Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstteki üyeyi görünce aklınıza ne geliyor yorum yapın (1 Kullanıcı)

serap8191

Kayıtlı Kullanıcı
Canım benim bitanem o senin kalbinin gönlünün güzelliğinden kaynaklanıyor sende benim için öylesin özelsin değerlisin ve siteden yüz yüze tanıştığım ilk kişi sensin o tanışma anımızı hiç unutamam.Allah kardeşliğimizi arkadaşlığımızı dostluğumuzu daim etsin inşallah.Sırdaşım dert ortağım ne zaman bir sıkıntım olsa yanımda olan kardeşleriminden birisin.Bu hailyle bile dualarda yardıma koşan çok iyiliksever birisin Allah'ta seni darda sıkıntıda bırakmasın inşallah.Bütün güzellikler seninle ve sevdiklerinle ailenle olsun inşallah.Sende bim için öylesin tatlım.Meleğim benim Allah'a emanet ol herşey o güzel gönlüne göre versin Rabbim.

melek ablam ben senin hakkını nasıl öderim .nerelerden kalktın geldin düğünüme.sen varya cansın can .başkası olsa yapmazdı.ama sen birtanesin .sende en sıkıntılı anlarında bile herkese koşturdun .o güzel yüreğin ve dualarınla.ablam canım ,herşeyimsin herşeyim.0 melek yüzün inşallah hep gülsün .RABBİM sıkıntılarını alsın senden .seni çooooookkkk seviyorum

Zerynthia

Kayıtlı Kullanıcı
İsim isim kimseyi tanımıyorum ama ben burada kimi görsem İslam'ı hatırlıyorum.

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Ya gerisi yoksa ben napim :D
Ne dedik ya hû :p

Kötülük :D

:D
Anlatamam. anlatamam. anlatamam hicap duyarım :D
:D hala devam ediyor :D

Üstteki üyeyi görünceeeeee eeeee eeeee eeeeeeeeee eeeeeeeeee eeeeeeeee eeeeeeeeeeeeee üüüüüüüüüüüüüüüü üüüüüüüüüüüüü
Aklıma bişi gelmedi :D

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
Hosbulduk kardeşim :)
Buralardayım da seninle denk gelemedik kardeşim :)

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
:D
Anlatamam. anlatamam. anlatamam hicap duyarım :D
:D hala devam ediyor :D

Üstteki üyeyi görünceeeeee eeeee eeeee eeeeeeeeee eeeeeeeeee eeeeeeeee eeeeeeeeeeeeee üüüüüüüüüüüüüüüü üüüüüüüüüüüüü
Aklıma bişi gelmedi :D

Sende hep hicap duyuyon şu sıralar :D

abiiii ibra size ne dediiii :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt