Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstteki üyeyi görünce aklınıza ne geliyor yorum yapın (1 Kullanıcı)

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
üyeleri cok dikkatli takip eden bir üye

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
yeni farkettim üstteki üye benmisim:a32:

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
yani bu sayfanin üzerinde ben varmisim
neyse
insaALLAH bu kardesimizin midesi duzelir

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
Benim için özel bir kardeşim her zaman yanımda olan kalbi gönlü güzel bir kardeşim Allah o güzel gönlüne göre versin inşallah.Her zaman beni unutmayan benimde her zaman kalbimde gönlümde dualarımda olan kardeşim...

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
bilmukabele ablacim saolasin kalb kalbe karsir..bu guzel sozlerin icin cok tesekkur ederim..inan sende benim icin oylesin..zaten biliyorsun..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi
bilmukabele ablacim saolasin kalb kalbe karsir..bu guzel sozlerin icin cok tesekkur ederim..inan sende benim icin oylesin..zaten biliyorsun..

Biliyorum canım benim Allah bir ömrü boyu kardeşleğimizi daim etsin inşallah.Bütün güzellikler sevdiklerimizle ailemizle olsun inşallah.

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Forumda ne zaman bir kardeşimiz dara düşse, dua beklese, ilk yardımına koşanlardan biri, ilk dua edenlerden gönlü güzel bir ablamız aklıma geliyor :)

kalbinur

Kayıtlı Kullanıcı
Uzun zamandır göremediğim kardesim nasılmış nerelerdeymis onu merak ettim aklıma bu geldi :)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Uzun zamandır göremediğim kardesim nasılmış nerelerdeymis onu merak ettim aklıma bu geldi :)

Allah razı olsun kardeşim, elhamdülillah iyiyiz diyelim iyi olalım Rabb'im cümlemizin yardımcısı olsun inşAllah her konuda..

Sen nasılsın kardeşim? Ramazan'ın hayırlı mübarek olsun inşAllah.. :)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Aaa ogretmenim gelmis dogru mu?
Ahmet agabey nerelerdeydin n :)

İlk cümle bana değildi herhalde değil mi kardeşim :)

Hmmm ne desem bilemedim ki.. :) işte iş güç diyelim kardeşim :)

Şöyle biraz konulara göz attım da, maşAllah birbirinden güzel mesajlarını keyifle okudum.. Ve insanların merak ettikleri kadar da varsın benim ahsi fikrimce.. :) Rabb'im cümlemizi O'na layık olan kullarından eylesin inşAllah... Allah'a emanet olasın kardeşim..

leyla-1

Altın Üye
Ayın En İyi Üyesi

Şöyle biraz konulara göz attım da, maşAllah birbirinden güzel mesajlarını keyifle okudum.. Ve insanların merak ettikleri kadar da varsın benim ahsi fikrimce.. :) Rabb'im cümlemizi O'na layık olan kullarından eylesin inşAllah... Allah'a emanet olasın kardeşim..
Amin
Allah razı olsun kardeşim uzun zamandır sitede göremediğim bir kardeşim onunda maşallah kalbi gönlü güzel benim hakkımdaki olumlu düşüceleriniz sizin kalbinizin gönlünüzün güzelliğinden kaynaklanıyor kardeşim.Biz burda kocoman bir aileyiz hepinizde benim için çok değer verdiğim özel kardeşlerimsiniz Allah'ta sizi hiç bir zaman darda sıkıntıda bırakmasın Rabbim hepinizin gönlüne göre versin.Alalh'a emanet olun selemtle kalın kardeşim..

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Amin
Allah razı olsun kardeşim uzun zamandır sitede göremediğim bir kardeşim onunda maşallah kalbi gönlü güzel benim hakkımdaki olumlu düşüceleriniz sizin kalbinizin gönlünüzün güzelliğinden kaynaklanıyor kardeşim.Biz burda kocoman bir aileyiz hepinizde benim için çok değer verdiğim özel kardeşlerimsiniz Allah'ta sizi hiç bir zaman darda sıkıntıda bırakmasın Rabbim hepinizin gönlüne göre versin.Alalh'a emanet olun selemtle kalın kardeşim..

Allah razı olsun ablacım gönlünden kopan bu güzel cümleler ve bu güzel dualar için.. Amin inşAllah.. Amin.... Ecmain ablacım cümlemizi inşAllah, tüm kardeşlerimizi inşAllah.. siz de selametle kalın Leyla ablacım.. Allah'a emanet olasınız inşAllah.. hayırlı geceler..

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Allah senden de razı olsun canım benim Alalh'ta seni hiç bir zaman darda sıkıntıda bırakmasın herşey gönlünce olsun:)

ALLAH razi olsun ablacim ne guzel dua etmissin boyle..midem cok kotu olunca pc basindan kalktim boyle dua edecegini bilseydim hic kalkmazdim ALLAH razi olsun cok tesekkur ederim..

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı

Ilk cumlesinden son kelimesine kadar sizeydi. :)
Abim bari siz yapmayin, burda ablalarimda, kardeslerimde cok utandiriyorlar beni. Merak edilesi degilimdir ben, siz sevilmelere en layik olan insanlar..
Beni bu hallerimin sebebi coktur.
Ama ovulmeye layiklik yoktur:)

Kendinizi ozletmeyin ama , burda aile var.

Allah'a emanetsiniz siz de.

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Ilk cumlesinden son kelimesine kadar sizeydi. :)
Abim bari siz yapmayin, burda ablalarimda, kardeslerimde cok utandiriyorlar beni. Merak edilesi degilimdir ben, siz sevilmelere en layik olan insanlar..
Beni bu hallerimin sebebi coktur.
Ama ovulmeye layiklik yoktur:)

Kendinizi ozletmeyin ama , burda aile var.

Allah'a emanetsiniz siz de.

Hayırlı geceler, hayırlı sahurlar kardeşim..
Peki öyleyse Allah razı olsun kardeşim :)
Bizim yaptığımız birşey yok kardeşim.. Senin o yanan yüreğinin yanında biz napıyoruz ki... MaşAllah bin kere MaşAllah.. Rabb'im cümlemize nasip etsin öyle yanmayı..
EyvAllah kardeşim inşAllah...
Sen de emanet olasın kardeşim.. Hayırlı sahurlar tekrardan.. Selametle kalasın inşAllah..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt