsınız.Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye

Can kardeşim leyla ablasının biricik kardeşi kimse alınmasın lüften:)Benim için çok özel değerli olan kardeşim Allah onuda hiç bir zaman darda sıkıntıda bırkamasın için herşey o güzel gönlünce olsun inşallah.:)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Estagfirullah, seni sevmemek haddime mi ?

Sevesim derken, hani bir bebek gorursun de boyle opesin, icine koyasin gelir ,oyle demek istedim :a03:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt